İçeriğe Yönlendir

Amerika’daki Sıra Dışı Ford’lar Yakında Türkiye’de!

Tamer Olcay Çiçek

Recommended Posts

Tamer Olcay Çiçek

Resim

https://x.com/fordturkiye/status/1841155839929040944

Gelelim neler geliyor kısmına ; ABD’den F-150 SuperCab XLT, Bronco Sport, Edge ve Ranger Raptor geliyor. Avrupa'dan da Explorer EV, Capri EV ve E-Tourneo ile E-Transit gelecekmiş diyorlar..

Yollarımızda artık çakma raptor F-150 görmekten gına gelmişti gerçek şöyle bi amerikan kası raptor F-150 serisi fena olmaz sanki. Bronco mesela 2.7 mustang motorlu değilde 1.5 ecoboost motorla gelir mi ? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

neler gelir bilmem de ben bu reklamı tasarlayanı, onay vereni ile bir çay içmek isterim, gemi neden ters gidiyor? gemiye ait olmayan yandaki pervane izi neden garip gibi şeyler gözüme takıldı, ayrıca sıradışı denenler F150 falan ise, tam bir eziklik psikolojisi. amerikada bunlara bahçıvan pantalonlu kırsal yerleşim yerindeki olgun insanlar biniyor, saman felan taşımaya

• Beğen 6
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek
Çağlar Bayur yazdı:

neler gelir bilmem de ben bu reklamı tasarlayanı, onay vereni ile bir çay içmek isterim, gemi neden ters gidiyor? gemiye ait olmayan yandaki pervane izi neden garip gibi şeyler gözüme takıldı, ayrıca sıradışı denenler F150 falan ise, tam bir eziklik psikolojisi. amerikada bunlara bahçıvan pantalonlu kırsal yerleşim yerindeki olgun insanlar biniyor, saman felan taşımaya

Ford'un TR satışları düştüğü için olabilir mi Çağlar abi satış stratejisi gibi sanki evet reklam afişi bence de fiyasko yapay zeka ile yapmış gibi geldi

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

F150 umarım 1 litre ecoboostla gelmez

• Beğen 1
  • Mutlu 16
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

bi de bunu deneyelim durumları sanırım

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
İlkay Başaran yazdı:

F150 umarım 1 litre ecoboostla gelmez

3 silindirli bir Mustang fena olmazdı hani. Nadir yollarda gördüğümüz bu araç, çok sık karşımıza çıkarsa neler düşünürdük neler.

Mesela ben 3 silindirli bir fusio na binmezdim. Fiesta tekleme sorunu yaşadığında tamircimde bir fusion gördüm. Bayıldım arabaya. Dünya gözü ile görüp ellerimle fiziki temas kurmak çok başka bir duyguydu. O heyecanı mustanga dokunsam hissetmezdim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Çağlar Bayur yazdı:

Gitmiyor geliyor, yaklaşıyor gibi düşün. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

Aklıma direk Fiesta'nın sedanı geldi.. Mondeo'nun küçültülmüş hali gibiydi :) 

Honda City ile Civic arasındaki benzerlik gibi bir şeydi 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

IMG_4402.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bronco , Maverick gelir bence F150 aşırı büyük , onun geleceğini sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Edge L getirsinler. Önceki versiyona Avrupa' da yazık oldu.

image.png.f3342d8a32450da68d4e9fce630d3b38.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Edge güzel araba. Bir ara patronlar biniyordu.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

zamanın birinde, mustang, taurus ve explorer getirmişlerdi. 1995 yada 1996 olması lazım. ne oldu? aynısı olur.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

transit nelerine yetmiyor Ford  ta binek araç işi bitti bence

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Çağlar Bayur yazdı:

Abi dur hemen karamsar olma. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

abd dekiler tank gibi keşke gelse 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Çağlar Bayur yazdı:

valla detaylara takılmışsınız:) Gemi bize doğru geliyor, pervane izi de fotoyu çeken tekneye ait sanki :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sıtarbaksa elimde ayfon kapıda pasat olmuyordu. F150 tamamlar statümü

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

reklamı tasarlayanı, onay vereni

Plaza işlerinden hiç anlamıyorsunuz.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Sıtarbaksa elimde ayfon kapıda pasat olmuyordu. F150 tamamlar statümü

Lpg? Her silindire bir kit hatta.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Lpg? Her silindire bir kit hatta.

FaqirFaqir konuşma

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

FaqirFaqir konuşma

Bunu yarın pendik viyadüğünde değerlendirelim. Sandalye var mı?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Bunu yarın pendik viyadüğünde değerlendirelim. Sandalye var mı?

Çadır var

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Çadır var

Hadi iyi akşamlar. (Doritos reklamı)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu yaz F150 nin fabrikasına gitme gezme şansım oldu. (13 dolar kişi başı ). Elektriklisi de var. Acaba gelir mi?

image.png.d2268257368a1fe82dc5a5a050b89ddd.png

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...