İçeriğe Yönlendir

Pasta Cila Konusunda Yardım

Uğur kurt
Çözüme git Uğur kurt tarafından,

Recommended Posts

Uğur kurt

Aracıma balkondan kahve döktüler yıkadım cıkmadı. Bende oto yıkamacıya götürdüm mikrofiber Neze pasta sürdü sildi ama kahve lekesi çıktı ama bir baktım sildiği yerler böyle buğulaştı matlaştı turtle wax carnauba aldım deme amaçlı küçük bir bölgede denedim ama geçmedi bu buğu nasıl bir yol izlemek gerek boyanın verniğini yakmış olamaz herhalde eliyle sürdü mikrofiber bezle sildi pasta sürüp beze sonuçta

20240503_153121.jpg

20240503_153115.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pasta sürdüğü yer temizlendi ve matlaşır normal şimdi tüm o panel güzelce pasta yapılacak sonra da üstüne cila çekilecek, her tür noktasal girişm diğer yandan ayırır yapılan bölgeyi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur kurt
Çağlar Bayur yazdı:

pasta sürdüğü yer temizlendi ve matlaşır normal şimdi tüm o panel güzelce pasta yapılacak sonra da üstüne cila çekilecek, her tür noktasal girişm diğer yandan ayırır yapılan bölgeyi

Hocam hare giderici kullansak olmaz mı pasta yaptırmak istemiyorum egea araç boyası yanar diye çekiniyorum dandik bir boyası var 

Bir de bu vernik yanmamıştır değil mi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

egeayı bilmem ama zaten beyazda genelde vernik olmaz, vernik yanığı kabuk gibidir soyulur. hare giderici de bir pastadır daha naziği, kendiniz yapacaksanız sonax ın pasta cilası bir ürünleri var onunla yapabilirsiniz. tek ürünle beyazda işi çözer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur kurt
Çağlar Bayur yazdı:

egeayı bilmem ama zaten beyazda genelde vernik olmaz, vernik yanığı kabuk gibidir soyulur. hare giderici de bir pastadır daha naziği, kendiniz yapacaksanız sonax ın pasta cilası bir ürünleri var onunla yapabilirsiniz. tek ürünle beyazda işi çözer.

Ben vernik vardır sanıyordum vernik yoksa pasya yaptığında her taraf mat olursa 

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

işini profesyonel yapan bi yer bulun aracı fabrika ayarına döndürür, bu işi bilinçli yapanlar ilk Demir tozu giderici kil hamuru uygulayıp zemini hazırlayarak işlemlere başlıyor, pasta makinesi ile direk kaportaya dalanlardan uzak durun.

Yorum bağlantısı
Uğur kurt
Çağlar Bayur yazdı:

Adem Kazıl yazdı:

Kalın pasta sürmüş bugün gittim baktım kutunun üstünde yazıyordu başımıza iş aldık anasını satayım

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Uğur kurt yazdı:

yoksa pasya yaptığında her taraf mat olursa 

zaten pasta yapılırsa boya matlaşır vernik olsun olmasın , işi o , sonra cila yapılır parlar.

Yorum bağlantısı
Uğur kurt
Çağlar Bayur yazdı:

zaten pasta yapılırsa boya matlaşır vernik olsun olmasın , işi o , sonra cila yapılır parlar.

Hocam bu matlık yıkadıkça geçer zamanla diyorlar sen anlıyorsun galiba geçer mi bu hareler

Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
Uğur kurt yazdı:

Aracıma balkondan kahve döktüler yıkadım cıkmadı. Bende oto yıkamacıya götürdüm mikrofiber Neze pasta sürdü sildi ama kahve lekesi çıktı ama bir baktım sildiği yerler böyle buğulaştı matlaştı turtle wax carnauba aldım deme amaçlı küçük bir bölgede denedim ama geçmedi bu buğu nasıl bir yol izlemek gerek boyanın verniğini yakmış olamaz herhalde eliyle sürdü mikrofiber bezle sildi pasta sürüp beze sonuçta

20240503_153121.jpg

20240503_153115.jpg

Kahve Asidik bir nitelik taşıdığından yakmış o bölgeyi istediğin kadar pasta cila yaptır.Sonuç Alamazsın.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Uğur kurt
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Kahve Asidik bir nitelik taşıdığından yakmış o bölgeyi istediğin kadar pasta cila yaptır.Sonuç Alamazsın.

Stark super finish 3100 hare giderici yaptırdım ayna gibi oldu aşındırıcılığı çok az bunun dedi usta ama inşallah boyaya bir zarar vermemiştir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...