İçeriğe Yönlendir

I-Tunes Film Oynatma Sorunu

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Satın aldığım filmleri apple tv de oynatıyorum sorun yok. Bu filmleri bilgisayarda oynatamıyorum. Itunes  proğramını sildim geri yükledim sorun çözülmedi. Itunes desdek bölümüne de baktım ama işime yarayan bir şey bulamadım. Filmi oynat dediğimde siyah bir ekran çıkıyor ilerleme olmuyor. Evdeki bilgisayarımda da durum aynı. Itunes dan bilgisayarlara yetkide verdim. Satın almada sorun yok. İş oynatmaya gelince donup kalıyor.  İki bilgisayarda da siyah ekran donup kalıyor. Bilgisayarlar kilitlenmiyor. Diğer uygulamalara girebiliyorum ama itunes dan ilerleme yapamıyorum. İnterneti araştırdım, dişe dokunur pek bir şey elde edemedim. Böyle bir şey ile karşılaşan olduysa diye yazayım dedim. Bilgisayarımın biri lenovo diğeri dell. Birinde windows 11 diğerinde 10 var. Apple cihazlarında oynatmada hiç bir sorun yok. 

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Benzer bir sorunu Powerdvd ile çözmüştüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
(düzenlendi)
Fatih Sarıkaya yazdı:

Satın aldığım filmleri apple tv de oynatıyorum sorun yok. Bu filmleri bilgisayarda oynatamıyorum. Itunes  proğramını sildim geri yükledim sorun çözülmedi. Itunes desdek bölümüne de baktım ama işime yarayan bir şey bulamadım. Filmi oynat dediğimde siyah bir ekran çıkıyor ilerleme olmuyor. Evdeki bilgisayarımda da durum aynı. Itunes dan bilgisayarlara yetkide verdim. Satın almada sorun yok. İş oynatmaya gelince donup kalıyor.  İki bilgisayarda da siyah ekran donup kalıyor. Bilgisayarlar kilitlenmiyor. Diğer uygulamalara girebiliyorum ama itunes dan ilerleme yapamıyorum. İnterneti araştırdım, dişe dokunur pek bir şey elde edemedim. Böyle bir şey ile karşılaşan olduysa diye yazayım dedim. Bilgisayarımın biri lenovo diğeri dell. Birinde windows 11 diğerinde 10 var. Apple cihazlarında oynatmada hiç bir sorun yok. 

ITunes değil de Apple TV'nin windows uygulamasını kurmayı denediniz mi ?

Link

Link

tarihinde Yılmaz Ertek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Apple tv kaç zamandır çalışmıyor. Siyah ekran geliyor kalıyor öyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Saç baş yoldum yok. Apple ile mesajlaşma vs yok hak getire

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

illa macbook al diyor yani...

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Yılmaz Ertek yazdı:

ITunes değil de Apple TV'nin windows uygulamasını kurmayı denediniz mi ?

Link

Link

Apple tv uygulaması ile oldu. Teşekkür ederim. Tüm arşivim uygulamaya geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Doğan Arşiray yazdı:

powerdvd kaldımı hala? :D

2023 sürümü bile var..

00000000010.jpg

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Apple ortaminda huzurlu yasamak istiyorsaniz herseyiniz o ekosistemden olmali ne yazik ki...

Ozellikle buna zorluyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Saç baş yoldum yok. Apple ile mesajlaşma vs yok hak getire

dövelim?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

dövelim?

Siri’yi mi dövüyoruz?

ulan siri, gel len buraya

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

itunes fişini çekiyorlar her halde. Neden filmleri görüntüleyemediğimiz belli oldu.

3drjk6l.jpg

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

itunes kadar embesil bir uygulama yoktu ki zaten... 3utools ile çözüyorum herşeyi ben.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Doğan Arşiray yazdı:

itunes kadar embesil bir uygulama yoktu ki zaten... 3utools ile çözüyorum herşeyi ben.

Ne kadarda embesil olsada alışmıştık. Her şey aynı yerdeydi. Şimdi biri bir yerde diğeri başka yerde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...