İçeriğe Yönlendir

Amazon Para İadesi

İbrahim Aslıoğlu

Recommended Posts

Erhan Doruk
Emin Önal yazdı:

ürün dün tekrar 2.100 tl ye düşünce hemen aldım. Elimdeki de iadeye hazır bekliyordu zaten, göndereceğim hemen. 

Öyle bir sistem kurmuşlar ki, bazi sitelerde google dan arama ile ulaştığın zaman fiyat farklı , siteden arama yapınca farklı görünüyor. aynı ürün farklı fiyatlarda sitede, dalgınlıkla yüksek olandan sipariş edilebiliyor.  Ben özellikle satıcısı amazon olmasına dikkat ediyorum. geçen bir ürün aldım, altıktan sonra fiyatı düşünce hediye çeki tanımladılar.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

amazon un sepet algoritmasi cok ilginc. sepete konulan malzemenin talebine gore fiyat degisiyor. ornegin deneme icin epey suredir izleme listemdeki bir urunu prime ibdirimine girecek diye sepete geri taşıdım. prime indiriminin son gunu sepetten cikartyim, 2 saat sonra yuzde 28 daha düştü fiyati. bu nedenle once ekleyin sonra çıkartın derim. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

amazon un sepet algoritmasi cok ilginc. sepete konulan malzemenin talebine gore fiyat degisiyor. ornegin deneme icin epey suredir izleme listemdeki bir urunu prime ibdirimine girecek diye sepete geri taşıdım. prime indiriminin son gunu sepetten cikartyim, 2 saat sonra yuzde 28 daha düştü fiyati. bu nedenle once ekleyin sonra çıkartın derim. 

oyunu bozmuşsun, bende de sepete eklemeden ekranda bekleyince f5 yapmadan fiyat yükseliyor, 1 hafta o ürüne bakmıyorum sonra düşüyor

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

özellikle tek kaldığını bildiğiniz ve herkesin almadığı şeylerde bu sürekli geçerli.

Erhan Doruk yazdı:

Öyle bir sistem kurmuşlar ki, bazi sitelerde google dan arama ile ulaştığın zaman fiyat farklı , siteden arama yapınca farklı görünüyor. aynı ürün farklı fiyatlarda sitede, dalgınlıkla yüksek olandan sipariş edilebiliyor.  Ben özellikle satıcısı amazon olmasına dikkat ediyorum. geçen bir ürün aldım, altıktan sonra fiyatı düşünce hediye çeki tanımladılar.

ayakkabı vs nin numarası ile bile fiyat değişebiliyor.

bazen de hatalı fiyat oluyor bir keresinde 550 tl ye pioneer hifi müzik seti buldum. almama zizin vermedi sistem. herhalde ölüçüleri işaretlemek için bir yemd, yakalandık.

geçen gün de yüzde 89 indirimli corcs terlik vardı dedim bu neyin nesi, orijinal fiyat 15800 tl miş... hatalı olduğu için orantı da hatalıydı.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...