İçeriğe Yönlendir

Off Road Pendik 21-22 Eylül Ücretsiz İzleyici

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

@Mehmet Göktürk hocam bu yılda Emsey hastanesinin önündemi gerçekleşecek organizasyon 

sitede harita var herhalde öyle gibi. çamlık diyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

OFF-ROAD severler 21-22 Eylül 2024 tarihinde Yeniden Pendik ilçemizde buluşuyor.

Extreme Kupası’nın beşinci ayağı 21-22 Eylül 2024 tarihinde 4X4OSM-Osmanlı Off-Road Spor Kulubü tarafından İstanbul Pendik’de gerçekleştirilecek. Offroad sevenler İstanbul Pendik ilçesinin Çamlık Bölgesinde yapay ve doğal engeller ile hazırlanmış parkurda seyir zevki ile dolu bir haftasonu geçirmek üzere bir araya gelecek. Offroad sevenler, 2 gün boyunca Türkiye’nin en güçlü arazi araçlarının, hem zorlu engeller hemde birbirleriyle olan mücadelesine tanık olacaklar.

Pendik  Belediyesi katkıları ve  Çakıroğlu skoda Ana Sponsorluğunda  organize edilecek yarış, 21 Aralık Cumartesi günü saat 13:00’da Pendik Belediye etabı ile start alacak.1050 Metre uzunluğundaki etabı her ekip kendi çabaları ile tamamlamaya çalışarak, zorlu engelleri en kısa sürede geçebilmek için ter dökecekler. Pazar günü aynı konumda saat 13:00’da koşulacak Çakıroğlu skoda etabının koşulması ile tamamlanacak organizasyon 22 Aralık Pazar günü 17:00 de yapılacak olan ödül töreniyle son bulacak.

Haritadan baktım. offroad için uygun bir alan göremedim.  Ancak ısrarla bura olduğunu söylüyor.. 

pendik,çamlık

Çamlık Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Caddesi. No:12 Pendik-İSTANBUL
istanbul,Türkiye

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

OFF-ROAD severler 21-22 Eylül 2024 tarihinde Yeniden Pendik ilçemizde buluşuyor.

Extreme Kupası’nın beşinci ayağı 21-22 Eylül 2024 tarihinde 4X4OSM-Osmanlı Off-Road Spor Kulubü tarafından İstanbul Pendik’de gerçekleştirilecek. Offroad sevenler İstanbul Pendik ilçesinin Çamlık Bölgesinde yapay ve doğal engeller ile hazırlanmış parkurda seyir zevki ile dolu bir haftasonu geçirmek üzere bir araya gelecek. Offroad sevenler, 2 gün boyunca Türkiye’nin en güçlü arazi araçlarının, hem zorlu engeller hemde birbirleriyle olan mücadelesine tanık olacaklar.

Pendik  Belediyesi katkıları ve  Çakıroğlu skoda Ana Sponsorluğunda  organize edilecek yarış, 21 Aralık Cumartesi günü saat 13:00’da Pendik Belediye etabı ile start alacak.1050 Metre uzunluğundaki etabı her ekip kendi çabaları ile tamamlamaya çalışarak, zorlu engelleri en kısa sürede geçebilmek için ter dökecekler. Pazar günü aynı konumda saat 13:00’da koşulacak Çakıroğlu skoda etabının koşulması ile tamamlanacak organizasyon 22 Aralık Pazar günü 17:00 de yapılacak olan ödül töreniyle son bulacak.

Haritadan baktım. offroad için uygun bir alan göremedim.  Ancak ısrarla bura olduğunu söylüyor.. 

pendik,çamlık

Çamlık Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Caddesi. No:12 Pendik-İSTANBUL
istanbul,Türkiye

evet abi geçen seferde burada yapıldı izlemeye gitmiştim.

yapay bir alan oluşturuyorlar boş arazide 

çukurlar, yükseltiler, taş duvarlar, kaya yığınları, tırmanma eğimli rampalar gibi bir çok alan oluşturuluyor. 

WhatsApp Image 2024-09-17 at 16.19.59 (1).jpeg

WhatsApp Image 2024-09-17 at 16.19.59.jpeg

WhatsApp Image 2024-09-17 at 16.19.58.jpeg

WhatsApp Image 2024-09-17 at 16.19.59 (4).jpeg

WhatsApp Image 2024-09-17 at 16.19.59 (3).jpeg

WhatsApp Image 2024-09-17 at 16.19.59 (2).jpeg

siyah Grand Cherokee duvardan inerken amortisör çıkarmıştı geçen yıl benim izlediğim dönemde etabı tamamlayan olmadı

en son bir gri Grand Cherokee vardı oda kaya etabında pert etti 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...