İçeriğe Yönlendir

Amatör Kamp İçin Çadır Önerisi.

Muhammed Lokman Tosun

Recommended Posts

Muhammed Lokman Tosun

Arkadaşlar merhaba 9 yaşında oğlumun sınıfıyla aileler de dahil olacak şekilde kamp yapma fırsatımız oldu ve devamı gelecek gibi sanki. Şimdiye kadar gerek duymadığım için bir çadırım yoktu ama artık gündeme alma vakti geldi. hafta sonu Husky marka bir çadır ödünç alıp kullandık. Şimdi kendim almak istiyorum fakat hangi çadır??? 4 kişilik bir çadır lazım çok üst düzey bir şey olmasına gerek yok. Ne önerirsiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

bunlardan birisi  yaz günü işinizi görür.

https://www.amazon.com.tr/Andoutdoor-200829-Çadır-Unisex-Karışık/dp/B079Q11PFP/ref=sr_1_2_sspa?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=34OFRNKX3J3XB&dib=eyJ2IjoiMSJ9.nCrnTRgBVXaCnUEyzUd79jwyRiohHkvSv3BAwMPmcwy9foqtVhelNLVps_hHHGuB1IwKy8SLLk7hycw6NqwauV6XETnwIrgfHZ8VCLDlSDPy-RJZYNkRi6-E-wECfjsiYWEs-RrHMOsmDOUY8-G4DZL0o3s5q7ZLxMn8M1Sdi1q9cl9HGPb7-s6u54ZNY-9a7gx_JHV-NWIjWxmdJf_hDZ-BQfzHspd5rLOKbgPxB_Rua7TRZIPls18ej4c-FJsmqli9crce_CUCBuyUm0xKvnLgKGtaaXL7FtFL4WyAn6Q.h1G7nqgCg4-BsFUFDbdPO3QeikYrGKRVC4AkfNdumHo&dib_tag=se&keywords=çadır&qid=1717683380&sprefix=çadır%2Caps%2C170&sr=8-2-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGY&th=1&psc=1

https://www.amazon.com.tr/Pavillo-Monodome-3-Kişilik-Çadır-YEŞİL/dp/B0C1T2T5VF/ref=pd_sbs_d_sccl_3_7/262-9616044-1562666?pd_rd_w=ro1KW&content-id=amzn1.sym.d9eb5010-4e9a-4ab1-814a-0fd12713d3bf&pf_rd_p=d9eb5010-4e9a-4ab1-814a-0fd12713d3bf&pf_rd_r=9NSPBMH85AFSJNZTADJQ&pd_rd_wg=WkbVl&pd_rd_r=9da7d530-36ac-4f1c-95f8-42f77088ab37&pd_rd_i=B0C1T2T5VF&psc=1

https://www.amazon.com.tr/Andoutdoor-200829-Çadır-Unisex-Karışık/dp/B079Q11PFP/ref=sr_1_15?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=34OFRNKX3J3XB&dib=eyJ2IjoiMSJ9.nCrnTRgBVXaCnUEyzUd79jwyRiohHkvSv3BAwMPmcwy9foqtVhelNLVps_hHHGuB1IwKy8SLLk7hycw6NqwauV6XETnwIrgfHZ8VCLDlSDPy-RJZYNkRi6-E-wECfjsiYWEs-RrHMOsmDOUY8-G4DZL0o3s5q7ZLxMn8M1Sdi1q9cl9HGPb7-s6u54ZNY-9a7gx_JHV-NWIjWxmdJf_hDZ-BQfzHspd5rLOKbgPxB_Rua7TRZIPls18ej4c-FJsmqli9crce_CUCBuyUm0xKvnLgKGtaaXL7FtFL4WyAn6Q.h1G7nqgCg4-BsFUFDbdPO3QeikYrGKRVC4AkfNdumHo&dib_tag=se&keywords=çadır&qid=1717683380&sprefix=çadır%2Caps%2C170&sr=8-15

gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Decathlon alpenaz 4,2 çadırını kullanıyorum tavsiye ederim. Ben derken yoktu fresh Black olanı daha kullanışlı olur.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Migros çadırını tek geçerim fiyat performans olarak, yaz kampları için çok iyi. 3 metre genişlik, 2,2 metre derinlik, yükseklikte 2 metre idi yanlış hatırlamıyorsam. iki tane 120 cm ve ortaya da bir tane 70 cm şişme yatak koyup delidana gibi yatıyoruz. Yağmurda kullanmadım hiç, gece düşen çiğden etkilenmiyor, üç penceresi ve tepe noktasında havalandırması var. bana göre tek eksik yanı ön tarafında, sineklik tamamen kapanıyor fakat dış tentenin alt kısmında fermuar yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

4 kişi sosis formunda yatacak şekilde tanzim edilir çadırlarda konaklama için. 6 kişilik alınmasını tavsiye ederim. Dekatlon ürünleri idealdir. 3 mevsim izolasyonu var satılanların

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alpaslan Göktaş yazdı:

Migros çadırını tek geçerim fiyat performans olarak, yaz kampları için çok iyi. 3 metre genişlik, 2,2 metre derinlik, yükseklikte 2 metre idi yanlış hatırlamıyorsam. iki tane 120 cm ve ortaya da bir tane 70 cm şişme yatak koyup delidana gibi yatıyoruz. Yağmurda kullanmadım hiç, gece düşen çiğden etkilenmiyor, üç penceresi ve tepe noktasında havalandırması var. bana göre tek eksik yanı ön tarafında, sineklik tamamen kapanıyor fakat dış tentenin alt kısmında fermuar yok.

muhteşem değerler, markasını hatırlar mısınz?

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş
Çağlar Bayur yazdı:

muhteşem değerler, markasını hatırlar mısınz?

Abi, markası yok. Adı migros çadırı, migros satıyor. İki modeli var biri küçük birisi de bu bahsettiğim. İki de rengi var. Fiyatına baktım şimdi de uçmuş abi. Bu linkten görebilirsin. Lakin F/P ürün olmaktan çıkmış bence maalesef. :yildizlar:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Arada bir kampa gideceksen aşağıdaki işini görür. Decathlona o kadar para vermeye gerek yok. ben geçen sene 2500 civarına almıştım. 2 kez kampa gittik memnun kaldık. İçine 1 tek 1 çift kişilik şişme yatak tam sığıyor. Ben linkteki dükkandan yerinden almıştım. 

https://www.kampkaravanoutdoor.com/urun/evolite-excamp-3-pro-cadir-4-mevsim

ucuz çadırı birkaç kez kurduktan sonra elinde kalır. Çadır alırken çadırın taban alanından daha büyük branda almanı şiddetle öneririm. Hem gir çıkta çadır içi temiz kalıyor hem de alttan daha korumalı oluyor. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bendeki çadır artık üretimde değil ama aşağıdaki ilk link yeni modeli. Çok memnunuz bizler nasip olursa temmuz ayında tekrar kullanacağız. Yaz kampı için fresh&black ürünler çok faydalı oluyor. Kamp kurmak için ağaç altı aramanıza gerek kalmıyor. Kış kampıda, yağmurlu havada da kamp yaptık bir kere bile problem yaşamadık. 

https://www.decathlon.com.tr/p/3-kisilik-kamp-cadiri-xl-mh100-fresh-black/_/R-p-331796?mc=8641758&c=KAHVERENGİ_BEJ

https://www.decathlon.com.tr/p/4-kisilik-kamp-cadiri-1-odali-arpenaz-4-1-fresh-black/_/R-p-177332?mc=8492957&c=MAVİ_TURKUAZ

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alparslan Coban yazdı:

buna soba bile koyuyurlar yan camı modifiye edip, iç mekanı da birbirne dikip ev salonu gibi yapan var, tavana extra cam açan.. tofaş gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

Biraz araştırdım da abi en dışa sineklik ihtiyacı ver demişler ve açılır kapanır bir bölüm artı yatak kurulan yerin altındaki boşluklar için tekrar çadır bezi ile diktirip evladiyelik oluyormuş alanlar kurmadan çadırcıya göndermiş sürekli kullanacak olsam çok iyi çadır aslında

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Alparslan Coban yazdı:

Biraz araştırdım da abi en dışa sineklik ihtiyacı ver demişler ve açılır kapanır bir bölüm artı yatak kurulan yerin altındaki boşluklar için tekrar çadır bezi ile diktirip evladiyelik oluyormuş alanlar kurmadan çadırcıya göndermiş sürekli kullanacak olsam çok iyi çadır aslında

Benim paylaştığımda içte sineklik var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır TÜFEKCİ

Çadır kampından zevk almak istiyorsanız ucuz kalitesiz ürün almayın. Kalacak kişi sayısından kapasite olarak en az 1 kişilik fazla olsun. Yani 3 kişi kalacaksa 4 kişilik yada 5 kişilik çadır tercih edin. Çadır tek katmanlı olursa terleme yapar. Eşya alanının olması ve çift kapılı olmasıda son derece önemli. Evolite Excamp 3 güzel üründür. Ayrıca ışık geçirmeyen decatlon çadırları da iyi. Husky herkes tarafından beğenilse de parasının kalitesinde bir çadır değil bence. Polleri uyduruk, belli süre içinde çatlama kırılma yapıyor. Zemin için birbirine eklenebilen, şişme mat tavsiye ederim. Şişme yatak kısa süre içinde problem çıkarır. Taşıma sorunu yoksa direkt sünger ile de çözebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...