İçeriğe Yönlendir

Tarım Bakanlığı Hileli Gıda Duyuruları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Erhan Doruk yazdı:

Ama şimdi açıklanıyor. 7 ay neyi beklediler acaba. 

vucüttan atılım hızı hesaplanmış olabilir

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

Yaban kıymetli diyor bilenler.

Arazide önceden çok denk gelirdi. Sırt eti sıyrılmış yaban domuzu.

Yavruları mükemmel oluyor çok sevimliler. Anneye yakalanmadan mıncıkladığım olmuştu. Birtane de dsi kanalından kurtarmıştım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Var bu işte bir şeyler diye düşünmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Doğan Arşiray yazdı:

peki sakatat yenirmi? ayağı sakat olan mesela?

Döverim seni çocuk

Doğan Arşiray yazdı:
Yorum bağlantısı
Ali Gök

köfteci yusufta domuz eti çıkmış . çok köfte yerdik yollarda be 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ucuz , yetiştirme maliyeti ve üreme hızı inanılmaz ekonomik, türkiye de 400 civarı çiftlik var, neden var diye kimse sormadı yıllardır

türkiyede yabancı yok mu? Turistler, otel ve restoranlar? Domuz eti yeniyor yani. Normal. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Gök yazdı:

Susurluga girmeden önce rampa başında vardı Denizli'den donuste girerdim. Fiyatı uygun diye.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne diye itiraz etti de yayınlanmadı acaba

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Mehmet Ozyurek yazdı:

İstenilen haracı kabul etmiştir. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

Siz babamın kim olduğunu biliyor musunuz?

Bu olur mu?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Siz babamın kim olduğunu biliyor musunuz?

Bu olur mu?

Koruma ve hesap kitabı ünlü bir mafya tarafından yapılıyor. Resmi belgeli kayıtlı hemde

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Koruma ve hesap kitabı ünlü bir mafya tarafından yapılıyor. Resmi belgeli kayıtlı hemde

resmi mafya yani

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

resmi mafya yani

O zaman vergi verip sigorta ödeyip emeklide olabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Turistler, otel ve restoranlar?

oldukça çoklar ki sudan dan ithalata vergi bile kaldırılmış, biz de bu arada maymun ve balina eti  ihracatı yapabiliyoruz teşvik var. bu da konuşulmaz, bir 10 sene sonra bi haber de ona patlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Mehmet Yeter yazdı:

O zaman vergi verip sigorta ödeyip emeklide olabiliyor.

bizdekiler alıyor abi genelde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

bu arada maymun ve balina eti  ihracatı yapabiliyoruz teşvik var. 

Maymunu ve balinayı nereden buluyor muşuz..

Geçenlerde Darıca hayvanat bahçesinden bir tanesi kaçmıştı.. o mu yoksa.  

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ülkede domuz olması, domuz gelmesi anlaşılır, mesele helal et diye satılan ete karışmaması. Malezya gibi çok sıkı bir helal sertifika sistemine ihtiyaç var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mahmut Yıldız yazdı:

Ülkede domuz olması, domuz gelmesi anlaşılır, mesele helal et diye satılan ete karışmaması. Malezya gibi çok sıkı bir helal sertifika sistemine ihtiyaç var. 

Bu iş belli ki sabotaj. Malezya ulusal egemenliğini kaptırmış çine. Asıl ona bakmak gerek helal et ile kafayı bozacağına. Yediğin dana vadesiyle mi öldü yoksa kesim hayvanı mıydı garantisi var mı mesela?

Ali Gök yazdı:

Çökme operasyonu

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu arada bu açıklanan verilere benim inancım pek yok  güven kalmadı. gerçekten domuzmu var yoksa adamın malına mı çökmeye uğraşıyorlar sahte raporlarla herşey olur

bizi bu duruma bu düşüncelere sevk edenler utansın. bu dünyada huzurlu uyku uyuyamaz olsunlar inşallah

eziyeti bu dünyada çeksinler öteki tarafa kalmasın bişe

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mehmet Göktürk yazdı:

Bu iş belli ki sabotaj. Malezya ulusal egemenliğini kaptırmış çine. Asıl ona bakmak gerek helal et ile kafayı bozacağına. Yediğin dana vadesiyle mi öldü yoksa kesim hayvanı mıydı garantisi var mı mesela?

Çökme operasyonu

Zaten Köfteci Yusuf gibi büyük bir firmanın % 0,1 domuz katarak kar etmesini düşünmek mantıksız ama islami hassasiyeti yüksek insanların domuz yemiş olması büyük travma. Firmanın buna açıklama getirmesi lazım. Hele ki üzerinden 7 ay geçmiş olmasına rağmen. 

Malezya'nın egemenliği ayrı, helal et sertifikasyonu farklı. Bu işin sıkı takip edilmesi lazım, yoksa domuz, at, eşek, katır, leş (kendi ölmüş dana) yemeye devam ederiz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Ali Gök yazdı:

bu arada bu açıklanan verilere benim inancım pek yok  güven kalmadı. gerçekten domuzmu var yoksa adamın malına mı çökmeye uğraşıyorlar sahte raporlarla herşey olur

bizi bu duruma bu düşüncelere sevk edenler utansın. bu dünyada huzurlu uyku uyuyamaz olsunlar inşallah

eziyeti bu dünyada çeksinler öteki tarafa kalmasın bişe

Hımmm şimdi orası da öyle bak. 2016’da bir sürü firmayı tehdit etmişlerdi diye hatırlıyorum. Neye inanacağımızı şaşırdık. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Köfteci Yusuf açıklama yaptı. 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Köfteci Yusuf açıklamasını okudum. İnanmıyorum fakat kesin olmamıştır diyemem. Matematiksel İhtimal dahilinde %50,%50.

Açıklamada numunelerin alındığı tarih-saatlerin kamera kaydına ulaşamadıklarını bildirmişler. İzlenebilirliğine ulaşamamışlar.

Burası mühim. Niye izleyememişler. Geçmiş 5 yıl bile olsa bütün aşamaların kamera kayıtlarını devada GB,TB boyutunda olsa bile muhafaza etmeleri gerekir.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
Mahmut Yıldız yazdı:

Köfteci Yusuf açıklama yaptı. 

Bana da çökme gibime geldi. Bunların imalatı merkezi . Çıksa tüm şubelerde çıkar. Şubede biri kasıtlı koydu ise ? şüpheden uzak çoklu denetim yapılmalı. Yoksa  tüm büyük zincirlere komplo yapılabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...