İçeriğe Yönlendir

Kamera Wifi Bağlanmıyor

Rıdvan Ergün

Recommended Posts

Rıdvan Ergün

Merhaba.

WİOFO A129 araç kamerası kullanıyorum.

Kameranın wifi bağlantısını açtım. Telefondaki uygulamada 12345678 şifresiyle bağlan diyor. Şifreyi giriyorum. Fakat telefonda şifre yanlış bağlanılamadı uyarısı veriyor.

İşin kötüsü kamerada wifi yi kapatamıyorum. Hatta hiç bir işlem yapamıyorum. Çünkü wifi açıkken sadece telefondaki uygulamadan kontrol edilebilir diyor.

Tam bir kısır döngü oluştu. Telefon kameraya bağlanmıyor. Bağlanmadığı için kamerayı kontrol edip wifi yi kapatamıyorum. Wifi açıkken kamerayı kendi üzerindeki tuşlardan kontrol edemezsin diyor. 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Çağlar Bayur yazdı:

telefonda önce bu ağı unut deyip baştan deneyin

Telefon zaten o ağı unutmuş. Uygulamanın verdiği şifreyi girerek bağlamaya çalışıyorum 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Rıdvan Ergün yazdı:

Telefon zaten o ağı unutmuş. Uygulamanın verdiği şifreyi girerek bağlamaya çalışıyorum 

şifreyi unutur da wifi sekmesinde o ağ ismi şifre girmeden de durur? wifi sekmesini açınca ağ ismi görülüyor mu? bağlanamdan önce?

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Kenarında bi Reset tuşu olmalı. Tek R harfi ile belirtilir. Oraya 5 saniye basıp Reset attıktan sonra tekrar dener misiniz?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Çağlar Bayur yazdı:

şifreyi unutur da wifi sekmesinde o ağ ismi şifre girmeden de durur? wifi sekmesini açınca ağ ismi görülüyor mu? bağlanamdan önce?

Görünüyor.

Ağı unut dedim. Ama olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kameranın en sağdaki düğmesine basılı tutunca wifi yi kapatıyor. Sağdan 2. düğmeye basınca wps olarak açıyor öyle deneyin. Kameranın kendi menüsünden de ayarlama yapılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

kameraya bağlandığınız uygulamanın gps iznini vermeyi deneyin bir de

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Çağrı Alaf yazdı:

Kenarında bi Reset tuşu olmalı. Tek R harfi ile belirtilir. Oraya 5 saniye basıp Reset attıktan sonra tekrar dener misiniz?

Evet, öyle bir reset tuşu varmış hakikaten.

Başka türlü olmazsa oradan reset atarım. İnşallah menü Çince olmaz😁

Metin Akbal yazdı:

Kameranın en sağdaki düğmesine basılı tutunca wifi yi kapatıyor. Sağdan 2. düğmeye basınca wps olarak açıyor öyle deneyin. Kameranın kendi menüsünden de ayarlama yapılıyor.

Hiç bir tuş aktif değil. Ekrana mavi yazı çıkıyor. Wifi açıkken Sadece  uygulama üzerinden kumanda edilebilir diye  

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

kameraya bağlandığınız uygulamanın gps iznini vermeyi deneyin bir de

Sabah deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Metin Akbal yazdı:

Evet. En sağdaki tuşa oldukça uzun bir süre basınca wifi yi kapattı nihayet, teşekkür ederim 

Çağrı Alaf yazdı:

Reset tuşuna basar basmaz kamera kapanıyor. Yaklaşık bir dakikaya kadar basılı tutmak suretiyle defalarca denedim. Basılı tutarken açılmıyor. Basmayı bırakınca açılıyor, ama hiç bir ayarı reset etmiyor.

En sağ tuşa uzun süre basarak wifi yi kapatmayı sağladık, ama ayarları sıfırlayarak wifi den telefona bağlantı işi olmadı bir türlü.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Telefonda wifi ayarlarında 2.4 5GHz bant ayarları oluyor onları değişip deneyin belki faydası olur

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Viofo nun elektrik kablosunu çıkarıp bekleyin, açtığınızda wifi lambası yanıp sönerken wifi kapatılabiliyor veya o esnada bağlanılabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...