İçeriğe Yönlendir

Ucuz Tatil

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Bunla beraber  üçüncğü kez tatili iptal ettim. Hanıma yer beğendiremiyorum. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

O havuz o otelin değil galiba ? 

Valla resimlerde otele ait gibi duruyor. Ama hanım burayı sevmedi. iptal ettirdi bana 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Hanımla derinlemesine yaptığımız çalışma sonunda C3 ile çadır kampı formatında ege turu yapmaya karar verdik. Cadırımız var. eğer gittiğimiz yerde sıkıntı olursa günübirlik otellerde kalacaz. Bu şekilde halledecez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Cadırımız var. eğer gittiğimiz yerde sıkıntı olursa günübirlik otellerde kalacaz.

23 e bitecekken 33 olması yüksek ihtimal tam zengin tatili bu

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Hanımla derinlemesine yaptığımız çalışma sonunda C3 ile çadır kampı formatında ege turu yapmaya karar verdik. Cadırımız var. eğer gittiğimiz yerde sıkıntı olursa günübirlik otellerde kalacaz. Bu şekilde halledecez. 

Datça'ya gidin ...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Merhaba 

Bu tatil arayışımızı Eylül ayına erteleyeceğim. Bu iznimde memleketim Sivas'a gitmek daha mantıklı geldi. Çünkü az önce eve 4800 tl trafik cezası geldi. Ben bu cezayı ödedim ve tatilde harcayacak harclığımın önemli bir kısmını kaybetmiş oldum. 

Mail attım şirketime yıllık iznimin iptali konusunda . Bu sinirle ancak çalışarak yatışabilirim. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Bu tatil arayışımızı Eylül ayına erteleyeceğim. Bu iznimde memleketim Sivas'a gitmek daha mantıklı geldi. Çünkü az önce eve 4800 tl trafik cezası geldi. Ben bu cezayı ödedim ve tatilde harcayacak harclığımın önemli bir kısmını kaybetmiş oldum. 

Mail attım şirketime yıllık iznimin iptali konusunda . Bu sinirle ancak çalışarak yatışabilirim. 

Ne yapmışsında 4800 tl gelmiş

Hımm hızı yüzde 50 aşma ya da emniyet şeridi ihlali

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Pro hipermiler sıfatına yakışmadı , geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ali Gülmez yazdı:

Ne yapmışsında 4800 tl gelmiş

Hımm hızı yüzde 50 aşma ya da emniyet şeridi ihlali

Köprü yoluna kaynak yapanları sollamak için arıza şerdine girdim. Ben Köprü yoluna değil kadiköy yoluna girdim. Kaynakcılar köprü yoluna girmek için kadiköy kolunu gasp ediyorlardı. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun üzücü, almanların deyişi vardır: beyaz üstünde siyah gibi diyebiliriz, yolu gasp eden ceza yemez ama sağdaki beyaz çizgiyi geçene yapıştırırlar, Frank caprio italyan asıllı yargıç yutupta izledin mi? böyle cezaları siliyordu mahkemede

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun üzücü, almanların deyişi vardır: beyaz üstünde siyah gibi diyebiliriz, yolu gasp eden ceza yemez ama sağdaki beyaz çizgiyi geçene yapıştırırlar, Frank caprio italyan asıllı yargıç yutupta izledin mi? böyle cezaları siliyordu mahkemede

o böyle cezalar değildi ama neyse :) adalet dağıtmak bizim işimiz değil. Devletin işi. Herkes kafasına göre dağıtırsa işimiz iş olur. 

geçmiş olsun. İstanbul trafiğine çıkarken “dünyayı ben mi kurtaracağım, kim ne yapıyorsa yapsın” diyerek kontak aç  

ben bu kaynak olayında geçen aylarda tost olmuştum hatırlarsan

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

o böyle cezalar değildi ama neyse

öylesi de var, mesela gece kimse yoknet ışık ihlalini affeeti, tabelayı ağaç kapamış vs. 90 yaşındaki adamın oğlunu hastaneye götürmek için hız sınırını aşmış birkaç mil o acaipti, her kuralımızı billemeyebilirisin diye türk öğrenciyi affetti. babasını da sevdim, savaş sonrası parasız da olanların çocuklarına süt dağıtmış.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

öylesi de var, mesela gece kimse yoknet ışık ihlalini affeeti, tabelayı ağaç kapamış vs. 90 yaşındaki adamın oğlunu hastaneye götürmek için hız sınırını aşmış birkaç mil o acaipti, her kuralımızı billemeyebilirisin diye türk öğrenciyi affetti. babasını da sevdim, savaş sonrası parasız da olanların çocuklarına süt dağıtmış.

Ben onu izledim bir keresinde. Lakin bana ceza yazan kişi fahri trafik müfettişi. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

İşte öyle şeyleri affediyor ama “şu kişi şu suçu işledi, ben de hakkımı aramak için emniyet şeridine girdim” konusu farklı biraz. 

eskiden yol ayrımında polis olurdu. Adam köprü yoluna kaynak yapmak için kadıköy şeridine girmişse en son karşısında polisi görürdü. Polis de gülerek karşıya geçecek adamı kadıköy’e devam ettirirdi. Kalmadı artık onlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Ben onu izledim bir keresinde. Lakin bana ceza yazan kişi fahri trafik müfettişi. 

çölde kutup ayısı buldun yani

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

eskiden

çok eski şeyler onlar

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yolu kapatan gurbetçilere Alman yargıç ne yaptı ,bu yaptığınızla ırkçılığıa ve ayrımcılığa neden oluyorsununuz diye cezayı basmıştı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Darbaz yazdı:

İtiraz et derim.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Metin Akbal yazdı:

İtiraz et derim.

Arıza şeridini öyle bir anlık değil bi 300 metre kullandım. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
(düzenlendi)

geçmiş olsun sağlam ceza bence ödemeyi yapmışsın abi sen bi itirazını yap değerlendirsinler ne kaybedeceksin ki sanki. 

Sivas olayı mantıklı, hava değişimi iyi geliyor, yakın ormanlara derelere filan git, hanımların da hoşuna gidiyor. (sanki çok şehirliymiş gibi benimki- kendisi yörük-)

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Darbaz yazdı:

Arıza şeridini öyle bir anlık değil bi 300 metre kullandım. 

İtiraz bedava 😊 İlgili trafik şube neyse oranın sulh ceza hâkimliğine dilekçe yazarsın. Eğer ki uzak ise x sulh ceza hâkimliğine gönderilmek üzere y sulh ceza hâkimliğine diye yazarsın itiraz dilekçesi. İptal olursa Sivas ın neyi meşhursa ondan isterim. @Selçuk Bakış neyiniz meşhur 😬

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Müfettişin kanıt durumu, eds falan yoksa iptal olabilir. 

zaten olayda haklı haksızsın. 

Uyap’tan yapılabiliyor itiraz

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Akbal yazdı:

İtiraz bedava 😊 İlgili trafik şube neyse oranın sulh ceza hâkimliğine dilekçe yazarsın. Eğer ki uzak ise x sulh ceza hâkimliğine gönderilmek üzere y sulh ceza hâkimliğine diye yazarsın itiraz dilekçesi. İptal olursa Sivas ın neyi meşhursa ondan isterim. @Selçuk Bakış neyiniz meşhur 😬

Ne lazım, Sivas Köftesi var, etli ekmek, Sucuk vs saymaya başlarsam liste uzar gider.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Şirketle görüştüm. Cezayı maaşıma iki taksit yansıtacaklar. Araç kiralık olduğu için benim itirazım geçerli olurmu ? 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Darbaz yazdı:

Şirketle görüştüm. Cezayı maaşıma iki taksit yansıtacaklar. Araç kiralık olduğu için benim itirazım geçerli olurmu ? 

Niye olmasın? Ödeme makbuzunu al böyleyken böyle diye yaz. Birşey kaybetmezsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...