İçeriğe Yönlendir

SsangYong Rexton 2.0 e-XDI W 4X4 Platinum

Ferhat Yavuz

Recommended Posts

Ferhat Yavuz

SsangYong Rexton 2.0 e-XDI W 4X4 Platinum almayı düşünüyorum.(2014-2015)modellere bakıyorum. Yakıt önemli değil senede yaptığım km maksimum 5000.Kullanan yada bilgisi olanlardan bilgi alabilirmiyim kronik sıkıntısı var mı?Alırken nelere dikkat edeyim.Yıllardır SsangYong kullanan arkadaşım markadan çok memnun ama o hep korando kullandığı için rexton hakkında pek bilgisi yok.

İsim olarak değilde kasa olarak bilenler için ilana bakabilirsiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ssangyong-sahibinden-2014-rexton-4x4-7-kisilik-1103505151/detay

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Merhaba Ferhat Bey ,konuyu ilgili yere taşıdım, buradan devam ederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
Ferhat Yavuz yazdı:

SsangYong Rexton 2.0 e-XDI W 4X4 Platinum almayı düşünüyorum.(2014-2015)modellere bakıyorum. Yakıt önemli değil senede yaptığım km maksimum 5000.Kullanan yada bilgisi olanlardan bilgi alabilirmiyim kronik sıkıntısı var mı?Alırken nelere dikkat edeyim.Yıllardır SsangYong kullanan arkadaşım markadan çok memnun ama o hep korando kullandığı için rexton hakkında pek bilgisi yok.

İsim olarak değilde kasa olarak bilenler için ilana bakabilirsiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ssangyong-sahibinden-2014-rexton-4x4-7-kisilik-1103505151/detay

Tavsiye etmiyorum.

Sebebi güven vermiyor.Ayrıca çok tutulmayan bi marka.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

ben olsam almazdım bütçe gayet iyi bilindik markalara yönelirdim

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Tavsiye etmiyorum.

Sebebi güven vermiyor.Ayrıca çok tutulmayan bi marka.

Tutulup tutulmaması benim için hiç önemli değil zira her malın alıcısı var.Araştırdım biraz şanzıman Mercedes ,motor Mercedes motor bloğunun aynısı olup biraz değişiklikler varmış tesisat turbo yazılım vs olabilir kaynak yok.Motor konusunda yedek parça sıkıntısı yokmuş ,kaporta trim vs lerde sıkıntı olabilir tabiki o yüzden 50-100 fazla veririm temiz olanını almaya çalışırım.Ncupta güzel puanlar alan Mercedes e çelik satan marka güvenlikte sıkıntı yoktur bence

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunlar bir acaip az yakıyor, ama bu bütçe ile ben fiat freemont alıp dodge oalrak modlardım , ruhum apaçi

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Bacanagim 0 alip uzun sure kullanmisti, ben de alip kullandim, tas gibi arabadir.  8 sene kullanip satmisti yanlis hatirlamiyorsam ve araba kotu bir sekilde eskimemisti, malzemesi fotojenik olmasa da dayaniklidir. Sadece artik 10 yasinda bir araba, bulundugunuz yerde (Afyon) veya ulasabileceginiz yerde ustasi olmasina dikkat ederdim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Gökhan Tuna yazdı:

malzemesi fotojenik olmasa da dayaniklidir.

aynen güzel tabir bunu bulamadıydım, tuzu biberi eksik ama sağlam üretim gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Selçuk Bakış yazdı:

Sitede tek kırık ben değilmişim :crazy::fiuw: Bende şu modellerine baya bakınıyorum ama alır mıyım bilemedim :D

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pickup-ssangyong-rodius

Bana tutulmayan çeşit arabaları gösterin herkeste olan arabaya binmek istemiyorum.Kaza yaparsam 2 ayda parçasını bulayım yeter.Bu modellerede baktımda ekran ortada sevmiyorum primerada da vardı iyi olmuyor Rexton alalım biz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
(düzenlendi)
Ferhat Yavuz yazdı:

Tutulup tutulmaması benim için hiç önemli değil zira her malın alıcısı var.

İnanırmısınız oturduğum sitede bi komşumun bu marka aracı aylardır ilanda.

Tabikide her malın bir alıcısı vardır.

Ama bi malı alırken kazanırsınız.Yinede tercih sizin.

Ben asla bu fiyata bu aracı almam,şahsi fikrim.

Saygılar.

tarihinde Mehmet Dagdeviren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Gökhan Tuna yazdı:

Bacanagim 0 alip uzun sure kullanmisti, ben de alip kullandim, tas gibi arabadir.  8 sene kullanip satmisti yanlis hatirlamiyorsam ve araba kotu bir sekilde eskimemisti, malzemesi fotojenik olmasa da dayaniklidir. Sadece artik 10 yasinda bir araba, bulundugunuz yerde (Afyon) veya ulasabileceginiz yerde ustasi olmasina dikkat ederdim.

Afyonda 2 aydır Brava nın trigerini değiştirecek adam bulamadım aparatsız değiştirelim diyorlar birşey olmaz saatsiz aparatsız değiştirtmem dedim.Eskişehir e götürüp değiştiricem sonra satılığa çıkaracağım huyum kurusun a dan z ye bakımını yaptırmadan araba satmam. Ssangyoung da da giderim Denizli ye yaptırır gelirim.

Mehmet Dagdeviren yazdı:

İnanırmısınız oturduğum sitede bi komşumun bu marka aracı aylardır ilanda.

Tabikide her malın bir alıcısı vardır.

Ama bi malı alırken kazanırsınız.Yinede tercih sizin.

Ben asla bu fiyata bu aracı almam,şahsi fikrim.

Saygılar.

İlanı varsa km düşükse temizse talip olalım.

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
(düzenlendi)
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Mondeomda vardı arazi için sattım hanımın bravayla idare ediyoruz ama ben 1,85, oğlan 1,85 ,hanım 1,74 boyunda olunca geniş araç lazım yaz geliyor sığamıyoruz.Buna hiç sığamayız.

tarihinde Ferhat Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
Ferhat Yavuz yazdı:

Mondeomda vardı arazi için sattım hanımın bravayla idare ediyoruz ama ben 1,85, oğlan 1,85 ,hanım 1,74 boyunda olunca geniş araç lazım yaz geliyor sığamıyoruz.Buna hiç sığamayız.

Bahsettiğiniz boy ortalamasının sığmayacağını düşünmüyorum açıkçası.

Yinede Tercih sizin.

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Bahsettiğiniz boy ortalamasının sığmayacağını düşünmüyorum açıkçası.

Yinede Tercih sizin.

2 değişen 18 bin 2018 de hasar kaydır bu güne göre en kötü 200-250 bin hasar kaydı yapar ki yüksek bir meblağ sitede hatasız boyasızlar çok daha uygun fiyat yazmışlar.Bence fiyatı düşürmeli satması gerekiyorsa

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arazide benzerlerinden çok çok iyi. Arkadaşım aldı epeydir kullanıyor. Arkasına römork yaptırdı. Üç tane enduroyu atıyor sonra yollara düşüyor. Yumuşak araç. Bir kaç defa yol gittik keyifli. Tüketimi yol dışında 11-12 civarı asfalta inince 7 civarı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Arazide benzerlerinden çok çok iyi. Arkadaşım aldı epeydir kullanıyor. Arkasına römork yaptırdı. Üç tane enduroyu atıyor sonra yollara düşüyor. Yumuşak araç. Bir kaç defa yol gittik keyifli. Tüketimi yol dışında 11-12 civarı asfalta inince 7 civarı

daha ne olsun. o arabanın bana göre en büyük eksisi dar şekilde tasarlanmış olması. kocaman gövde incecik bir profili var.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ferhat Yavuz yazdı:

Ncupta güzel puanlar alan Mercedes e çelik satan marka güvenlikte sıkıntı yoktur bence

Sloganı "SsangYong'da güvenlik opsiyon değildir." şeklinde. Bence de güvenlik konusunda sorun yoktur ancak piyasa arabası olmadığı için parça bulmada sıkıntı yaşanır. Ayrıca şu ekonomik koşullarda acil satmak istense zor gibi. Vag grubu bile kaç ay ilanda bekliyor artık. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Çağlar Bayur yazdı:

bunlar bir acaip az yakıyor, ama bu bütçe ile ben fiat freemont alıp dodge oalrak modlardım , ruhum apaçi

Freemont'u nasıl bilirsin, Çağlar abi? Otomatik şanzımanı sorun çıkarıyor deniliyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emrah Korkmazz yazdı:

Freemont'u nasıl bilirsin, Çağlar abi? Otomatik şanzımanı sorun çıkarıyor deniliyor.

tekniğini hiç araştırmadım, motor mjet , şanzıman detayına hiç bakmadım da, fabrikasyon bir arızadan çok bakım eksikliği diye tahmin ederim.  dodge amblemi olsa 3 misli pahalı olurdu onu bilirim ama , yerim müsait olsa alırdım , tam oynamalık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Emrah Korkmazz yazdı:

@Doğan Arşiray bilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

dodge journeyin fiat motorlusu. kupon araba biraz. iklimlendirme yol konforu frenler bagaj hacmi super, yol tutus doblo kadar kotu. tam yavas aile araci. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...