İçeriğe Yönlendir

Temu Alışveriş Sitesi

özgür çetinkaya

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Aslında bu site ucuz değil... Aliekspress çok pahalı.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu temu herşeyi tek bir kutuyamı koyup yolluyor? yoksa ayrı ayrı mı geliyor aliexpressteki gibi. aylık alışveriş gümrük limiti 5 çünkü.

Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Doğan Arşiray yazdı:

bu temu herşeyi tek bir kutuyamı koyup yolluyor? yoksa ayrı ayrı mı geliyor aliexpressteki gibi. aylık alışveriş gümrük limiti 5 çünkü.

hocam hepsini bir kutuya koyduğu söyleniyor. Benim kargom yolda bu konuda net bir bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

duruma göre alım yapayım bari. sonra hepsinden olmak var.

"Does Temu ship everything in one box?

Short Answer: No, Temu Doesn't Come in One Package

Because Temu sources products from a variety of suppliers, each item you order could be coming from a different place. This means that if you order a bunch of stuff – like clothes, gadgets, and home decor – they might not hug each other in one box on their vay to you."

demişler... yani hepsi ayrı da gelebilir alırken dikkat.
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
(düzenlendi)
Doğan Arşiray yazdı:

duruma göre alım yapayım bari. sonra hepsinden olmak var.

"Does Temu ship everything in one box?

Short Answer: No, Temu Doesn't Come in One Package

Because Temu sources products from a variety of suppliers, each item you order could be coming from a different place. This means that if you order a bunch of stuff – like clothes, gadgets, and home decor – they might not hug each other in one box on their vay to you."

demişler... yani hepsi ayrı da gelebilir alırken dikkat.

ilk üyelikte indirim kodunu kullanmayı unutmayın çok ciddi faydası oluyor.

BU ÜRÜNÜ  122tl aldım bunuda değerlendirebilirsiniz.

tarihinde özgür çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Doğan Arşiray yazdı:

Ayrı geliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
özgür çetinkaya yazdı:

ilk üyelikte indirim kodunu kullanmayı unutmayın çok ciddi faydası oluyor.

BU ÜRÜNÜ  122tl aldım bunuda değerlendirebilirsiniz.

Muhtemelen paslanmazı 304 değil. Dolayısıyla sızdırma ve uzun süre sıcak tutamama sorunu yaşamazsınız umarım.

Yorum bağlantısı
Bahadır TÜFEKCİ

Ben fiyatları Amazon ile karşılaştırdım, uygun değil. Hatta bazı ürünlerde pahalı bile. Ucuz birçok ürün ise gerçekten kalite kelimesinden bile habersiz :) Şimdilik gerçekten ihtiyacım olan, Amazon'dan daha ucuz yada kaliteli bir ürün bulamadım. Ürün yorumları yapay zekaya yazdırılmış. Aaaa lan güzelmiş bu diye diye sepete 1000liralık ürün attım, sonra baktım hiçbirine ihtiyacım yok. Kapattım siteyi :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Bahadır TÜFEKCİ yazdı:

Ben fiyatları Amazon ile karşılaştırdım, uygun değil. Hatta bazı ürünlerde pahalı bile. Ucuz birçok ürün ise gerçekten kalite kelimesinden bile habersiz :) Şimdilik gerçekten ihtiyacım olan, Amazon'dan daha ucuz yada kaliteli bir ürün bulamadım. Ürün yorumları yapay zekaya yazdırılmış. Aaaa lan güzelmiş bu diye diye sepete 1000liralık ürün attım, sonra baktım hiçbirine ihtiyacım yok. Kapattım siteyi :) 

Bazı ürünler gerçektende dediğiniz gibi Türkiye'den alsak daha uyguna geliyor. Araştırıp bulmak gerekiyor sadece  aşağıdaki ürünleri uyguna buldum yinede araştırmada fayda var

500ml termos 12saat soğuk sıcak tuttuğunu iddia ediyor. Renk seçeneklerinde fiyat farkı olabiliyor (3 adet aldım) 150tl

Oyun halısı çocukları için oyun halısıdır. Alırken ölçü ebat seçmeyi unutmayınız. 168tl
kamp lambası hepsiburada vs yerlerde 300tl ve üzeri fiyat etiketine sahip 153tl
Deniz yüz maskesi  zamanında decatlondan aldım yüzmeyi bilmeyenler ve deniz altını seyretmek isteyenler için mükemmel ürün. Şuan Türkiye piyasası 1000tl üzeri 366tl
sac traş makinesi piyasada 200tl den aşağı denk gelmedim. Çok uzun ömürlü olmayabilir ama denenebilir.
mikrofiber havlu arabası olanlar için alınabilir bir havlu fiyatı gayet uygun gibi 23 tl
Gece sürüş camı gece yolda seyir halinde farlar gözünü alanlar için alınabilir 62tl
çocuk mikroskobu çocukların meraklarını arttırmak için güzel bir hediye 221tl
motosiklet temizlik fırça seti motosiklet ve bisikleti olanlar kaçırmasın 30tl
buz topu yapıcı piyasanın çok altında bir fiyat ile alabilirsiniz 204tl

yüksek fiyatlı ürün almayı pek tavsiye etmiyorum sonuçta sıkıntı olsa aylarca onun ile kim uğraşacak

Yorum bağlantısı
Bahadır TÜFEKCİ
özgür çetinkaya yazdı:

Bazı ürünler gerçektende dediğiniz gibi Türkiye'den alsak daha uyguna geliyor. Araştırıp bulmak gerekiyor sadece  aşağıdaki ürünleri uyguna buldum yinede araştırmada fayda var

500ml termos 12saat soğuk sıcak tuttuğunu iddia ediyor. Renk seçeneklerinde fiyat farkı olabiliyor (3 adet aldım) 150tl

Oyun halısı çocukları için oyun halısıdır. Alırken ölçü ebat seçmeyi unutmayınız. 168tl
kamp lambası hepsiburada vs yerlerde 300tl ve üzeri fiyat etiketine sahip 153tl
Deniz yüz maskesi  zamanında decatlondan aldım yüzmeyi bilmeyenler ve deniz altını seyretmek isteyenler için mükemmel ürün. Şuan Türkiye piyasası 1000tl üzeri 366tl
sac traş makinesi piyasada 200tl den aşağı denk gelmedim. Çok uzun ömürlü olmayabilir ama denenebilir.
mikrofiber havlu arabası olanlar için alınabilir bir havlu fiyatı gayet uygun gibi 23 tl
Gece sürüş camı gece yolda seyir halinde farlar gözünü alanlar için alınabilir 62tl
çocuk mikroskobu çocukların meraklarını arttırmak için güzel bir hediye 221tl
buz topu yapıcı piyasanın çok altında bir fiyat ile alabilirsiniz 204tl

yüksek fiyatlı ürün almayı pek tavsiye etmiyorum sonuçta sıkıntı olsa aylarca onun ile kim uğraşacak

Sadece bulduğunuz termos ile ilgili yazıyorum. Evet ucuz mu ucuz fakat 120TL ye alacağınız termosdan çok birşey beklemeyin. Pet şişe yerine kullanırım diyorsanız olabilir. Aynı termos Türkiye de 300-350 lira civarına satılıyor. Gerçek bir yorumu aşağıya ekliyorum :)  

image.png.1607eabcc264d52c91d38b9f6739c916.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Bahadır TÜFEKCİ yazdı:

Sadece bulduğunuz termos ile ilgili yazıyorum. Evet ucuz mu ucuz fakat 120TL ye alacağınız termosdan çok birşey beklemeyin. Pet şişe yerine kullanırım diyorsanız olabilir. Aynı termos Türkiye de 300-350 lira civarına satılıyor. Gerçek bir yorumu aşağıya ekliyorum :)  

image.png.1607eabcc264d52c91d38b9f6739c916.png

Ben alırken yanında termosta aldım bakalım bende demesini yapacağım sonuç ne olacak.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2 ay önce gördüm bildiğmiz aliexpress sistemi, site daha düzgünce, pc için ekran görsel tasarımları güzel (ali biraz bozdu) gümrüklü fiyatı sepete girene kadar göremiyorsunuz ona dikkat etmeli, 5 ürünü farklı satıcıdan tek pakete koyup tek kargo da yollamışlar (ali bunu yıllardır yapamadı yeni başladı), vaat ettikleri süreden hızlı geldi, alışverilşe tam gaz devam, aynı ürünler burada 3-4 misli pahalı

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya

150 euro ve 5 ürün sorunu oluyor diyorlar ama ürünleri tek kutuya koyuyorlarmış  ir çok ürün dediğiniz gibi yarı yarıya geliyor...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Şundan bulamadım temu’da

1f3372eb38ee6321363f7fcd442a68a007962f71

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şundan bulamadım temu’da

1f3372eb38ee6321363f7fcd442a68a007962f71

Ne ki bu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şanzıman hasret gidercii

• Mutlu 11
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
özgür çetinkaya yazdı:

Ne ki bu?

Arabada olmadığın zaman vitesi özlersin diye böyle aşağı yukarı oynamak için. 😁

Bide vırrn vırrn diye ses olacak tamam. 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Eyüp Çetin yazdı:

Arabada olmadığın zaman vitesi özlersin diye böyle aşağı yukarı oynamak için. 😁

Bide vırrn vırrn diye ses olacak tamam. 

İlk defa gördüm böyle birşeyi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

şanzıman hasret gidercii

Hep özenti

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sene 2024 ardiye kapısını açar gibi araba çalıştıranlar yazmasın lütfen :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bahçe aydınlatma ürünleri aldım eve Tr ye göre çok uyguna geldi vergi dahil. 10 günde de geldi.

Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Ali Ozan Yurtsever yazdı:

Bahçe aydınlatma ürünleri aldım eve Tr ye göre çok uyguna geldi vergi dahil. 10 günde de geldi.

Temu üzerinden değilde aliexpressten  bir tornavida seti almıştım. Bu torna vida seti telefon gibi işler ile uğraşan veya alalım dursun kenarda diyenler için bire bir alet. İyice araştırınca illaki 3 5 bir şeyler çıkıyor. Kalite olarak ise bir Alman bir Japon ürünü olarak bakmamak lazım.  Kargolarım gelsin bir çok ürün var aklımda hepsini alacağım.

tornavida seti

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)
özgür çetinkaya yazdı:

bu ürünü aldım sadece 5'li fırça seti geldi, görseldeki diğer ürünler yok, bilginiz olsun.

672488121_simsiz-1.jpg.0d8c42d7a09e7d830762dd054b0e5161.jpg

Müşteri hizmetlerine (otomatik mesajlaşma) ürün eksik geldi diye bildirimde bulundum, ürünü iade etmeden ödemesini iade ettiler kredi olarak anında temu hesabıma.

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

Ben de bayardır bakınıyordum 10 tane ürün aldım bakalım ne olacak :)

Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Emin Önal yazdı:

Muhtemelen paslanmazı 304 değil. Dolayısıyla sızdırma ve uzun süre sıcak tutamama sorunu yaşamazsınız umarım.

hocam 304 olması beklenemez 304 kilosu yaklaşık 3€  ürün 122tl internette bazı yorumlarda paslanma oldu diyenede denk geldim.

Ürün fiyat düzenlemesi olayını takip edin fiyat farkı olur ise iade veriyor. Bugüne kadar  30tl civarı iade oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...