İçeriğe Yönlendir

Ucuz Tatil

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ü.Emre Kartal
Ali Darbaz yazdı:

Ölü denizde bu var mesela. 

https://www.tatilbudur.com/kekik-azure-homes-oludeniz

hocam yol parasını neden düşünüyorsunuz. Bi şekilde ödenir veya karşılanır. 

Tatil bütçesi 10000 demişsiniz, buna tatil için gereken ulaşımı da eklemek gerekir bu durumda. 

Sadece konaklama olur ancak, veya oda kahvaltı gibi. 

Yemek bütçesi ayrıca süpriz olur bu durumda da. Dikkat etmek lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

bu imkanlarla sanırım kamp alanı yolu görünür size.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ü.Emre Kartal yazdı:

Tatil bütçesi 10000 demişsiniz, buna tatil için gereken ulaşımı da eklemek gerekir bu durumda. 

Sadece konaklama olur ancak, veya oda kahvaltı gibi. 

Yemek bütçesi ayrıca süpriz olur bu durumda da. Dikkat etmek lazım

Ben bir çok tatil beldesinde İstanbul’dan çok daha ucuza lokantalarda karnımı doyurdum Türk olduğumu söylemem yeterli

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Villa tatili tavsiye ederim, arkadaş Adrasanda tuttu 9.000 TL'ye 3 gün bende Fethiye tarafında villa tatil ayarladım mesela villalar bir tık ucuza geliyor

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Talha Bilgi yazdı:

Villa tatili tavsiye ederim, arkadaş Adrasanda tuttu 9.000 TL'ye 3 gün bende Fethiye tarafında villa tatil ayarladım mesela villalar bir tık ucuza geliyor

Hangi sitelerden villa kiralanıyor pek güvenmiyorum da tavsiye ederseniz bakayım

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Darbaz yazdı:

Hangi sitelerden villa kiralanıyor pek güvenmiyorum da tavsiye ederseniz bakayım

Villasepeti'nden tuttuk biz. Her yıl villa tatili yapıyoruz. Fiyatı villadan villaya değişiyor. Konumu, oda sayısı, tuvalet-banyo sayısı... vb bir sürü değişken var. 

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu
Ali Darbaz yazdı:

Ben bir çok tatil beldesinde İstanbul’dan çok daha ucuza lokantalarda karnımı doyurdum Türk olduğumu söylemem yeterli

Geçende Türk olduğu için rezervasyon parasına ekstra fatura kesilen vardı Antalya tarafında, olay ayyuka çıkınca iade falan yapıldı herhalde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Twitterde biri önermiş . Çadır kampı önerisi

IMG_5127.jpeg

IMG_5126.jpeg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çadır kamp yeri kiralarını hesaplamaya gerek yok yol benzin felan da, o zaman bedavaya  bile gelir aslında istatistiği kapmışsın

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

İlahi Ali..Çok şakacı gördüm seni...

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
(düzenlendi)

Para yoksa (ki yok 10000₺ den bahsediliyor) tatil de yok. Herkes tatile çıkacak diye bir kural da yok. 

Bu bütçeyle bahsedilen lokasyonlarda ancak rezillik çekilir.... 

10bin ₺ ye 4 gece 5 gün Suriyeli kardeşlerimizle Mudanya güzelyalı sahilleri müthiş bir alternatif olur... 

tarihinde Tevfik Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bu arada bizim araç 50 litre benzin alıyor. Sivasa 1 depo ile gider. 2000 lira yakar 

2000 lirada dönüşte yakar 4000 tl ile ben bu yolu gider gelirim. 

Şirket aracıyla gidersem bana maliyeti, yan haklarımı kullanırsam 2000 km maliyeti 5400 tl gibi bir rakama geliyor. 

Muğla Akyakada 10 bin tl otel buldum. Daha önce kaldığım bir yer. git gel 1352 km yol .   

Citroen ile gidersem 2700 lira.  Şirket egeası ile gidersem ise 3236 lira. 

Yani yolculuk dediğinizin bana maliyeti Muğla Akyaka için en fazla 3500 tl tutacaktır.  

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
Ali Darbaz yazdı:

aslında bir sürü güzel yer buldum lakin 10 binde bana fazla geldi. 8000 civarı bir şeyler bulum diye düşündüm o yuzden size sordum. 
altı üstü 3 birey için 4 gece 5 günlük bir tatil bakıyorum

Ali Bey hatırlatmak isterim ki yıl 2024, aylardan haziran. 

Siz 2014 te kalmışsınız anlaşılan..... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rakamlar içinden yolu seçersek taitili 3500e de getirdin denebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ucuz tatil denmiş bildirim geldi. Bütçe ne kadar? 70-90-110bin? Herşey dahil mi?

• Teşekkür 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Ucuz tatil denmiş bildirim geldi. Bütçe ne kadar? 70-90-110bin? Herşey dahil mi?

Abi 2018 yılında 1200 liraya kaldığım labranda mares bana şimdi 70 nin fiyat biçiyor . O zaman maaşımın yarısı idi şimdi maaşımın çook daha fazla. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hafik olur Zara olur Dıvriği olur. O bütçeye oldukça güzel bozkırlar mevcut. 

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Darbaz yazdı:

Abi 2018 yılında 1200 liraya kaldığım labranda mares bana şimdi 70 nin fiyat biçiyor . O zaman maaşımın yarısı idi şimdi maaşımın çook daha fazla. 

Aynen. Bende daimi müşteri olmama rağmen akılara zarar takam aldım. Otelin yarısı ortadoğulu kalanı çingen rus ve avrupalı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali hocam tatilden maksat sadece deniz değilse kaplıcalar alternatif  olabilir mi? Fikir olması açısından söylüyorum. Fiyatlar uygun gibi. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Mehmet Yeter yazdı:

Ali hocam tatilden maksat sadece deniz değilse kaplıcalar alternatif  olabilir mi? Fikir olması açısından söylüyorum. Fiyatlar uygun gibi. 

Öğretmen evlerini incelemeyi düşünüyorum. 

image.png.2f85c742ee8ca2f0cae10642611dbc85.png

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Ultra herşey hariç  :crazy:

• Teşekkür 1
  • Mutlu 9
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Ali Darbaz yazdı:

Hepsi Villa, Villa Sepeti en güvenilir olanlardan... Ama arkadaşım instagram üzerinden doğrulanmış bir firma ile yaptığını söyledi ama ben Türsab doğrulanmış siteleri tercih ediyorum

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

villa tatili hoş güzelde olan eşlere oluyor

evde yaptıkları gibi yemek hazırlama işi ile uğraşmaktan bence tatilin keyfini çıkartamıyorlar

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Ali Darbaz yazdı:

Öğretmen evlerini incelemeyi düşünüyorum. 

image.png.2f85c742ee8ca2f0cae10642611dbc85.png

Uygulama otellerini araştır derim çok daha uygun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...