İçeriğe Yönlendir

700.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Yusuf Çalışkan

Recommended Posts

Yusuf Çalışkan

Herkese merhabalar, 700.000 ₺ bütçeye, piyasası olan ve ilerleyen zamanlarda rahatça satabileceğim kullandığım zaman bana en az masraf çıkartacak ve uğraştırmayacak temiz bir model arıyorum. Deneyimlerinizi bu başlık altında aktarabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Koray Demir yazdı:

Corolla bence.

bence de. yarı otomatik debriyajı filan da değişiyor mis.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

Suzuki scross

“piyasası olan ve ilerleyen zamanlarda rahatça satabileceğim“

Bu kriteri karşılamıyor gibi.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

2020 model Dacia Sandero Stepway EasyR

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Egea ve honda baya mantıklı duruyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Koray Demir yazdı:

“piyasası olan ve ilerleyen zamanlarda rahatça satabileceğim“

Bu kriteri karşılamıyor gibi.

suzuki kitlesi külttür alıcısı da hep olur , sayıları az ama zaten arabalar da az

bi de araba dedğin biraz da zevk vermeli olacak o kadar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Clio deyim bende 😬

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

corsa e otomatik olabilir hocam..

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Toyota veya Honda modellerine bakabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kriter japon veya fransız diyor tercihim olacaksa

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Fluence

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Fiat 500 L  olabilir. şanzıman biraz uyuz ama fiyatına göre güzel alternatif.Açıkcası bende clio yerine bu araçtan bakıyorum bu aralar.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

egea dct baskı balata değişimli 6 ileri 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Başka kriter yok mu? 

Segment

Karoser

Yakıt 

Güzergah

Kullanım aralığı

Kullanıcı sayısı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Çağlar Bayur yazdı:

suzuki kitlesi külttür alıcısı da hep olur , sayıları az ama zaten arabalar da az

bi de araba dedğin biraz da zevk vermeli olacak o kadar

Aynen Çağlar bey, Qashqai satayım dedim heryer zibil gibi qashqai, bizimkine satılma sırası gelinceye kadar :)

Ahmet Türedi yazdı:

Fiat 500 L  olabilir. şanzıman biraz uyuz ama fiyatına göre güzel alternatif.Açıkcası bende clio yerine bu araçtan bakıyorum bu aralar.

Araştırmalara göre en çok ölümlü olan araçların başında geliyor diye okumuştum bir yerde ama hatırlamıyorum nerede okuduğumu, belki fakedir, bi araştırın isterseniz. 

Yusuf Çalışkan yazdı:

Herkese merhabalar, 700.000 ₺ bütçeye, piyasası olan ve ilerleyen zamanlarda rahatça satabileceğim kullandığım zaman bana en az masraf çıkartacak ve uğraştırmayacak temiz bir model arıyorum. Deneyimlerinizi bu başlık altında aktarabilirseniz sevinirim.

Eski model toyata yaris 1.0 hem az yakar hem istediğiniz zaman satarsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Çağatay Özsoy yazdı:

Araştırmalara göre en çok ölümlü olan araçların başında geliyor diye okumuştum bir yerde ama hatırlamıyorum nerede okuduğumu, belki fakedir, bi araştırın isterseniz. 

Açıkcası euro ncap 5 yıldız almış %94 sürücü güvenliği ile çoğu araçtan daha yüksek puan almış.Dediğiniz gibi fake haberler olabilir.Kriter olarak başka bakabileceğimiz yer yok.Euro ncap yeterli bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Küçük otomobiller özellikle ABD gibi ülkelerde fazlaca tehlikelidir ,ölüm oranları fazladır, malum her yerde SUV var artık. 5yıldız alması iyidir ama fizik yasalarını yenemez.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Evren Erakçora yazdı:

Küçük otomobiller özellikle ABD gibi ülkelerde fazlaca tehlikelidir ,ölüm oranları fazladır, malum her yerde SUV var artık. 5yıldız alması iyidir ama fizik yasalarını yenemez.

ne kadar fazladır. bence sizinki önyargı. Büyük araçlarda da aşırı hız, devrilme sağa sola vurma kontrolden çıkma sonucu ölüm daha fazla bence. İstatistiği görmeden bunu söyleyemeyiz.

Polo B sınıfı bir araç. mikrocar değil. 

Ahmet Türedi yazdı:

Açıkcası euro ncap 5 yıldız almış %94 sürücü güvenliği ile çoğu araçtan daha yüksek puan almış.Dediğiniz gibi fake haberler olabilir.Kriter olarak başka bakabileceğimiz yer yok.Euro ncap yeterli bence.

sürücüler acemidir vs vs. o aracı alan sürücü profili de etkendir ölümde kazada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ön yargı değil hocam, okumuştum bir yerlerde, bakarız kaynaklara  .  2 Tonluk pikap ve SUV dolu ABDde doğal olarak küçük ,alçak otomobiller riskli. Hoş bir durum değil tabii.  Avrupada bu kadar büyük araç olmadığı için o kadar riskli sayılmaz. 

https://www.iihs.org/news/detail/driver-death-rates-remain-high-among-small-cars

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mehmet Göktürk yazdı:

Honda

Civic fd6 bile zor belirtilen bütçe ile :) Garip bir piyasası var. Tam "yakaladım" deyip elimdeki aracı satıyorum, bakıyorum ki yakalayamamışım. Yoksa otomatik bir fd6 almış olabilirdim çoktan. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Detaylı kriter belirtmediğinize göre i20 otomatik 2017 model benzinli alabilirsiniz. Problemsiz araç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...