İçeriğe Yönlendir

Yeni Aldığım Kamera Bozuldu

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba her aracıma yol kayıt kamerası alırım , bu aracada uygun kameralardan bir tane aldım 950 tl civarı

gayet düzgün çalışıyordu 3 -4 kere kullandım , dün akşam araca bir şeyler bırakmaya gittim sonra bir de çalıştırayım dedim dikkat ettim kamera çalışmıyor. iç kamera altındaki ışık yanıyor ama kamera hiç bir şekilde açılmıyor. Raset tuşu da bulamadım anlayan var ise yardımlarınızı bekliyorum

2.jpg.862c26c8cee9e650d8027ed2a6cbfc1f.jpg1.jpg.cb3f0e7261fd53ecb4eff4b46740803d.jpg

1.jpg

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Hocam marka model var mı? 

Eğer reset tuşu yoksa genelde açma tuşuna uzun basmak resetler cihazları. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Farklı şarj cihazı, kablo ile bir test etmek gerek.  Yoksa mecburen garanti.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağrı Alaf yazdı:

Hocam marka model var mı? 

Eğer reset tuşu yoksa genelde açma tuşuna uzun basmak resetler cihazları. 

denemdim uzun basmayı ama yemedi . çeşitli kablo ve voltajlarla denedim en son pc deki usb den elektrik alıp deneyeceğim , öyle belirli bir markası yok standart vasat üzeri bir cihaz.

Metin Akbal yazdı:

Farklı şarj cihazı, kablo ile bir test etmek gerek.  Yoksa mecburen garanti.

bakacağız satıcı arkada raset yeri var diye yazdı ama maalesef öyle bir yer de yok

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Öngür yazdı:

denemdim uzun basmayı ama yemedi . çeşitli kablo ve voltajlarla denedim en son pc deki usb den elektrik alıp deneyeceğim , öyle belirli bir markası yok standart vasat üzeri bir cihaz.

Geçen de aynı durum benim masaj aletinde meydana geldi. Temu'dan almıştım, cihaz şarj olmak bilmedi. Açtım baktım pil sağlam ama üzerindeki devre kartının kim bilir neresi patlak. Attım gitti, hiç kullanmak nasip olmadı. Eskiden olsa dandik de olsa bir markası olurdu şimdi kapkara kutularda silme marka ile geliyorlar sonra da hiç çalışmıyorlar. Ya vasatlık ya da bir satış stratejisi. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağrı Alaf yazdı:

Geçen de aynı durum benim masaj aletinde meydana geldi. Temu'dan almıştım, cihaz şarj olmak bilmedi. Açtım baktım pil sağlam ama üzerindeki devre kartının kim bilir neresi patlak. Attım gitti, hiç kullanmak nasip olmadı. Eskiden olsa dandik de olsa bir markası olurdu şimdi kapkara kutularda silme marka ile geliyorlar sonra da hiç çalışmıyorlar. Ya vasatlık ya da bir satış stratejisi. 

maalesef piyasa markasız çin malları ile dolu satılan kameraların ya markası yok markası olanların çoğuda uydurma marka.

Bildik marka olanlarda maşallah navigasyon cihazı fiyatına yakın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Ersev Kaya
  • Yeni Oluştur...