İçeriğe Yönlendir

Malum Sayfalarda İlan Fiyatı ...

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Merhaba arkadaşlar malum sayfalara ilan vermek istedim,1400 tl bir fiyat çıktı :) Bu fiyatlar ne oldu böyle yahu,bir yanlışlık var herhalde :unsure2:

Alıntı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Normal. Araç bedeline göre kademe de vardı var mı hala.

Domaine çok para kaptırdılardi zaar birinden çıkacak 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Maalesef diğer siteler sahibinden gibi olamıyor bir türlü. Mesela emlak sitesi için bi ara zingat çıkmıştı. Doğuş’un. O kadar reklam yaptı ama yine de tutunamadı

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Maalesef diğer siteler sahibinden gibi olamıyor bir türlü. Mesela emlak sitesi için bi ara zingat çıkmıştı. Doğuş’un. O kadar reklam yaptı ama yine de tutunamadı

sahibinden dışında başka siteleri kullanmak boşa zaman kaybı, adamlar tekel oldu.

emlak için hurriyet emlak tercih edilebilir

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gülmez yazdı:

sahibinden dışında başka siteleri kullanmak boşa zaman kaybı, adamlar tekel oldu.

emlak için hurriyet emlak tercih edilebilir

Evi satarken söylediler. Hürriyete ver orası daha iyi. 

girdim kriterleri belirledim. Sahibindende 50 ev çıktıysa aynı kriterde hürriyette 3 ev çıktı. Sahibindenden devam dedik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Malesef tekelleşti. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5Lt zeytinyağından daha ucuz

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Mehmet Ozyurek yazdı:

Malesef tekelleşti. 

Aslinda bunun diger firmalar icin bir firsat olmasi gerektigini dusunuyorum Mehmet Abi. Bunun en yakin ornegi Yemeksepeti, o da tekeldi; fakat Getir, Trendyol vb firmalar bir takim stratejilerle o alanda pazar payi kaptilar (Delivery Hero'nun aptalliklarini da uzerine eklemek lazim tabii ki)

Tabii ki burada zorluk, sari sitenin her telden A'dan Z'ye ilan barindirmasi (emlaktan yiyecek icecege)..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Senede 1 kere aynı kategoride ilan hakkı var 2. ilanda ücret çıkıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...