İçeriğe Yönlendir

Ceed Sağ Far Motor Sesi ?

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Kırmızı kabloyu kes.

:nargile:

Havaya uçmayalım sonra  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Öngür yazdı:

aynen kapağı açınca solda içeride ama el girmiyor ki nalet bir yer :)  valla aşağı yukarı hareketi geçtim motorun sesini kessem yeter bana :) kablosunu bulsam kesip atıcam arabada tık ses yok bunun sesi gına getirdi artık. 

El girmez tabi, bir şekilde tel yada sağlam bir ipi, reflektörün arkasından geçirip asılacaksın.. 

Bu aşamada çözümcül düşüneceksin.. 

Daha önce yapmadığımız bir şey değil, nasıl oalcağını bildiğim için tarif etmeye çalışıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

El girmez tabi, bir şekilde tel yada sağlam bir ipi, reflektörün arkasından geçirip asılacaksın.. 

Bu aşamada çözümcül düşüneceksin.. 

Daha önce yapmadığımız bir şey değil, nasıl oalcağını bildiğim için tarif etmeye çalışıyorum. :)

evet abi et tarif :) aklına ne gelir ise yaz Hatta akşam görüntülü yapalım beraber 

dua ederim sana

Bu arada ip ile tel ile ne yapacağım abi :)  tamamen motoru devreden çıkarmak için mi

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Farı karton kutuya yerleştir. Kutuyu kapat. Bir delik açıp fön makinasınin ucunu sok kutuya. Isıya dikkat et eritme farı. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Hamit inan yazdı:

Farı karton kutuya yerleştir. Kutuyu kapat. Bir delik açıp fön makinasınin ucunu sok kutuya. Isıya dikkat et eritme farı. 

ısı tabancası da var bende 

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Murat Öngür yazdı:

ısı tabancası da var bende 

Yandan yandan ince ince devam :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Öngür yazdı:

kablosunu bulsam kesip atıcam arabada tık ses yok bunun sesi gına getirdi artık. 

fara giren soket şemasından far motor ayarı kablosu bulunabilir

hep rusça çıkıyor gagılda

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

fara giren soket şemasından far motor ayarı kablosu bulunabilir

hep rusça çıkıyor gagılda

Slm abi akşam biraz uğraştım , farı merceğe bakarak mercek düz gelecek şekilde ayarladım, plastik aparat ile de motoru oturtmaya çalıştım , sonra iki farıda düz bir zemine bakarak aynı şekilde ayarladım , bozuk olan tarafın motoru aşağı yukarı ayarı çalışmıyor ama Şükür artık ses gelmiyor kurtuldum ses ten . 

Yorum yazan yardım eden herkese ayrı ayrı teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...