İçeriğe Yönlendir

N11.com'un Kazığı Müşteri Memnuniyetsizliği

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Bahadır TÜFEKCİ
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gerekçe ne gösteriyorsun.. 

edemiyor işte.. Bi edebilse :)

İade kodunu aldım ama geri göndermedim yazmış konuyu açan. 

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gerekçe ne gösteriyorsun.. 

Sanırım hizmeti almadım dedim, çok geçmiş zaman olduğu için hatırlamıyorum, ödeme yaptıysanız ve paranızın karşılığını almadıysanız hizmeti almadım diyebilirsiniz, online sistemde harcama itirazına girdiğinizde zaten seçenekler var o sizi yönlendiriyor (garanti bankasında öyle)

tarihinde Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bugun servise yolladim. mediamarkt a gidip ttec marka bir seri sonu robot daha aldim... ofis icin.

n11 adam olsaydi, parayi onlar kazanacakti.

Bahadır TÜFEKCİ yazdı:

İade kodunu aldım ama geri göndermedim yazmış konuyu açan. 

n11 iade kabul etmeyecegini yazdi olay o. servise yollayacak ben iadeye kalkissam. 6 ay hakem heyetini bekleriz.... 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Arabanın ısıtmalı ayna camını satın aldım n11 den. Satın alma öncesi satıcıya yazdım ürünün gönderim öncesi fotoğrafını yollar mısınız diye, ilandaki fotoğraf kendi çekimi dediler. 

Neyse, aldım ve dün ulaştı. Paketi açtığımda karşıma çıkan manzara aynen şu şekilde;

1) Ayna camı siyah çift taraflı bant ile çerçevesine tutturulmuş, bazı yerler seviye olarak dışta ve açılmış. :)

2) Cam üzerindeki açı çizgileri siyah noktalı görünüyordu ama gelende ayna camına içten boyasız olarak yapmışlar. Haliyle siyah çizgi vs yok boşluk var....

Müşteri hizmetlerine ilettim iade ederim tamam ama bu bilerek adam kandırma diyorum. İade edebilirsiniz ve hediye çeki verelim harici bir şey duymadım. Bu yerlerle çalışmaya devam ettikleri sürece işleri zor. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

o satıcı n11 in kendisi değil ama. n11 in kedisinin sattığı birşey olsa, ölü taklidi yapacaklardı. sen kullandın sen bant ile tutturdun diyeceklerdi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ü.Emre Kartal yazdı:

Bu yerlerle çalışmaya devam ettikleri sürece işleri zor. 

aldıkları teşvik kafi çöp bile satsa online işi ballı , rekor trendyol da

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

aldıkları teşvik kafi çöp bile satsa online işi ballı , rekor trendyol da

trendyol müşteri memnuniyetinde fersah fersah önce benim deneyimime göre. şaka gibi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

trendyol müşteri memnuniyetinde fersah fersah önce benim deneyimime göre. şaka gibi.

eksik tütsünü 36 tl iadesi için 1 ay uğraştım, iade talebi isteğini de canlı görüşme kutusuna saklamışlar, ama ben buldum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...