İçeriğe Yönlendir

İnternet-Tv Paket Tavsiye ..

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Arkadaşlar merhaba internet-tv paketi almak istiyorum,Kablo tv ve türk telekom hariç ne tavsiye edersiniz?Biraz teknoloji özürlüyümde :) sadece internet üzerinden tv seyredilirmi bilmiyorum,türk telekom tivibu +internet için 700 tl istedi.Kablo tv alt yapısı müsait değil,digitürk,dsmart bilgim yok, tavsiyelerinizi rica ediyorum ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Superonline TV+ oldukça yeterli. Ayriyeten Android box kullanıyorum film vs için harika

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Taahhütsüz internet servis sağlayıcılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

biraz kasko sigorta işine benziyor, sorun halinde muhatap bulunması ve çözüm için ttkom ve superonline harici biraz zorlanırsınız, tv paketi tercih meselesi bende tivibu var paketleri de seçip alabiliyorsunuz, tahhtüsüz olanlar da 12 aylık peşin ödeyip sonra çıkarsanız kalan ayları geri veririz diyorlar, ben güvenemiyorum buna,, bizde giden gider,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Superonline TV + kullanıyorum memnunum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Dsmart kullanıyorum memnun değilim taahhütüm biter bitmez değiştireceğim. Hatta şu anda evdeyim ve veriyi kullanıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

1o yıldır Superonline ve TV + kullanıcısyım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Superonline TV+ kullanıyorum, memnunum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Superonline + TV+ kullanıyorum, memnuniyetsizlik yaşamadım, tek sorun TV+ cihazın kablosuz olmaması problem, ona da ek cihaz satarak çözüm üretiyorlar, sattıkları cihaz da piyasa ile aynıydı galiba... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Superonline + TV+ kullanıyorum uzun zamandır, memnunum, ara sıra TV+ da donmalar vs yaşıyordum cihaz değiştirdiler son zamanlarda o da sıkıntısız:nazar:

Dipnot: Hepsi çok pahalı aldığımız hizmetle kıyaslayınca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Arkadaşlar ttnet+tivibu birazda mecbur kalarak aldım,ilginize tekrar teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...