İçeriğe Yönlendir

HB4 9006 Niken Nova Serisi Led Far Yanıp Sönme Hatası

Çağlar Kaya

Recommended Posts

Çağlar Kaya

Arkadaşlar Merhaba 21 Model i20 Aracıma Niken Nova 90 Watt lık Ledleri Taktım Ancak Farları Açınca 2 Saniye yandıktan sonra sönüyor. Led leri evde harici güç kaynağına bağladım gayet güzel yanıyorlar. Evde her hangi bir problem olmadı. Araçtan söktüğüm eski ledlerde Photon Ultimate Led onlarda da sorun yoktu. Sizce sorun nereden kaynaklanmakta yardımcı olursanız sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Büyük ihtimalle canbus problemi oluyor. Kontrol modülü düşük akım olduğunu görüyor ve ampul patladı sanıp akımı kesiyor

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Ü.Emre Kartal yazdı:

Büyük ihtimalle canbus problemi oluyor. Kontrol modülü düşük akım olduğunu görüyor ve ampul patladı sanıp akımı kesiyor

bence de durum bundan ibaret ama garip olan photon ultimate gibi üst seviye bir üründen neden nikene geçildi ?

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Ali Gülmez yazdı:

bence de durum bundan ibaret ama garip olan photon ultimate gibi üst seviye bir üründen neden nikene geçildi ?

Aynı şeyi düşündüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

90w derken, adedi 90w mı tüketiyor, tam anlamadım? Öyle ise sistemin yanmadığına şükretmek lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1.6 motorlu 5.20 bmw gibi düşün,

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

1.6 motorlu 5.20 bmw gibi düşün,

Durbosuz mu

Yorum bağlantısı
Çağlar Kaya
Ali Gülmez yazdı:

Photon güzel ve evet ancak Niken in bu Nova serisi ampülü watt yüksek olduğu için Photon Ultimateden daha iyi aydınlatıyor. Arkadaşın aracında vardı o yüzden aldım. Geçme sebebimde Photon 1i patladığı için bende Niken e geçmeye karar vermiştim. Araştırmalarım sonucu Niken çalışması için araya hata kesici atıyorlarmış. Ancak buda bana pek mantıklı gelmedi. Aracın beynine zarar vermemek için. Bende tekrar Photon Ultimate Aldım. Tekrar Photon ile devam ediyorum. Herkese teşekkürler. İyi Bayramlar... 

Sani Gerşon yazdı:

90w derken, adedi 90w mı tüketiyor, tam anlamadım? Öyle ise sistemin yanmadığına şükretmek lazım.

Çifti 90 Watt

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...