İçeriğe Yönlendir

Gümüş Gri Araç Rötuş İşlemi

Ali Kasım Yücesoy

Recommended Posts

Ali Kasım Yücesoy

Sayın ustalar görseldeki çizik yerler nasıl geçer ? Komple boyanacak diyorlar ben de çelik rötuş düşünüyorum ama olur mu sizce ?

IMG_7502.jpeg

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Gümüş griye çelik rutüş olmuyor. Boyacı ustama ısrar ettim ve denedik. Malesef kapatmıyor çizik belli oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

aynı renkteki aracıma ben de bizzat denedim ama hiç etkisi olmuyor maalesef

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pembe veya kahverengi gibi durabilir bile bu renkte rötüş işi çok zor deneyin, kaybedecek bir şey yok , vesile ile çelik nedir?

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben çok derin görmüyorum, doğru mudur? Eğer çok derin değilse, sulu zımpara+pasta cila ile çoğunu giderirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

pasta cila deneyin geçtiği kadar.. o kadarcık çizik için hem paraya hem mala yazık .. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

gümüş gri ve şampanya renkleri en sorunlu renklerdir. tamiri pek mümkün değil. illaki ton farkı oluyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

gümüş gri

bir ara torpidoda tasarım için mix yaptırmıştım, gri harici tüm renkleri bulduk :rofl: en son hazır alfa romeso grisi ile kurtulmuştuk

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

metalik gri, gri değil zaten. gri olursa soba boyası gibi birşey olur. pigmentleri eskiyen griyi tuturacak usta göremdim ben sanayide daha. içinde yeşil var mavi var herşey var. basıyor orijinal kodu gözümün iki çiçeği "usta", sonra basbas bağırıyor o panel buradayım diye. o nedenle açık renk metalik boyaları aracın tüm yanını boyayacak şekilde tamir etmek gerekir der avrupalı. bizde aman boyalı denmesin diye grinin 50 tonu şekilden gezer arabalar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...