İçeriğe Yönlendir

Kredi Kartlarına 750 Lira Savunma Sanayii Payı

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Doğan Arşiray yazdı:

Tsk vakfı iyidir, sayfayı aç alt satırdakilere bak, bu kurumları yok say aha ortada kaldık, işi yapan kurumlar bunlar easas!  aha şimdi Hamit kardeşe bildirim gidecek yine, bak hele :tongue:

https://www.tskgv.org.tr/tarihcemiz

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Tsk vakfı iyidir, sayfayı aç alt satırdakilere bak, bu kurumları yok say aha ortada kaldık, işi yapan kurumlar bunlar easas!  aha şimdi Hamit kardeşe bildirim gidecek yine, bak hele :tongue:

https://www.tskgv.org.tr/tarihcemiz

Facebookta ücretli reklam veren ASELSAN'a 3 kez mesaj attım. Karadan havaya güdümlü füze almak istiyorum bunu beğendim diye . Cevap gelmedi. 

Listede ASELSAN görünce oradan aklıma geldi :)

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Hamit inan yazdı:

Facebookta ücretli reklam veren ASELSAN'a 3 kez mesaj attım. Karadan havaya güdümlü füze almak istiyorum bunu beğendim diye . Cevap gelmedi. 

Listede ASELSAN görünce oradan aklıma geldi :)

tabi vermez, Roketsana çekeceksin azizim, bende özel sipariş çektim Roketsana, 3-5 tane aşırı güçü ultrasonik nükleer misil lazım, ödeme kartla 3 taksitle yaparım, temassız nfc ödeme mümkün (mobilde sağlam chip para var kaçırmam), sipariş alındı beklemede görünüyor :)

Not: ücretli reklam haa, yönetimleri... neyse anladın sen, her kurum bu durumda, düzelecek elbet...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu 750 kaat işi tamamen iptal olmuş galiba...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Olmayan paradan vergi almaya kalktılar, biri gerçeği hatırlattı diye düşünmek istiyorum :) 

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Sani Gerşon yazdı:

Olmayan paradan vergi almaya kalktılar, biri gerçeği hatırlattı diye düşünmek istiyorum :) 

çok iyimsersin :) bende bu iş bitmez başka yerden öperler diye aklımdan geçiriyorum ama bende çok kötümserim arkadaş... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

çok iyimsersin :) bende bu iş bitmez başka yerden öperler diye aklımdan geçiriyorum ama bende çok kötümserim arkadaş... 

Yoo, ikimiz de gerçekleri görüyoruz sadece. O para tabii ki başka yerden çıkacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

750 ye bak derken, arka kpıdan neler yürümüş neler.... 2025 te daha iyi anlarız belki 2024 ü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Sen mi abi, tanıdığım en iyimser insanlardansın 🤭

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Furkan Avcı yazdı:

Sen mi abi, tanıdığım en iyimser insanlardansın 🤭

kötünün iyisi :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Elden kira veren de alanda yandı. Banka yada PTT den ödeme yapılacak yoksa ceza iki tarafa da yazılacak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Adnan Çakır yazdı:

Elden kira veren de alanda yandı. Banka yada PTT den ödeme yapılacak yoksa ceza iki tarafa da yazılacak.

Nerden bilecek? Ayrıca vergiden kaçmaya çalışan şirkete yapıyor 80 dairesini s600 ile gezip offshore zarar ediyor vergi vermiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Nerden bilecek? Ayrıca vergiden kaçmaya çalışan şirkete yapıyor 80 dairesini s600 ile gezip offshore zarar ediyor vergi vermiyor

Zaten bütün sıkıntı burada serbest meslek erbabından düzgün vergi alabilseler sorun kalmayacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Sonuçta tapuda üzerinize olan gayrimenkul görünüyor biraz itinalı bir şekilde sorgulansa bulunabilir ikamet adresi ile kiradaki evin adresinden.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Eyt’lilerden kessinler. c partisinin gaz içeren vaatleriyle a partisinin oy kaygısıyla 43 yaşındaki insanı emekli yaptılar. 

2024 eyt maliyeti 570 milyar tl.

2024 devletin geliri 8,4 trilyon tl. 

ne yaparsan yap, çıkmaz o para. 750-750 toplanmazdı zaten

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir de eyt yi sanki ben yapmışım gibi dert yanıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Adnan Çakır yazdı:

Sonuçta tapuda üzerinize olan gayrimenkul görünüyor biraz itinalı bir şekilde sorgulansa bulunabilir ikamet adresi ile kiradaki evin adresinden.

güzel proje olur. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Çok kolay. Her yerde rakamlar var artık. İkamet adresleri, bağımsız bölüm adresleri, abonelikler, adres kodları ve dahası MAKS’ta mevcut.

kiracı kendi aboneliklerini yapacak. Tapu sahibi farklı olduğu için çaat kırmızı ikaz lambasıyla evin kiralandığı ortaya çıkacak. 

Mal sahibi aboneliği kendi üstünden mi yapıyor? E bu adam başka dairede de ikamet ediyor. Belediye gönderecek memurunu, bakacak evde kim yaşıyor? Mal sahibinden başkası. Çaaat, bi ceza. Mal sahibi dava açacak ama geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Eyt’lilerden kessinler. c partisinin gaz içeren vaatleriyle a partisinin oy kaygısıyla 43 yaşındaki insanı emekli yaptılar. 

2024 eyt maliyeti 570 milyar tl.

2024 devletin geliri 8,4 trilyon tl. 

ne yaparsan yap, çıkmaz o para. 750-750 toplanmazdı zaten

hayatta olmaz. o zaman yapmasalardı. bana sorsalardı yapmayın derdim o ayrı.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Eyt’lilerden kessinler. 

Kesmez bu sene emeklilerin senesi olacak dedi kendileri 🤑

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bugün İkmal komutanlığında çalıştım. Msb İkmal komutanlığında Yarbaylar ile 4 saat sohbet ettim. Meral ettiğim pek çok şeyi sorum. İkmalci oldukları için Milgemden Dronlarda kullanılan Bozok muhimmatına kadar herşeyi çok iyi biliyorlar. Üretimleri takip ediyorlar. İhracatlardan tutunda gemilerde uçaklarda turbinlere kadar konulara kadar vakıflar.  Çol güzel doyurucu sohbetti. Oldukça da eğlenceli insanlardı.  

Şunu söyleyebilirimki doğuda herşey çok güzel ve rahat. Teror bitmiş. Msb verdiği ölü terorist rakamları %100 doğru. İhalar sayesinde ordu büyük bir refah içinde herkesin yüzü gülüyor. Suriyede tampon bölgeye bile ihtiyaç kalmadığı izlenimi verdiler bana. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Suriyede tampon bölgeye bile ihtiyaç kalmadığı izlenimi verdiler bana. 

Pasaporta bile gerek kalmadı.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

İhalar sayesinde ordu büyük bir refah içinde herkesin yüzü gülüyor. Suriyede tampon bölgeye bile ihtiyaç kalmadığı izlenimi verdiler bana. 

ordu rahatsa,  sıkıntı var demektir. rahat olması gereken ordu mesela faroe adaları. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mehmet Yeter yazdı:

Pasaporta bile gerek kalmadı.

.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   2 kullanıcı

• Fikri Keleş
    • Ali Gülmez
  • Yeni Oluştur...