İçeriğe Yönlendir

Station Wagon Siyah Mondeom

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök
Mahmut Yıldız yazdı:

Gözünü sevdiğim 99 mondeoda vardı, hem soğutma suyu hem de silecek suyu ikazı. 

silecek ikazı bundada var sanırım. lakin soğutma suyu ikazı yok saçmalık :D olması lazımdı bence en lazım şey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Ali Gök yazdı:

silecek ikazı bundada var sanırım. lakin soğutma suyu ikazı yok saçmalık :D olması lazımdı bence en lazım şey

EcoBoost motorlara belli bir üretim yılından sonra konulmuştu. TDCİ' da var mı yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

Benim 1.6 dizel mk4 aracımda dijital hararet göstergesi var,şayet @Metin Uzunoğluabi ondayken güncelleme yaptirdiysa bilemem.

tarihinde Emrah Korkmazz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Emrah Korkmazz yazdı:

Benim 1.6 dizel mk4 aracımda dijital hararet göstergesi var,şayet @Metin Uzunoğluabi ondayken güncelleme yaptirdiysa bilemem.

digital gösterge benimkindede var lakin menüden basınca açılıyor direk ekranda değil . güncelleme ile direk ekrana almayı planlıyoruz

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Ali Gök yazdı:

Silecek suyu ikazı var :good1:

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Ali Gök yazdı:

digital gösterge benimkindede var lakin menüden basınca açılıyor direk ekranda değil . güncelleme ile direk ekrana almayı planlıyoruz

Anladım benim arabada sürekli ekranda duruyor gösterge.Bu arabada 5.5 yıldır çözemediğim tek şey yokuş kalkış desteğindeki manuel modu.3 seçenek var kapali, otomatik ve manuel.Diger 2 seçenek tamam ama manuel mod nedir çözemedim, manuel mod seçince yine devre dışı kalıyor.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Emrah Korkmazz yazdı:

Anladım benim arabada sürekli ekranda duruyor gösterge.Bu arabada 5.5 yıldır çözemediğim tek şey yokuş kalkış desteğindeki manuel modu.3 seçenek var kapali, otomatik ve manuel.Diger 2 seçenek tamam ama manuel mod nedir çözemedim, manuel mod seçince yine devre dışı kalıyor.

Frene köküne kadar basınca devreye giriyor olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Emrah Korkmazz yazdı:

Güncelleme yaptırmadım muhtemelen 2011 makyajlı kasa ile standart oldu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne kadar güzel bir araba.. 

Adamın biri de sattı gül gibi mondeoyu. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Kısa bir aydınlatma videosu çektim. Yol çok bayır iniş çıkışlıydı heralde ondan sanki kısa far çok yeri gösteriyor gibi çıkmış ama öyle değil aslında . Şuan çok memnunum aydınlatmadan

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne kadar güzel bir araba.. 

Adamın biri de sattı gül gibi mondeoyu. 

tutulmayan kasa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

tutulmayan kasa

Passat alınırdı yahu 😎