İçeriğe Yönlendir

İşgalci Pisti Terk Ederken Yakıp Yıkarsa

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

yıl oldu istanbulparktaki işgalci intercity firması sonunda mekanı terk ederken, sağda solda ki binaları yıkmış ve pistte süre tutan elektronik cihazları da söküp götürmüş. Vural Ak ı oldum olası takdir etmezdim, kızarlardı.....

• Beğen 5
  • Üzgün 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

İnşallah gereği yapılır. İşgalci, kendine yakışanı yapıp işgalci gibi davranmış.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herkesin merak ettiği, f1 sözleşmesi imzalanabiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bizim milletin huyudur. Ayrılırken ya pislik bırakır ya çalar ya da zarar verir. Karşı komşu evi boşaltırken haince mutfak ve banyo dolaplarını söküp götürmüş neresine monte edecekse artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kira sözleşmesinde "aldığı gibi bırakır" gibi bir madde vardır muhakkak, yıktığı yerler için öncesinde para istemiştir mal sahibinden,

Mal sahibi de "para vermem" dediyse yıkmıştır. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kim işletiyor? Girmek serbest mi bir şey deneyeceğim :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benim merakım Nurburing gibi halka açılacakmı 

Açılmıyacaksa ona göre yorum yapacam. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kim işletiyor? Girmek serbest mi bir şey deneyeceğim :crazy:

Pisten gren hybridlerin kondanstatörleri patlıyormuş .:D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Yakıştı mı? Çapulcu gibi davranılması.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Benim merakım Nurburing gibi halka açılacakmı 

Açılmıyacaksa ona göre yorum yapacam. 

Pisten gren hybridlerin kondanstatörleri patlıyormuş .:D 

pistte rekor kıracağım

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Simdi kim isletecek ?

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Sami Demirpaz yazdı:

Simdi kim isletecek ?

özel lise ve üniversiteleri olan bir aile aldı işletmesini

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gülmez yazdı:

özel lise ve üniversiteleri olan bir aile aldı işletmesini

kimmiş o. Öğretimcilerin ne işi olu piste

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Ali Darbaz yazdı:

kimmiş o. Öğretimcilerin ne işi olu piste

İstanbul Park ihalesini Doğa Koleji ve Bilgi Üniversitesi'nin de sahibi olan Can Holding kazanmış. Pirelli Yönetim Kurulu Başkanı Lale Cander'in de ortak olduğu şirket ihaleye tek şirket olarak girmiş.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gülmez yazdı:

İstanbul Park ihalesini Doğa Koleji ve Bilgi Üniversitesi'nin de sahibi olan Can Holding kazanmış. Pirelli Yönetim Kurulu Başkanı Lale Cander'in de ortak olduğu şirket ihaleye tek şirket olarak girmiş.

Aaa Geçen hafta Pirelli fabrikadındaydım.

Yaw hazır aklımda iken o 1 manga adamı standın önüne koymuşsunuz. Hepsi sivilmi askermiydi merak ettim. 

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Ali Darbaz yazdı:

Aaa Geçen hafta Pirelli fabrikadındaydım.

Yaw hazır aklımda iken o 1 manga adamı standın önüne koymuşsunuz. Hepsi sivilmi askermiydi merak ettim. 

şirket çalışanı onlar testler, denemeler de ve bu tip faaliyetlerde kamuflaj giyiyorlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

binaları nasıl yıkmışlar , şala gibi

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

yıkılan yerler neresi görsel var mı ?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gülmez yazdı:

şirket çalışanı onlar testler, denemeler de ve bu tip faaliyetlerde kamuflaj giyiyorlar 

Hayırlı satışlar olsun.. Xde bir doğu ülkesine tatbikat 10 parca milgem satıldı haberleri geldi. Bakalım sizede bu tatbikattan müşteri gelicekmi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Cem Işık yazdı:

Küvetin içinde harç karıp, klozetin içine beton döken gördü bu gözler tahliye esnasında. Her şeyi geçtim, 1 torba çimento, 1 torba kumu eve çıkarıp, inşaat küreğiyle küvette karmaya üşenmedin mi be adam? 

Mala zarar verme suçundan şikayetçi oldum, 3 ay ceza aldı ve ertelediler cezayı.. 

Karşı komşunun oğlu Hollanda'da, bir ev almış, içinde de kiracı var. Yeni de bebekleri olmuş. Demiş ki bunlara, sözleşmeniz 6 ay sonra bitiyor, ben de o zaman geleceğim, çıkar mısınız. Tamam çıkarız deyince, 6 ay kira istemiyorum, bebeğin masrafı olmuştur, ona kullanırsınız. 

6 ay sonra evden çıkmamışlar, 3 ay daha bekletip gece kaçmışlar, giderken petekleri de sökmüşler. Tabi polis ile açılmış kapı, parkeler berbat halde. Eve yine ufak tefek zarar da vermişler. Adam parkeye mi yanayım diyor, 6 ay kira almadım, iyilik ettim ona mı. 

Demek ki zihniyet hep aynı, kafa hep aynı. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni işletmecinin kiralama sözleşmesinde beeli bir süre içinde yarışları getirebilme maddesi var lakin ortada yarışılabilecek vasıfta bir pist yok şu an

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

yeni işletmecinin kiralama sözleşmesinde beeli bir süre içinde yarışları getirebilme maddesi var lakin ortada yarışılabilecek vasıfta bir pist yok şu an

foto var mı güncel hasardan medyada?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

foto var mı güncel hasardan medyada?

ana akım medyada imkansız olmaz, bağımsız medyaya bakmalı, olmadı yeni sahibi biz davet etsin bakarız

Yorum bağlantısı
Ufuk Ömer Polat

Aslında olayın farklı oldugunu söyleyebilirim, mesela mal sahibinin daha tahiye süresine olmasına ragmen istanbulparkın önünde cocuk cocuk hareketler yapması :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...