İçeriğe Yönlendir

Olmaz Olmaz Deme Ayak Üstü Kandırılma

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

başımız gelmez dedik geldi, pttcell aradı mobil için yeni tahhaütü  anlattı 281TL olarak fiyat belirtti, telefonda onay hiç huyum değildir ama güvenilir millli şirket dedik onay verdik, 5 dak soınra gelen sms teki acı gerçek ortaya çıktı telefonda aldatılmışız, fatura 467 TL geri arama yapınca elimizdeki kanır nedir ? hiçbirşey. meşhur görüşme kaydı tantanası için mahkemeye git deniyor... kulağınıza küpe olsun. artık ben de tcelle geçerim daha iyi

• Beğen 1
  • Şaşkın 4
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Şimdi sizi ptt mi kandırdı yoksa konuyla alakası olmayan dolandırıcı mı? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

vodafoneda da sms te paketin güncel fiyatı yazıyor ama uygulamada yada gelen faturada indirim uygulanıyor. öyle bir durum olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

PTTCell kullanırken 3-4 indirimi üst üste koyuyorlardı. Bunun için belli kampanya katılım SMS 'leri atmam gerekiyordu. Liste fiyatının yarısından daha aşağıya geliyordu ödeyeceğim fatura. Katılmanız gereken kampanyalar olabilir mi acaba? Bende iki tane matbu bir tane de oransal indirim oluyordu hatırladığım kadarıyla. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şimdi sizi ptt mi kandırdı yoksa konuyla alakası olmayan dolandırıcı mı? 

yok o kadarını yemem.. konuyu inceletiyorum ama yapılan çok ayıp

Servet Aydın yazdı:

Yanlış duymuşsundur🍆

iknayım orta şeker kave var gelsene

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

yok o kadarını yemem.. konuyu inceletiyorum ama yapılan çok ayıp

iknayım orta şeker kave var gelsene

geçmiş olsun abi,

abi o kapısı eksik focus vardıya hani, hazır yanlış duymalar başlamışken şansımızı denesekmi @Tamer Topaç

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

geçmiş olsun abi,

abi o kapısı eksik focus vardıya hani, hazır yanlış duymalar başlamışken şansımızı denesekmi @Tamer Topaç

sulh yolu ile halletik biz ptt ile konu kapanabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Çağlar Bayur yazdı:

aramizda pttcell calisani mi var yoksa? :-)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Gökhan Tuna yazdı:

aramizda pttcell calisani mi var yoksa? :-)

yok :) alianz olsa neyse de

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Çağlar Bayur yazdı:

yok :) alianz olsa neyse de

hem kitleyip hem de sulha mı gidiyor, bana hiç öyle davranmadı ama

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Geçen beni de kredi kartı ile ilgili dolandırmaya çalıştılar. Çok organize şekilde idi ama. En son watsupp müşteri hattına yönlendirdiler:)

Bende dalga geçmek için kendileri ile sevişmek istediğimi yazdığımda bana bi jpeg yolladı sağolsun. bütün sülalemin her türlü bütün bilgisini ihtiva eden; ve de oda sülaleme sövdü arada tabiki:))

uzatmadım engelledim mecburen:( 

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynı şeylerin benzerini superonline ile yaşadım.. 

Telefonda görüştüğüm kişi fiber internet + bir yıl sınırsız TV+ aboenliği için bir fiyat verdi. Kabul ettim. Gelip bağladılar ve kurulum onayı için bir imza aldılar.. 

İlk üç ay her şey güzeldi. 3 aydan sonra bazı spor kanalları, 6. ayda belgeseller de gitti.. 

Aradım itiraz ettim. Bana böyle söylenmemişti. görüşme kaydının dinlenmesini istiyorum dedim.. 

Baktılar.. Sözleşmeyi bu şekilde imzalamışsınız. imzalı sözleşme varken görüşme kaydı dinlemeyiz dediler.. Tv+'ı tekrar satın aldım.. Konu kapandı.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben özelikle faturam x lira gelecek değil mi diye soruyorum. Ama mutlaka bir şeyleri çıkıyor. Telefonda onay vermesen ne olacak ki, karınca duası gibi yazıları kim okuyor. 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

geçmiş olsun abi,

PTT mi? Bir telefona bakar. Bizi bilen bilir, yüksek katlarda tanıdıklarımız çoktur.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Çağlar Bayur yazdı:

başımız gelmez dedik geldi, pttcell aradı mobil için yeni tahhaütü  anlattı 281TL olarak fiyat belirtti, telefonda onay hiç huyum değildir ama güvenilir millli şirket dedik onay verdik, 5 dak soınra gelen sms teki acı gerçek ortaya çıktı telefonda aldatılmışız, fatura 467 TL geri arama yapınca elimizdeki kanır nedir ? hiçbirşey. meşhur görüşme kaydı tantanası için mahkemeye git deniyor... kulağınıza küpe olsun. artık ben de tcelle geçerim daha iyi

Cumartesi bana da yaptılar. İkileyin dedim. Beni rahatsız etmeyin. Engelle engelle bitmediniz dedim. Mantarı geçtiniz dedim. Ne diyorsunuz siz beyefendi derken kapattım yüzüne :D o an beyefendinin bey... diyordu, gerisini getiremedi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

pttcell ne ya yazdığın dan hiç bi şey anlamıyorum

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hakan Yavaş yazdı:

Geçen beni de kredi kartı ile ilgili dolandırmaya çalıştılar. Çok organize şekilde idi ama. En son watsupp müşteri hattına yönlendirdiler:)

Bende dalga geçmek için kendileri ile sevişmek istediğimi yazdığımda bana bi jpeg yolladı sağolsun. bütün sülalemin her türlü bütün bilgisini ihtiva eden; ve de oda sülaleme sövdü arada tabiki:))

uzatmadım engelledim mecburen:( 

ben sizin gerçekten hakan yavaş olduğunuzu düşünüyorum 😁

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hakan yavaş

:D:rofl: Arefe mi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Tamer Topaç yazdı:

:D:rofl: Arefe mi

Ciğer sote😂

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hoşgeldin yapmışlar 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Çağlar abi numaranı veriri misin bişiy deniycem :fiuw:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

benim favorim d smartcılar :D 

Fatih Keskin yazdı:

pttcell ne ya yazdığın dan hiç bi şey anlamıyorum

fakirlerin kullandığı telekom alt yapısı galiba fatih abi sana uygun değil :D

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Batık kredi için bir destekte senden tarifesine geçirmişler abi seni 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Çağlar Bayur yazdı:

Geçmiş olsun. Arayan numara PTT'nin kurumsal numarası mı yoksa bayi numarası falan mıydı? Çünkü diğer operatörlerde de kurumsal no değil de bayi falan arayıp seni abone yapıyor ama söylediği tarife olmuyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...