İçeriğe Yönlendir

Temu Alışveriş Sitesi

özgür çetinkaya

Recommended Posts

özgür çetinkaya

Selamlar,

Son zamanlarda çok popüler olan alışveriş sitesini paylaşacağım.  Sitenin adı temu  aliexpress alternatif olarak düşünebilirsiniz.

️Bağlantıya https://temu.to/m/umqfs8eix72 tıklayarak 💰3.000 TL kupon paketini alın veya 💰%30 indirim almak için Temu Uygulamasında act832492 araması yapın!!

benim bağlantım ile alım yaparsanız çok daha uyguna gelmektedir.  

Kendim vermiş olduğum siparişi görmek için https://share.temu.com/lgsfHI3Qp5B  tıklayabilirsiniz.  Aklınıza takılan olur ise çekinmeden sorabilirsiniz.

NOT:

yurtdışı alışverişlerde vergi dahil 150 euro geçmemesi ve mümkün ise 5 adetten fazla ürün eklenmemesine özen gösterelim,geçmesi durumunda gümrükte takılma riski olabilir.

iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

gelsin continental gt ler. tam benlik.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Temu hakkında çok iyi duyumlar almadım ama hala nötrüm. Görelim bakalım nasıl gelişecek.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben denemek için birkaç defa alışveriş yaptım. Şimdilik bir sorun yok. Ürünler 7-12 gün arasında elime geçiyor. Çok güzel indirim olan ürünleri var. Bakılabilir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
(düzenlendi)

Linkleri kullanarak sonradan eklenen vergi neredeyse sıfıra yakın oluyor.

Deneme amaçlı ile bizde aldık gelir ise devamı olacaktır...

Son bir ay içinde ürün fiyatı düşer ise fiyat farkını alabiliyorsunuz...

tarihinde özgür çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgür Güzen

Fiyatlar vergi hariç tutarlar sanırım, ne kadar vergi ödeneceği yazıyor mu sipariş aşamasında? 

Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Özgür Güzen yazdı:

Fiyatlar vergi hariç tutarlar sanırım, ne kadar vergi ödeneceği yazıyor mu sipariş aşamasında? 

Evet yazıyor bıraktığım üyelik linki ile uygulamayı indirim 24 saat içinde alışveriş yapar isen indirim yapıyor nerede ise vergisini karşılıyor 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ben dün gece dayanamadım. 1100 liralık saçma sapan ürünleri 530 liraya aldım. Kargo ücreti yok. Artı Vergi 160 lira. Tabi bu uygulamayı indirenlere verilen tek seferlik bi fırsattı sanırım. 

aldığım şeyler de gerçekten saçma sapan :) 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

bende 2 bin liraya yakın bi alışveriş yaptım, bekliyorum hala gelmesini, malum türk alışverş uygulamalarında 800 tl küsürlük cüzdanı 148.78 tl ye aldım vergi dahil :) eğer ki hepsi sağlam sorunsuz geldiyse kargocular adımı ezberleyecek gibi görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cari açık sebebi. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Mehmet Ozyurek yazdı:

Cari açık sebebi. 

Yakında ya erişim engeli ya da tr fiyatlarını eşitleyecek oranda ekstra vergi getirirler.

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Burayı bende gördüm ama güvenemedim çok çok çok aşırı ucuz geldi fiyatlar. Sipariş verenler bu konudan bilgilendirmeye devam etsin :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben dün gece dayanamadım. 1100 liralık saçma sapan ürünleri 530 liraya aldım. Kargo ücreti yok. Artı Vergi 160 lira. Tabi bu uygulamayı indirenlere verilen tek seferlik bi fırsattı sanırım. 

aldığım şeyler de gerçekten saçma sapan :) 

Youtubedan izleriz. 

Merhaba değerli takipçilerim... ☺

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Yeter yazdı:

Youtubedan izleriz. 

Merhaba değerli takipçilerim... ☺

adam yorumda diyorki, eco mod ile normal mod arasındaki yakıt farkının testini de yapar mısınız… sabaha mı bırakırsın diyorum içimden. Bir diğeri de “videolarınız çok uzun, kısa yapın lütfen, sıkılıyoruz diyor. La hevle. Yapmıyorum daha video :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bir kaç aydır kullanıyorum. Ali’ye göre uygun malzemeler buldum aldım geldi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Servet Aydın yazdı:

Bir kaç aydır kullanıyorum. Ali’ye göre uygun malzemeler buldum aldım geldi

yeni üyelik açma imkanınız var ise konudaki linkten uygulamayı indrip üye olursanız 3000tl lik kupon var.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Mehmet Ozyurek yazdı:

Cari açık sebebi. 

Reisin buraya da el atmasını bekliyorum. Resmen halkın menfaatine iş çeviriyorlar. Olacak şey mi? :)

• Mutlu 4
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Türkiyede bulamayacağım bir kaç eşya aldım aracım için sorunsuz geldi lakin bazı ürünler ilan fotoğrafındaki gibi olmayınca iade etmek için kargoya verdim dün. (MNG Kargo ile kod veriyor gidip bırakıyorsunuz kargo firmasına)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Bizim hanımda, "ay ne kadar ucuz, ay ne kadar ucuz" diye diye dün doldurmuş sepeti, bin küsurluk sepet 500 küsura düşmüş.

Ürünü gelmeyen duymadım daha, umarım ilki biz olmayız :D

• Beğen 2
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
İsa Acar yazdı:

Bizim hanımda, "ay ne kadar ucuz, ay ne kadar ucuz" diye diye dün doldurmuş sepeti, bin küsurluk sepet 500 küsura düşmüş.

Ürünü gelmeyen duymadım daha, umarım ilki biz olmayız :D

Ürünlerim gelsin şu 3000tl lik kuponu sonuna kadar kullanmayı düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan
Hamit inan yazdı:

Burayı bende gördüm ama güvenemedim çok çok çok aşırı ucuz geldi fiyatlar. Sipariş verenler bu konudan bilgilendirmeye devam etsin :)

Abi fiyatlar çok çok çok ucuz değil aslında. Malın ederi o. Ama maalesef içinde bulunduğumuz ekonomik şartlar yüzünden biz bir çok şeyi çok çok çok pahalıya satın alıyoruz.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Bayramdan önce aldım, 8.gün hatta arefe günü idi teslim oldu.

İlk alışverişte gerçekten indirimi yüksek.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

adam yorumda diyorki, eco mod ile normal mod arasındaki yakıt farkının testini de yapar mısınız… sabaha mı bırakırsın diyorum içimden. Bir diğeri de “videolarınız çok uzun, kısa yapın lütfen, sıkılıyoruz diyor. La hevle. Yapmıyorum daha video :) 

Eleştirilere açık ol, daha para ayarlayabilirsem ben arayıp darlayıp burnundan getireceğim hibrit konusunu :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Emin Önal yazdı:

Bayramdan önce aldım, 8.gün hatta arefe günü idi teslim oldu.

İlk alışverişte gerçekten indirimi yüksek.

özel değil ise almış olduğunuz ürünleri paylaşır mısınız? Çok fazla ürün olduğundan gözden kaçabiliyor

Yorum bağlantısı
Emin Önal
özgür çetinkaya yazdı:

özel değil ise almış olduğunuz ürünleri paylaşır mısınız? Çok fazla ürün olduğundan gözden kaçabiliyor

1.jpg.678b142cca3c484624cf3b1bf2f19353.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...