İçeriğe Yönlendir

15-16 Bin TL bütçe ile Android Telefon Tavsiyesi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

İlk söyleyeceğim, kamerası benim iphone 13'den daha başarılı. 

sen bir de görüşmelerde ses kalitesini test et, bu hiçbir yutup testinde yok, ne garip dünya zilyon kadar telefonları test eden var, telefonda görüşme kalitesini karşılaştıran yok, karavan alınca viraj testi yapacam içinde 1 gece yatmadan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

Şaka bi yana, en önemli kişi memnunsa, bize çay içmek düşer :D 

Değişelim. iphone vereyim sana dedim.. Kabul etmedi. 

Mİ A3'ten sonra.. uçuyor bu diyor :)

Çağlar Bayur yazdı:

sen bir de görüşmelerde ses kalitesini test et, bu hiçbir yutup testinde yok, ne garip dünya zilyon kadar telefonları test eden var, telefonda görüşme kalitesini karşılaştıran yok, karavan alınca viraj testi yapacam içinde 1 gece yatmadan

Devirirsin len :)

Evet telefon görüşmesi aklımda.. deneyeceğim, müzeyyen senay'ı açıp yanına oturtup arayayım.. Bakalım ne kadar başarılı.. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun Emmi, güzel tercih oldu. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet telefon görüşmesi aklımda

Hayırlı olsun Emmi.

Birde honor alsaydın telefonla konuşurken arkana döner bakarsın konuştuğun kişi yanında zannedersin.:kovboy:

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Hayırlı uğurlu olsun. Yenge güle güle kullansın 👍

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

müzeyyen senay'ı açıp yanına oturtup

taşındık biz yoghuz tel de çekmiyor

Ersen Tapan yazdı:

Hayırlı olsun Emmi.

Birde honor alsaydın telefonla konuşurken arkana döner bakarsın konuştuğun kişi yanında zannedersin.:kovboy:

şimdi bekarlar anlamaz lakin çok feci, bişi bu aman diyeyim

• Teşekkür 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

oppo reno 11f çıkıyormuş 16 bin tl ye.  oppo geri mi döndü nedir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben aldım bitti.  
Çıkacakları alacaklara şimdiden hayırlı olsun. 
Bu tür şeylerde “keşke” demem. 
Alım süreci zaten karışık oluyor. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Bugün arkadaş 15.000 TL'ye Aypon 13 Pro aldı yurt dışı ürünmüş... E-sim ile kullanıcakmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Talha Bilgi yazdı:

Bugün arkadaş 15.000 TL'ye Aypon 13 Pro aldı yurt dışı ürünmüş... E-sim ile kullanıcakmış.

kayıt için kaç tl ödeyecek?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Mediamarkt , vatan a baktım ama poco yoktu. Mi store da sadece üst modelleri vardı. Mi store dan note 13 aldım. Yanında wifi extender hediye ettiler. İkinci telefon olduğu için çok kurcalamadım ama ilk izlenim fena değil. Reklamları kapatınca daha kullanılabilir oldu. Ancak yüz tanıma iyi çalışmıyor. Güneş gözlüğü ile tanımıyor. İphone a alıştıktan sonra pil ömrü çok iyi geldi. 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben aldım bitti.  
Çıkacakları alacaklara şimdiden hayırlı olsun. 
Bu tür şeylerde “keşke” demem. 
Alım süreci zaten karışık oluyor. 

Aynı kafadayız.

Alana kadar her detayı, artıyı eksiyi incelerim, ihtiyacımı karşılayan en uygun ürünü alırım sonra da arkama bakmam.

Fiyatı inmiş, çıkmış umurumda olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Çağlar Bayur yazdı:

kayıt için kaç tl ödeyecek?

Kayıt yaptırmayacakmış, e sim ile 9 ay kullanıcakmış sonra bazı telefoncular açıyormuş onlardan yaptıracakmış yada senkrene edip kullanılabiliyormuş... bişiler dediler ama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Küçük oğlan'ın telefonu eskidi batarya falan ölmüş iyice hep iphone ile başladı Bende Android alalım diyorum bir türlü anlaşamıyoruz. Ha bide kullansa sadece video bakmak için kullanıyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Talha Bilgi yazdı:

Kayıt yaptırmayacakmış, e sim ile 9 ay kullanıcakmış s

120 gün 4 ay yapar ama bilemedim...

Talha Bilgi yazdı:

sonra bazı telefoncular açıyormuş o

o bir operetörün süm kartı ile 4 g 3g aç kapa çıkar tak diye bir numarası vardı da en son o da patladı dediler. izleyelim bakalım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Çağlar Bayur yazdı:

120 gün 4 ay yapar ama bilemedim...

o bir operetörün süm kartı ile 4 g 3g aç kapa çıkar tak diye bir numarası vardı da en son o da patladı dediler. izleyelim bakalım

Özür 8 aymış abi, fiziki sim 4 ay e-sim 4 ay toplamda 8 aymış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Kemal Korkmaz yazdı:

Küçük oğlan'ın telefonu eskidi batarya falan ölmüş iyice hep iphone ile başladı Bende Android alalım diyorum bir türlü anlaşamıyoruz. Ha bide kullansa sadece video bakmak için kullanıyor. 

Yaşı küçükse kafasında hangi model varsa onu alın. Siz ne alırsanız alın onun istediğini almayınca "bu iyi değil" diyecektir.

Zira özelliklerini inceleyip iyi-kötü ayrımı yapamayacağı için sadece "istediği model alındı mı alınmadı mı" ona bakar.

Durduk yere bir de suçlu çıkarsınız :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dönüşe dönüşe kullanacak, kalan 4 ay bekleyecek bir sonraki sene yeniden açılacak. kayıt yaptıranları anlamıyorum bu hesap ile birisi yanlış ama hangisi...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

dönüşe dönüşe kullanacak, kalan 4 ay bekleyecek bir sonraki sene yeniden açılacak. kayıt yaptıranları anlamıyorum bu hesap ile birisi yanlış ama hangisi...

valla yurtdışından getiriyorsak yedek iphone alınır kayıt parasına. bu kayıt haracını kim neye göre belirliyor acaba. bence telefonun bir değeri olmalıydı. alınan telefonun faturasının yüzde 50 si kadar gibi mesela. herhalde yurt dışına gidemeyen birisi var, hıncını gidip kendine telefon alanlardan çıkartıyor. aynı, uzun yol giderken, küçük kasabada 2 dk boyunca ana yola kırmızı yanan ışığı ayarlayan ezik ve öfkeli teknisyen gibi.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert
Kemal Korkmaz yazdı:

reeder p13 blue ile bi başlasın bakalım... yaşı ilerleyip model atladıkça sever androidi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

bu kayıt haracını kim neye göre belirliyor

bu sene kapanan telefon seneye açılıyor ise, kim neden kayıt parası öder anlamadım?

Coşku Mert yazdı:

reeder p13 blue

2 defa şans verdik lakin olamadı, şarja takınca kapanmasını engelleyemedik, sim var ken yok demesi ayrı sorun oldu, izlenimleri bekliyoruz

Yorum bağlantısı
Coşku Mert
Çağlar Bayur yazdı:

2 defa şans verdik lakin olamadı, şarja takınca kapanmasını engelleyemedik, sim var ken yok demesi ayrı sorun oldu, izlenimleri bekliyoruz

ironi olsun diye yazdım modeli abi, yoksa onu kullanan çocuk ebeveynini reddeder bence :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Coşku Mert yazdı:

ironi olsun diye yazdım modeli abi, yoksa onu kullanan çocuk ebeveynini reddeder bence :)

coğrafyasına bağlı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...