İçeriğe Yönlendir

Araç Kamerası

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Herkese selamlar. Aracımda Aliexpress ürünü bir kamera var ama randımanlı değil, açısı netliği pek hoşuma gitmiyor. (arka cam kamerası olarak kullanılabilir)
Çok pahalı olmayacak bir kamera tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Rıdvan Ergün

Eşimin aracı ağırlıklı olarak şehir içi kullanıldığı için ortalama bir model alayım düşüncesiyle size önerdiğim modeli almıştım. İyi bir cihaz 2 seneyi geçti, sorun çıkarmadı. Ani gelişen olayları hemen algılayıp silinemez şekilde kayda alma özelliği başarılı çalışıyor.  araba çok yoğun şekilde güneş altında kalmasına rağmen pil sorunu yaşatmadı. Ama netlik bakımından a810 modelini tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

2022 de bu kamerayı set olarak almıştım. arka kamera ortalama kalitede ama ön taraf gayet iyi.

https://www.n11.com/urun/70mai-a400-1-dashcam-1440p-quad-hd-145-acili-gece-goruslu-arac-k-53025162?magaza=n11&gclsrc=aw.ds&gad_source=4&gclid=EAIaIQobChMIspWRqKbWhgMVfKdoCR1iMwhWEAQYAiABEgJOkvD_BwE

burada kendi çektiğim videoyu izleyebilirsiniz;

a400 video örneği

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

mai ler güzel.. Bende kullanıyorum memnunum.. d1s olanı.. Yukarda bahsedilenler zaten model olarak daha yeni ve daha teknolojik olanlar..

Bende arka cama ekleyeyim diyorum.. Ön arka set bisey mi alsam ayrı mı yapsam bilemedim, Konuyu takipteyim 👍 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Redtiger F7N aldım 3 aydır kullanıyorum. Kamera netliği sağlamlığı güzel. Plakalar net şekilde görülüyor. Hem ön hem arka kamera var. Park kiti ayrı satılıyor. Fiyatı amazonda 3200 civarı. Tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

360 g300 modelini 2 yıldır kullanıyorum çok memnunun, değiştirmem gerekirse yine aynı markadan ilerlerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

2019 dan beri kapasitörlü Viofo 129 duo kullanıyorum tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Bunların hepsi yine çin malı, viafo a129 duo tavsiye ederim, 4-5bin tl ama bi kere alırsınız sağlamlık ve kalite yönünden 5-10 yıl rahat edersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Tam 1 yıldır 70Mai A500S-1 Dashcam Araç Kamerası + RC06 Arka Kamera Set ürününü kullanıyorum park kitiyle birlikte hiç bir problem yaşamadım gayet memnunum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

4k görüntü ihtiyacı olanlar için 360 yeni kamera çıkarmış

arka kamerası da ayrıca 1080p ayrıca ön kamera üzerindeki sensörler yorgunluk algılayıp öndeki araç ve yayalar üzerinde tehlike oluşması durumunda uyarıyor

fiyat 4000 tl

valla hoşuma gitti ileride alabilirim

ayrıca oyuncakhobi sitesi 360 marka kameraların resmi satıcısı

360+ G980H Ön Gerçek 4K 3840x2160p UHD - Arka 1080P FHD 170° Geniş Açı Lens Gece Görüşü Dahili Gps Modülü Akıllı Araç İç (oyuncakhobi.com)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Ali Gülmez yazdı:

4k görüntü ihtiyacı olanlar için 360 yeni kamera çıkarmış

arka kamerası da ayrıca 1080p ayrıca ön kamera üzerindeki sensörler yorgunluk algılayıp öndeki araç ve yayalar üzerinde tehlike oluşması durumunda uyarıyor

fiyat 4000 tl

valla hoşuma gitti ileride alabilirim

ayrıca oyuncakhobi sitesi 360 marka kameraların resmi satıcısı

360+ G980H Ön Gerçek 4K 3840x2160p UHD - Arka 1080P FHD 170° Geniş Açı Lens Gece Görüşü Dahili Gps Modülü Akıllı Araç İç (oyuncakhobi.com)

Bu hakkaten çok güzelmiş. Ama bunu illa çakmaklıktan mı güç almak gerekiyor acaba?

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Ben bir iki ay önce 5bin civarına almıştım, almaya niyetiniz varsa daha ayrıntılı araştırın ben şimdi hızlıca baktım

duo 2k

https://www.teknostore.com/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac-kamerasi-1601?ref=akakce&v=1.80.9

https://www.pazarama.com/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac-kamerasi-p-6972147070892?magaza=maxitekno&utm_source=price_comp&utm_medium=Akakce_cpc&utm_campaign=Akakce-fiyat-karsilastirma&v=1.40.7

isterseniz tek kameralı olarak alın, ilerde ihtiyacınız olursa arka kamerasını alıp eklersiniz (2k modelinin tek kameralısını göremedim)

https://www.teknostore.com/viofo-a129-gps-modullu-arac-kamerasi-1266?ref=akakce&v=1.57.2

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Viofo A229Pro Ön ve arka araç kamerasını park kiti ile montaj yaptırdım.Şuan memnunum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN

Benim hem ön hem arka kayıt yapabilen aynı zamanda park sensörü (geri görüş kameralı)  olan bir kameraya ihtiyacım var.  Önerebileceğiniz bir marka model var mı ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Viofo araç kamerası kapasitörlü olmasından dolayı tavsiye edilmektedir.Alacağınız micro sd kart ta araç kamerasına uygun olmalıdır.Ayrıca montajını yaptıracağınız kişinin işi araç kamerası üzerine olmalı ek iş veya yan iş olarak araç kameraları ile uğraşmamalı.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
(düzenlendi)

Ahmet Kaleli yazdı:

Viofo araç kamerası kapasitörlü olmasından dolayı tavsiye edilmektedir.Alacağınız micro sd kart ta araç kamerasına uygun olmalıdır.Ayrıca montajını yaptıracağınız kişinin işi araç kamerası üzerine olmalı ek iş veya yan iş olarak araç kameraları ile uğraşmamalı.

Ben bu zamana kadar bütün araçlarıma park modu kablosu dahil kamerayı kendim monte ettim. Biraz elektrik bilginiz varsa sizde yapabilirsiniz.

Yapacak kişi normal oto elektrikçisi olabilir, yeterki işine saygısı olsun kafi. Zaten bağlantılarda izolasyon bantını filan güzel yaparsan sıkıntı çıkarcak fazla birşeyi yok, bi amfi gibi yüksek enerji çeken bir şey değil, açılırken anlık 1 amper, çalışırken 0,5amper filan çekiyor sanırım.

tarihinde Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray
Eyüp Çetin yazdı:

Redtiger F7N aldım 3 aydır kullanıyorum. Kamera netliği sağlamlığı güzel. Plakalar net şekilde görülüyor. Hem ön hem arka kamera var. Park kiti ayrı satılıyor. Fiyatı amazonda 3200 civarı. Tavsiye ederim. 

gece nasıl?

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Doğan Arşiray yazdı:

gece nasıl?

Ön kamera güzel. Arka kamerası bile gayet güzel. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...