İçeriğe Yönlendir

Steer By Wire Direksiyon Sistemi

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
İlkay Başaran yazdı:

Mükemmel bir düzen var der. Mesela vücutta mükemmel yaratılmış der. 30 yaşında bel fıtığı 35 te de boyun fıtığı ameliyatı olur. 

Kuyruk sokumu neden var dersin çay var içen mi der.

beyin cerrahı bel uzmanı akrabam en kalitelisi 4 ayaklı olmak bu vücut iki ayağa uygun değil diyor. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

beyin cerrahı bel uzmanı akrabam en kalitelisi 4 ayaklı olmak bu vücut iki ayağa uygun değil diyor. 

Yandan bakınca s çizen tek omurga bizde. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İlkay Başaran yazdı:

benimki s felan da değil spiral oldu yamuk yan yan yürüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Düz olsa birçok fiziksel işlevi yapamayız. Yaradan insan için tam olması gerekeni yaratmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

adam 30 saniyede 100binlik lastik yedi kalbim hızlandı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

Siz yine iyisiniz hocam biz bu yaşta yamulduk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İlkay Başaran yazdı:

Siz yine iyisiniz hocam biz bu yaşta yamulduk.

2005 te bi kanser vakası geçirdim bağırsak neyse ucuz atlattık kes yapıştır. Kontrollar devam ediyor derken 2008 gibi kuyruk sokumu bel gibi bi yer agrıyor . Allah dedim metastaz bittik. Mr felan sonra gittik baktık doktor hmmm 4 yerde fıtık dedi tabi bendeki sevinci gör..😀

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

2005 te bi kanser vakası geçirdim bağırsak neyse ucuz atlattık kes yapıştır. Kontrollar devam ediyor derken 2008 gibi kuyruk sokumu bel gibi bi yer agrıyor . Allah dedim metastaz bittik. Mr felan sonra gittik baktık doktor hmmm 4 yerde fıtık dedi tabi bendeki sevinci gör..😀

Geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

Çok geçmiş olsun. Sağlık en biyük hazine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Mehmet Göktürk yazdı:

Skolyoz gelişmiş. Çok geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

bir davah güneş doğdu ayaklarda hiz yok dedim felç mi olduk...naim ameliyat olmuş zamanları onun dr a gittik, patlamış bu keselim dedi, bende de bir sevinç...neşterden kaçtım ben asya tıbbını tercih ettim memnunum YTD

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Koray Demir yazdı:

Skolyoz gelişmiş. Çok geçmiş olsun.

Arkadan bakınca kürek kemiklerinin arasından başlayıp yukarı devam eden, açıklığı sağa bakan skolyozum vardı. Düzenli egzersiz ile yaklaşık 2 yılda sıfıra geri döndü. Sol kolum ara ara uyuşmaya ve ağrıya başlamıştı öncesinde. Grade 3 bulging diyordu mr

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
İlkay Başaran yazdı:

Arkadan bakınca kürek kemiklerinin arasından başlayıp yukarı devam eden, açıklığı sağa bakan skolyozum vardı. Düzenli egzersiz ile yaklaşık 2 yılda sıfıra geri döndü. Sol kolum ara ara uyuşmaya ve ağrıya başlamıştı öncesinde. Grade 3 bulging diyordu mr

Böyle işi muhtemelen. 2 seviye daha ilerlese sinirleri yok edecek. Vücut kendini muhteşem bir şekilde iyileştirme özelliğine sahip. 

IMG_3569.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Koray Demir yazdı:

Böyle işi muhtemelen. 2 seviye daha ilerlese sinirleri yok edecek. Vücut kendini muhteşem bir şekilde iyileştirme özelliğine sahip. 

IMG_3569.jpeg

Evet ne yap et ölme. Birinci kural bu yazılımdaki. Bu iyileştirme yeteneği için destek ve irade şart tabi. Yatayım ya da bi korse takayım deyip düzelmeyi beklemek hayal olur.

Bu arada bu görüntüdeki arkadaşın lomber lordoz da düzleşme var :))

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...