İçeriğe Yönlendir

Fiyatlar Neden Düşmüyor. Bmw İ3

Ali Darbaz

Recommended Posts

Emre Şimşek

Arabaya tapılıyor ülkede(!)

Para yok ama halen değerli

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yüksek derken? BMW marka, 10 yaşında, 4 çeker ve lüks sınıfta bir araç fiyat bana uygun geldi. Menzili evet bayağı düşük, tek kusuru o. Yoksa rakam normal gibi geldi bana. 

Yorum bağlantısı
Görkem Küçükyılmaz

adamın ikinci, üçüncü arabası, alışverişe sağa sola giderken kullanacak. Clio bile bulamıyor bu fiyata bence baya güzel bir otomobil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

20 yaşında sıradan bir otomobil 500 ,600 nin TL  ediyorsa bunun fiyatı normal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Piyasada çok değişik fiyat yelpazesi var. Saçma arabalara acayip fiyatlar biçiliyor. Marka değeri yüksek olan bir model olduğundan bu aracın fiyatı normal. Alır mıyım? Hayır. 
Her şeyin bir alıcısı vardır. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Daha geçenlerde duydum kuş serisine 400 vermişlerde adam vermemiş :D gülermisin ağlarmısın.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bunların fiyatları böyle miydi yahu, bana da uygun geldi. 2 araba olarak gözü kapalı alırdım ben olsam. Servet abi’ye teslim edip batarya modifiyesi ile harika bir şehir içi taşıtı olur.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Fatih Sarıkaya yazdı:

Daha geçenlerde duydum kuş serisine 400 vermişlerde adam vermemiş :D gülermisin ağlarmısın.

İlla kuşa binmek istiyorlarsa 500 de verirler :kihkih:...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

770 yazmış. 9 gündür satamamış. Demekki fiyatı bu değil

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Tamer Topaç yazdı:

İlla kuşa binmek istiyorlarsa 500 de verirler :kihkih:...

Merak ettim kuşların ilanlarına baktım. Benim fiesta etmiyor o paralar.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
(düzenlendi)

Topolino, ami, RELİVE, Rainwoll bunların 500-550 olduğu yerde,ki bunlar araba bile değil. Mantıklı düşünürsek fayda maliyet açısından bu mantıklı bile geliyor.

tarihinde Mehmet Cihat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

Bunların fiyatları böyle miydi yahu, bana da uygun geldi. 2 araba olarak gözü kapalı alırdım ben olsam. Servet abi’ye teslim edip batarya modifiyesi ile harika bir şehir içi taşıtı olur.. 

bencede harika. ayrıca epey performanslı bir araba bu. şekli tuhaf biraz.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Doğan Arşiray yazdı:

bencede harika. ayrıca epey performanslı bir araba bu. şekli tuhaf biraz.

Ben böyle enteresan arabaları severim, az olsun piyasada hoşuma gider.. ışıklarda çok arabayı madara edebilecek potansiyel var bunda..

benim kız citroen Ami isterim diye tutturdu, onu alacağıma bunu alırım daha mantıklı

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bataryadan emin olabileceksek tabi

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Bunlara menzil uzatıcı vs uygulanmıyormu ? Sanırım yeni serilerde varya bence de model ve markasına göre fiyat kötü değil gibi

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Fiyat en fazla 550 olmalı. Marka algısını bir kenara bırakalım mobiliteye para vermek istiyorum. Karbon şase olmadı yada deri koltuk olması önemli değil. Epi topu en fazla günde en fazla 2 saat yolculuk yapabildiğin bir araç. Ortadaki tableti söküpde eve getiremiyorsun . 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

550 dediklerinde klima bile yok 2 saat diyorsun ama yaz ayında çile olur. otoyola çıkışı yasak. güvenlik önlemi abs esp cart curt yok hava yastığı yok. bu ise tam manasıyla bir araba onların yanında. menzilide aminin 2 katı. 

bunun 550 olması gerekir diyorsan o zaman diğer dandik olanların 250 bin filan olması gerek. onlar o para iken bunun onların parasına olması pek mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Doğan Arşiray yazdı:

bataryadan emin olabileceksek tabi

Servet abiye ondan götürüyoruz işte, el atıyor, onay veriyor:)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Cihat yazdı:

550 dediklerinde klima bile yok 2 saat diyorsun ama yaz ayında çile olur. otoyola çıkışı yasak. güvenlik önlemi abs esp cart curt yok hava yastığı yok. bu ise tam manasıyla bir araba onların yanında. menzilide aminin 2 katı. 

bunun 550 olması gerekir diyorsan o zaman diğer dandik olanların 250 bin filan olması gerek. onlar o para iken bunun onların parasına olması pek mümkün değil.

zaten 250 olması lazım o plastik çöplerinin.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Cem Işık yazdı:

citroen Ami

Topolino daha yakışıklı, en azından ami gibi önü ve arkası aynı değil :onder:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Enflasyonist ortamda , bir malın fiyat etiketi sabit kaldıysa zaten değeri düşmüş demektir.

Yani fiyat etiketi çıktı diye de değeri yükselmiş olmuyor 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Ali Darbaz yazdı:

Fiyat en fazla 550 olmalı

C3' e 300 veririm.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

770 yazmış. 9 gündür satamamış. Demekki fiyatı bu değil

Sitedeki en ucuz ilanmış. 9 gündür satılamıyışın sebebi bence aracı alan nüfus kağıdı da bulmalı araca. Olayı o.

Tamer Topaç yazdı:

C3' e 300 veririm.

i3 770'se, c3 harbiden 300 falan olmalı bu durumda :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Sani Gerşon yazdı:

i3 770'se, c3 harbiden 300 falan olmalı bu durumda :D 

Hem bunun kapıları alengirli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...