İçeriğe Yönlendir

Torpido İçi Kaplama

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Selam.. Torpido icini kumas - kadife bir ürünle kaplamak istiyorum.  hazır modeller var ama araca uygun olana denk gelemedim.. Yapıskanla ugrasmadan ( akar kokar iş olmaması adına ) kendinden yapıskanlı veya kolay montaj yapılabilir bir ürün tavsiyesi olan var mı? Fikirler önemli..

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Ben önceki aracıma almıştım süet sticker yazınca çıkıyor, yapışkan ile uğraşılmıyor kes yapıştır kendinden yapışkanlı birde deri grüntülü olanları var .

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Alpay Sumer yazdı:

Selam.. Torpido icini kumas - kadife bir ürünle kaplamak istiyorum.  hazır modeller var ama araca uygun olana denk gelemedim.. Yapıskanla ugrasmadan ( akar kokar iş olmaması adına ) kendinden yapıskanlı veya kolay montaj yapılabilir bir ürün tavsiyesi olan var mı? Fikirler önemli..

Graficar markasının ürünleri iyi olur. Birebir kesimdir. Yapışkanlı kuvvetli

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tamer Topaç yazdı:

Tigu yok.. acaba hangisi uyar ? 

Tolgahan Doğru yazdı:

Graficar markasının ürünleri iyi olur. Birebir kesimdir. Yapışkanlı kuvvetli

Sagolun.. sitesine baktim tiguan icin goremedim.. Elbet biri uyar ama hangisi? 

edit : gorustum yokmus.. baska modele uymuyormus.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Talha Bilgi yazdı:

Ben önceki aracıma almıştım süet sticker yazınca çıkıyor, yapışkan ile uğraşılmıyor kes yapıştır kendinden yapışkanlı birde deri grüntülü olanları var .

Tamda istedigim sey.. Biliyorum ama bulamiyorum..

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Bana da linea için ön göğüs kaplaması yaptırmam lazım,yapış yapış oldu 

Kronik imis 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Alpay Sumer yazdı:

Tamda istedigim sey.. Biliyorum ama bulamiyorum..

Arkadaşım büyük olarak aliexpressten almıştı ama vergi ve gümrükte ürün takıldığından ötürü şu firmadan zamanında bana siyahını sipariş etmişti

https://www.trendyol.com/lanse-suni-deri/yapiskanli-alkantara-kumas-150cm-x-100-cm-flok-suet-kadife-oto-dosemelik-p-818215087?boutiqueId=61&merchantId=345705&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&srsltid=AfmBOoouNrMbgI5ykL4Rcp38DxeI-GVpx_eNJv6_8d1i-hOq7jdxPqiukDQ

Birde şu site buldum;

https://www.direktbizdenal.com/urun/yapiskanli-suet-kadife-kumas-folyo-degil-8-ayri-renk-secenegi-45x100-cm-krem

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

İnceliyorum tesekkür ederim..

Ayrica bir arkadasta fikir verdi.. ondan bulabilirsem daha rahat yapabilecegim.. Örnek bulup dokusuna bakınca netlesecek gibi.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Fikri Keleş yazdı:

Bana da linea için ön göğüs kaplaması yaptırmam lazım,yapış yapış oldu 

Kronik imis 

Kaç modeldi ki? Makyajlı kasada göğüsler sıkıntılı.

Alpay Sumer yazdı:

İnceliyorum tesekkür ederim..

Ayrica bir arkadasta fikir verdi.. ondan bulabilirsem daha rahat yapabilecegim.. Örnek bulup dokusuna bakınca netlesecek gibi.. 

İnce çift taraflı bant, üzerine kauçuk.

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Graficar'ı arar mısınız? Sizin aracınki yoksa, aracınızı bi kaç saatliğine bırakırsanız birebir ölçü alıp, uygulayıp teslim ediyorlar.

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Murat Sahın yazdı:

Kaç modeldi ki?

2011 Emotionplus 

Bunların çoğunda var galiba 

Yapış yapış konsul

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Graficar şöyle yazmış sitesinde:

> Aracıma Uygun Ürün Bulamıyorum?

Çoğu yeni segment ve fazla tercih edilen araçlar için tasarımımız bulunmaktadır.Dilerseniz sitemizin ürün talep formu kısmından aracınıza özel konfor seti satışı yapılıp yapılmayacağını öğrenebilir, istediğiniz ürünün üretilmesi için talepte bulunabilirsiniz.Sitemizde olmayan bir aracınız varsa,ölçülendirme için aracınızı getirmeniz halinde setimiz ve uygulaması size hediye edilecektir.Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Sitemiz sık sık güncellenmekte ve araç modelleri hızla eklenmektedir.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sani Gerşon yazdı:

Graficar'ı arar mısınız? Sizin aracınki yoksa, aracınızı bi kaç saatliğine bırakırsanız birebir ölçü alıp, uygulayıp teslim ediyorlar.

aradım yok dedi.. istanbulda degilim 😞 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)

Arkası kendinden yapışkanlı süet kumaş ile, torpidoyu söküp dışarıda kesip yapıştırmak çok mu zor olur?

Fikri Keleş yazdı:

2011 Emotionplus 

Bunların çoğunda var galiba 

Yapış yapış konsul

Acaba göğüs diğer paketlerden farklı mı ki kaplama olarak, aynı tasarım göğüs olan lineam vardı, hiç sorun yapışkanlık yoktu ama sert plastikti göğüs. Üst paketlerde belki farklı kaplama vardır. Diğer ihtimal ise oto yıkamalarda kullanılan parlatıcılar.

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Murat Sahın yazdı:

Diğer ihtimal ise oto yıkamalarda kullanılan parlatıcılar.

valla 2 senedir sıkıntı yaşıyorum,ama zaman ve nakit ayarlayıp yaptırmadım.

Şununla aynı durumda

linea.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...