İçeriğe Yönlendir

Google Haritalara Radar Özelliği Eklendi

Recep Demirci

Recommended Posts

Recep Demirci
Doğan Arşiray yazdı:

ben şimdi alakasız yerlere radar işaretlemesi yapmazmıyım :)

Zaten bu radar ekleme özelliği çıkmış diye duyduğumdan beri hep aklıma bu husus geliyor. :) 

Eskiden karşıdan gelen sürücüler yazıyorlar diye kastettikleri el işareti yaparlardı. Şimdi devir değişti tabi dijital ortam millet haritalara yeri işaretliyor.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bu Google beni Sofya -> Sarajevo seyahatinde bir orman yoluna soktu 2 çocuk ve hanım akşam hava kararmak üzereyken üstelik. Bildiğin offroad yolu, gittim gittim ve yol bitti. Bildiğin yol bitti. Tekerlek izleri yavaş yavaş kayboldu ve çimen oldu her taraf. Avrupa'da yolun sonuna geldik yani. İşin garibi peşimde bir sürü yabancı plakalı araba komple gidiyoruz herkeste Google Maps açık. Herkes şaşkın.

• Mutlu 5
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ürgüpten Nevşehire geçerken dün beni çıkmaz sokak tabelası olan, çalışma olan bir yola soktu yandex.

üstelik haritasında da ilerinin kapalı olduğu görünüyor. Bu aralar navigasyon işi çok berbat olmaya başladı 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Haftasonu memleketten gelirken kullandım, işe yarıyor, radara yaklaşınca hâlâ orda mı evet/hayır diye soruyor. Araç arıza bildirimi de gördüm lastik değişimi vardı emniyet şeridinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...