İçeriğe Yönlendir

Kredi Kartlarına 750 Lira Savunma Sanayii Payı

Ali Darbaz

Recommended Posts

İlkay Başaran

E ne oldu şimdi. Tehlike mi geçti? 4 tarafımız düşmandı. 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

E ne oldu şimdi. Tehlike mi geçti? 4 tarafımız düşmandı. 

Akıyo aradan

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ertelendigine göre demek ki ihtiyaç yokmuş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Maksat milletin limitini düşürmekti epey düşüren oldu. Artırmak zorlaştıysa teorim doğrudur

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Maksat milletin limitini düşürmekti epey düşüren oldu. Artırmak zorlaştıysa teorim doğrudur

Ya da arka planda yine uskudar geçildi.

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kredi kartı bir kredi aracı değildir. Bir ödeme aracıdır. kredi ihtiyacı olan bankaya başvursun. O yüzden limit yüksek iyidir. Ne olur olmaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Amaç kk limitlerini düşürmekti, kısmen başarılı oldular. Düşürmedim yasa çıksa da düşürmem, en fazla öder geçerim ama limit lazım olursa geri yükseltemem.

ohooo şuan artırsam kat be kat arttırabiliyorum, no problem...

Mehmet Göktürk yazdı:

kredi kartı bir kredi aracı değildir. Bir ödeme aracıdır. kredi ihtiyacı olan bankaya başvursun. O yüzden limit yüksek iyidir. Ne olur olmaz. 

yani maks mı yapayım yeniden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Neyse vazgeçtim, alırlarsa alsınlar battı balık yan going, maks limite geçiyorum... 

talep girildi --- vee onay alınmıştır, hayırlı olsun bana ve Vatana :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Çok değil daha bir ay önce MSB nin yaptıkları anlatılıyor Şu ülkelere şunları ihraç ediyoruz dünyada bir numarayız Avrupa değil Amerika bile bizi kıskanıyor deniliyordu.  Sonra ne oldu da benim olmayan paranın 750 lirasına el koymaya kalktı.. MSB iflasmı etti..

Kubbe yapacakmış iki gözümün şimşeği...

Sonra.. Ondan da vaz geçti.. 

Ben yirmi kişilik sınıfımda şöyle davransam otoritem kalmaz hepsi tepemde cirit oynar yeminle..

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ohooo şuan artırsam kat be kat arttırabiliyorum, no problem...

yani maks mı yapayım yeniden :)

Yap. 2005 the kanser olmuştum 25 bin doları şak diye geçtim. Yoksa milletten dilenecektim.  O zaman yurtdışı kartım vardı.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ali, sen bilirsin, Kaan da son durum nedir? varmı gelişmeler?

Kaan 2 ve 3 protoipleri üretim safhasında. BU ilk prototip daha uçmuyacak. Hürjet ve 10 ton helikoptere odaklandılar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Mehmet Göktürk yazdı:

Geri çekilmiş teklif "ertelenmiş".  Utandık denemedi. 

Çok utanma hissettiklerini düşünmüyorum hocam. Beyinde o bölümü aldırmış olmalılar.

750 TL'yi vermeyen gitsin o para ile büyük rakı alsın dedi adamın biri. Bu arda 70'lik 924 lira. 

İşin özünde sosyal çürümenin tavandan başladığı ne kadar da net bir şekilde görülüyor. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Ya nereden tutsan elinde kalıyor. Geçenlerde Amerika'ya yatırımcı toplantılarına gitmiş şahsım. Orada ülkenin ne kadar güvenli olduğundan, adaletin ne kadar iyi işlediğinden, fırsatların ne kadar güzel olduğundan bahsetmişler uzun uzun. En sonunda adamlara 15 Temmuz Destanı diye broşür dağıtmışlar. Ulan yatırımcı adama iki saat ülke şöyle güzel böyle güzel diye anlatıyorsun. 8 yıl önce fetö bize saldırdı. Meclis bombalandı, şu kadar insan öldü, halk yardıma gelmese ülke elden gidiyordu diye broşür dağıtıyorsun. Yabancı yatırımcı gelir mi bu ülkeye? 

Yabancı yatırımcı çekmeye çalışıyoruz güya hazine ve maliye bakanımız fellik fellik dünyayı geziyor. Ülkenin başındaki adam israil bize saldıracak diye televizyonlara çıkıyor. 

Sen yabancı yatırımcı olsan böyle bir ülkeye yatırım yapar mısın? Yarın ne olacağı belli değil. 

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

750 tl ödemem.

bu tür iş karşıma gelsin elimden geldiği kadar ödemem yardımcı da olmam. ilk fedakarlığı kendileri yapacak. sonra oligarklara çökecekler, sonra el üstünde tuttukları sermayeden alacaklar, sonra bürokratlardan talep edecekler, ve en son bana gelecekler. bende samimi olduklarını görürsem 750 tl yi hatta canımı veririm. ama bu şartlarda hiç bir şey vermem.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

Enpara kredi kartı içn kampanya başlattı

Biz bu yola ücretsiz diye çıktık demişler

Şu kadar harcama yaparsanız 750 tl yi biz ödeyeceğiz yazmışlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu sene çıkmadı, seneye de çıkmaz, çıkarsa bankalar limit düşürtmemek için elinden geleni yapar, bonus verir vs. Limiti 100 bini geçen 1 tane kartım var, limitine ellemedim, ellemem de. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Gülmez yazdı:

Enpara kredi kartı içn kampanya başlattı

Biz bu yola ücretsiz diye çıktık demişler

Şu kadar harcama yaparsanız 750 tl yi biz ödeyeceğiz yazmışlar

Şu kadar harcama dediği, senede 300binTL :) Az para değil.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Kredi kartı olmadan nasıl yardım yapabiliyoruz? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Furkan Avcı yazdı:

Kredi kartı olmadan nasıl yardım yapabiliyoruz? :unsure2:

IBAN veriyor biri, oraya para yolluyoruz :) Olmayan şey değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...