İçeriğe Yönlendir

Tatilde-fast-eft-kredi kartı vs

Berke Kaya

Recommended Posts

Berke Kaya

Herkese iyi bayramlar. Maaş gününün tatile gelmesi, bayram arası vs derken kredi kartı ödemelerinin günü yaklaşıyor bikaç sorum olacak;

1.Fast sistemi ile hesaba eft artık 7/24 yapılıyor orada sorun yok ama kredi kartına yatırılan paralar eskiden mesai saatlerinde karta geçiyordu halen öyle mi yoksa şuan fast ile anlık kredi kartı ödenebiliyor mu?

2.perşembe ve cuma günleri eft sistemi açık olacak mı, bankalar çalışıyormu?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Berke Kaya yazdı:

Herkese iyi bayramlar. Maaş gününün tatile gelmesi, bayram arası vs derken kredi kartı ödemelerinin günü yaklaşıyor bikaç sorum olacak;

1.Fast sistemi ile hesaba eft artık 7/24 yapılıyor orada sorun yok ama kredi kartına yatırılan paralar eskiden mesai saatlerinde karta geçiyordu halen öyle mi yoksa şuan fast ile anlık kredi kartı ödenebiliyor mu?

2.perşembe ve cuma günleri eft sistemi açık olacak mı, bankalar çalışıyormu?

Merhaba iyi bayramlar,

FAST işlemi kredi kartlarında geçerli olmuyor. Ama ben hesabıma fast ile gönderip oradan kredi kartı borcunu ödedim.

Perşmebe cuma normal bankacılık işleri açık olacak diye biliyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

K.kartı son ödeme tarihi resmi tatile denk gelirse sıdadaki iş gününe ertelenmiyor mu otm olarak?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bende de aynı problem var. Perşembe günü yapacağım ödemeleri. 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
İlkay Başaran yazdı:

K.kartı son ödeme tarihi resmi tatile denk gelirse sıdadaki iş gününe ertelenmiyor mu otm olarak?

Evet öyle oluyor İlkay. Ama 9 günlük tatilde olmuyor. Mesela Perşembe gününe ertelediler ödeme tarihini. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Evet öyle oluyor İlkay. Ama 9 günlük tatilde olmuyor. Mesela Perşembe gününe ertelediler ödeme tarihini. 

O zaman bunu kutlayalım hocam. Ne zaman altınoluk?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
İlkay Başaran yazdı:

O zaman bunu kutlayalım hocam. Ne zaman altınoluk?

Temmuzun ikinci yarısı. Haber veririm. :exc1:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Kredi kartı ve kredi ödemelerinin son günü resmi tatile gelirse ilk iş günü son ödeme günü olur.

Bu fast işini anlamıyorum bir türlü, bankadan bankaya değişiyor mu? Garanti bankası maaş müşterisiyim haftasonu ne zaman para göndermek istesem ücret istiyo. Bankayla yapılan sözleşme ile mi alakalı bilmiyorum

enpra forever😅

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...