İçeriğe Yönlendir

Octavia 2020-2024 Usb-CarPlay Sorunu

Mücahit Oğul

Recommended Posts

Mücahit Oğul

Arkadaşlar 2021 model 1.0 elite paket octavia kullanmaktayım. Kablosuz CarPlay özelliği bulunmadığından orjinal kablolarla CarPlay kullanıyorum. Ancak bazı günler sorunsuz bağlanabilirken bazı günler hiç bağlantı sağlayamıyorum. Bazı günler de bağlantı sürekli kopup duruyor. Böyle olduğu zaman telefonumu şarj dahi edemiyorum. 
Aranızda benzer problem yaşayan oldu mu veya çözüme ulaşan oldu mu diye merak ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Qashqai'de benzer bir sorun yasiyorum. USB baglantilari kolcak icerisinde. Kolcak icinde pek cok ivir zivir oldugu icin, zaman zaman  type-c kablosuna baglanti noktasindan baski yapabiliyorlar. Sizde baglanti noktasinin yeri nasil?

Ikinci secenek de kablo kalitesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mücahit Oğul
Gökhan Tuna yazdı:

Qashqai'de benzer bir sorun yasiyorum. USB baglantilari kolcak icerisinde. Kolcak icinde pek cok ivir zivir oldugu icin, zaman zaman  type-c kablosuna baglanti noktasindan baski yapabiliyorlar. Sizde baglanti noktasinin yeri nasil?

Ersen Tapan yazdı:

Farklı kablolar ile denedinizmi ?

Denedim. Üç orjinal bir de yan sanayi kablo ile. Sonuç değişmedi.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Sorun kablo gibi görünüyor.. 

Üç orjinal bir de yan sanayi kablo ile denedim. Sonuç değişmedi

Gökhan Tuna yazdı:

Usb portları kolçak gibi temasın yoğun olduğu yerde değil. Gayet açık bir yerde. Üç farklı kablo ile denedim sonuç değişmiyor maalesef 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Başka bir telefonla da denemek lazım . Sonuç değişmiyorsa araçtaki portlarda sorun olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mücahit Oğul yazdı:

Üç orjinal bir de yan sanayi kablo ile denedim. Sonuç değişmedi

Demekki soket bozuk.. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Eski ucuz kablolar ile yaşamıştım. Telefonumun hızlı şarjını destekleyen kaliteli kablolar ile artık yaşamıyorum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...