İçeriğe Yönlendir

Düzce'de Mondeo Ustası Tavsiyesi

Ahmetilhan

Recommended Posts

Ahmetilhan

Merhaba ustalarım, düzcede ford mondeo 2012 2.0 TDCI Titanium paket aracım için işinin ehli bir tamirci arıyorum. Aracım arıza yaptığında sürekli gidebileceğim bir yer arıyorum. Öneriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

İyi Günler kullandığım mondeolar da arızalık bir durum yaşamadım öncelikle Görür servisten memnunum gayet olumlu yaklaşıyorlar, oranın dışında 22 yıldır tanıdığım yeni sanayide Bedir oto Alaaddin usta ve oğlu Berat gayet bilgili ve deneyimlidirler yıllardır memnunum. Elektrik konusunda eski sanayide süsler oto yanında Murat Gökmen vardır onu da 23 yıldır tanırım ve güvenirim. isterseniz özelden telefonlarını yazabilirim.     

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmetilhan
(düzenlendi)
Metin Uzunoğlu yazdı:

İyi Günler kullandığım mondeolar da arızalık bir durum yaşamadım öncelikle Görür servisten memnunum gayet olumlu yaklaşıyorlar, oranın dışında 22 yıldır tanıdığım yeni sanayide Bedir oto Alaaddin usta ve oğlu Berat gayet bilgili ve deneyimlidirler yıllardır memnunum. Elektrik konusunda eski sanayide süsler oto yanında Murat Gökmen vardır onu da 23 yıldır tanırım ve güvenirim. isterseniz özelden telefonlarını yazabilirim.     

Çok teşekkür ederim hocam. Not aldım dediğiniz yerleri. Numaralarını da özelden atabilirseniz çok sevinirim

tarihinde Ahmetilhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Arif Şayakdokuyan
Metin Uzunoğlu yazdı:

iyi günler.... Murat beyin telefon numarasını rica etsem banada gönderirmisiniz... Mk2 araç uzun yolda 20 - 25 km sonra O/d ışığı yanıp sönüyor. Tesisat ve soketlerden yapar dediler Bolu'da bakan kimse yok belki kendisi yardımcı olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Arif Şayakdokuyan yazdı:

iyi günler.... Murat beyin telefon numarasını rica etsem banada gönderirmisiniz... Mk2 araç uzun yolda 20 - 25 km sonra O/d ışığı yanıp sönüyor. Tesisat ve soketlerden yapar dediler Bolu'da bakan kimse yok belki kendisi yardımcı olur.

Mesaj ile gönderdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...