İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo 2000 Ghia 98 - Airbag Lamba Sorunu

Ümit Bozkuş
Çözüme git Mücahit Erdem tarafından,

Recommended Posts

Ümit Bozkuş

Değerli Ford dostları arkadaşlarım, bir konuda sizin bilginize ihtiyaç duymaktayım. Aracım Ford Mondeo Gia 2000  250bin km de 98 model ilk el.

bu aracımın airbeg lambası fasılalı bir şekilde 6 kere yanıp sönmekte, bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şİmdi teşekkür eder,

saygılar sunarım.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Mücahit Erdem
Ümit Bozkuş yazdı:

Değerli Ford dostları arkadaşlarım, bir konuda sizin bilginize ihtiyaç duymaktayım. Aracım Ford Mondeo Gia 2000  250bin km de 98 model ilk el.

bu aracımın airbeg lambası fasılalı bir şekilde 6 kere yanıp sönmekte, bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şİmdi teşekkür eder,

saygılar sunarım.

Koltuk altındaki soketleri kontak spreyi ile temizleyip tekrar takın, kabloları kontrol edip deformasyon olmadığına emin olun. 4 5 ayda bir benim mondeonunki de yanardı temizler takardım sönerdi. En sonunda soketleri değiştirdim, bir daha yanmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed çeliker

aırbag lambası tam yandığında bi cihaza bağlatın benim pejo 207 de olurdu 5 gün yanardı 2 gün sönerdi tam yandığı sırada bağlattım direksiyon zembereği kopmuş o yüzden yakıyomuş sargısını değiştirdik bidaha yakmamıştı 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bende o bilgi yok 

@Çağlar Bayur bilirse bilir.

İds e bağlamadan mors alfabesi ile  teşhis yapacak ustalar şuan emekli zaten

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Forumu arattınız mı? Geçmiş konularda kaç kere yandığında ne anlama geldiği bilgisi vardı eski konularda. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Şu mesajda verilmiş.

Bir de konu var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...