İçeriğe Yönlendir

Motosiklet Gezilerimden 2 Video - Toroslar

Bahadır TÜFEKCİ

Recommended Posts

Bahadır TÜFEKCİ

Forumda bayağı motosiklet tutkunu kullanıcısı olduğunu farkettim, abimle yaptığımız gezilerden 2 tanesinin videosunu paylaşıyorum. Belki aynı bölgelere gitmek isteyen olur yada gezi videolarını izlemeyi sevenler vardır.

Birinci gezimiz 7 yıl önce Bolkar dağlarına yapılmış olup zorluk derecesi biraz yüksekti. Videoyu izleyince anlaşılır :) 

İkinci gezimizi geçtiğimiz yıl sonbaharda Aladağlar bölgesine yaptık. Yoğunluk asfalt yollar olsa da birkaç zor noktası vardı.

Videolar amatör imkanlarla hazırlandı, süre olarak biraz uzuncadır (~25dk). Görüntü üzerine sonradan ses kayıt ettik, sessiz izlenirse pek birşey ifade etmez.

Dileyen olursa gezilerin rotalarını paylaşabilirim. (kml)

Son olarak kanalıma abone falan olmanıza gerek yok :) , iyi seyirler dilerim.

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Çok güzel rotalar. Motosiklet hevesim yok ama böyle dağ bayır gezileri motorla çok zevkli oluyordur. Motor alırsam bunun için alacağım. Bu seferde ayı kurttan korkuyorum

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Forumda başka KTM kullanıcısı görmek güzel 😁

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Videolr bence çok iyi, Hele hele 2016 da çekilmiş Çakıt...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Bahadır TÜFEKCİ yazdı:

Videolar amatör imkanlarla hazırlandı

Kendinize haksızlık ediyorsunuz.

aşağıdaki videodaki girişi yapamayacak çok "sosyal medyacı" gördüm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Gezi çok güzel, ben çekimlerinizi de çok beğendim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır TÜFEKCİ
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok güzel rotalar. Motosiklet hevesim yok ama böyle dağ bayır gezileri motorla çok zevkli oluyordur. Motor alırsam bunun için alacağım. Bu seferde ayı kurttan korkuyorum

Çok uzun süredir dağda bayırda motosiklet sürer kamp yaparım. Henüz hiçbir yaban hayatı ile ilgili bir sorun yaşamadım. Zaten motosikletin sesini duyup kaçmayacak bir yaban hayvanı yok. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır TÜFEKCİ
Muhittin Kaplan yazdı:

Kendinize haksızlık ediyorsunuz.

aşağıdaki videodaki girişi yapamayacak çok "sosyal medyacı" gördüm

Teşekkürler güzel yorumunuz için, video ekipmanlarımız biraz eski model kaldı. Birde spontane gelişen olayları rastgele çektiğimiz videoları bir akış içinde sunmak çok kolay olmuyor ve hatalar dil sürçmeleri vs olduğundan amatör seviye olarak görüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...