İçeriğe Yönlendir

Togg Satışları Yavaş mı İlerliyor?

özgür çetinkaya

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Pinhani- Ben Nasıl Büyük Adam Olucam

Geceye bıraktım şarkıyı. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

o adamın videosu yayılmaya başladı herkes izledi mi?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Şu an troller Dilanı savunmaya geçti.. Aslında suçları yokmuş.. 

benimde zeytinyagi satarak aldigim continental gt im var ve ikincisi icin amazon bana komisyon oduyor zaten... bunu da usaga yazdirdim. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Doğan Arşiray yazdı:

benimde zeytinyagi satarak aldigim continental gt im var ve ikincisi icin amazon bana komisyon oduyor zaten... bunu da usaga yazdirdim. 

Hah işte onu diyordum cevabı aldım teşekkür ederim. Uşak tüy kalem mi kullanıyor? 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Yeter yazdı:

Hah işte onu diyordum cevabı aldım teşekkür ederim. Uşak tüy kalem mi kullanıyor? 

skriks herhalde. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Enerjiiiii 🤣

• Beğenme 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çöpü karıştıran karga videosu çektim reyting alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

"ODMD tarafından sağlanan verilere baktığımızda baktığımızda, 1-31 Ağustos 2024 tarihleri arasında 601 adet T10X teslimatı yapıldığını görüyoruz. Togg, son 14 aydaki en kötü satış performansına imza atmış oldu.

Togg T10X, son veriler de işin içine katıldığı zaman, 2024'ün tamamında 14 bin 849 adet teslimat yapmış oldu. Bunu 2023 yılı verileriyle topladığımız zaman trafikteki Togg T10X sayısının 34 bin 432'e ulaştığı sonucunu elde ediyoruz."

Azaldıkça finansman desteği yapıyorlar ama yinede satış sayısı az. 

Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

"ODMD tarafından sağlanan verilere baktığımızda baktığımızda, 1-31 Ağustos 2024 tarihleri arasında 601 adet T10X teslimatı yapıldığını görüyoruz. Togg, son 14 aydaki en kötü satış performansına imza atmış oldu.

Togg T10X, son veriler de işin içine katıldığı zaman, 2024'ün tamamında 14 bin 849 adet teslimat yapmış oldu. Bunu 2023 yılı verileriyle topladığımız zaman trafikteki Togg T10X sayısının 34 bin 432'e ulaştığı sonucunu elde ediyoruz."

Azaldıkça finansman desteği yapıyorlar ama yinede satış sayısı az. 

t10f modelinin daha uygun olması bekleniliyor.  Olurda fiyat 1300 1400 bandında olur ise sanki daha iyi konuma gelir diye düşünüyorum. İnşallah ondada kısa uzun güçlü güçsüz şeklinde değil de en azından 4x2 uzun 4x4 uzun gibi yapsınlar. Ortalama 600km olacakmış menzili bakalım hayırlısı

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Konuyu takip ederek bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

Mehmet GÖKTÜRK hocam, başka bir konuda T10F in linkini bırakmış, inceledim çok hoşuma gitti.

Ama o kadar gıcığım, o kadar gıcığım ki, bedava verseler alasım yok, biraz daha abartayım: midem bulanıyor!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İsa Acar yazdı:

Konuyu takip ederek bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

Mehmet GÖKTÜRK hocam, başka bir konuda T10F in linkini bırakmış, inceledim çok hoşuma gitti.

Ama o kadar gıcığım, o kadar gıcığım ki, bedava verseler alasım yok, biraz daha abartayım: midem bulanıyor!

mehmet hoca wag kullanıyor ama :) 

vag da olabilir

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

mehmet hoca wag kullanıyor ama :) 

vag da olabilir

2017 model. 2017 de togg vardı da almadık mı?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

2017 model. 2017 de togg vardı da almadık mı?

reno toyota hyundai fiat falan burada üretim yapıyor en azından :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

SUV olarak yoktu. Mevcut bir adet albeamız var. Yerli diye ölen biri değilim ama alabilirsem yerli de alırım togg çok siyasallaşmasına rağmen yine tavsiye ediyorum. Dediğin gibi i20 de çok tavsiye ettiğim bir araç. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

VW de passat fabrikası açacağdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

SUV olarak yoktu. Mevcut bir adet albeamız var. Yerli diye ölen biri değilim ama alabilirsem yerli de alırım togg çok siyasallaşmasına rağmen yine tavsiye ediyorum. Dediğin gibi i20 de çok tavsiye ettiğim bir araç. 

Açana kadar üretimi bitti 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

T10F çok güzel olmuş.. çok beğendim.. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

almanya açık seçik düşmanlık yapıyor. Nükleer reaktörlerle alakalı siparişi teslim etmiyor. Savaş uçağı satışına engel koyuyor. Silah ambargoları gibi bir sürü yaptırımı var. 

bunlara rağmen togg’u destekliyorum ama vag’a biniyorum deyince biraz eğri duruyor hocam. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

almanya açık seçik düşmanlık yapıyor. Nükleer reaktörlerle alakalı siparişi teslim etmiyor. Savaş uçağı satışına engel koyuyor. Silah ambargoları gibi bir sürü yaptırımı var. 

bunlara rağmen togg’u destekliyorum ama vag’a biniyorum deyince biraz eğri duruyor hocam. 

Bence yanlış biliyorsun. Almanya Türklerle çok fazla savaşmamış hep de arası iyi olmuş bir ülkedir. oradaki vatandaşlarımızı ayrıca düşünmek lazım. Ama Çanakkale savaşında savaşan almanlar var. Yine türkiyenin avrupa birliğine  katılmasını almanya ister. 

Kürdistan konusunda biraz trollük yapar ama iş gerçeğe gelince düzgün adamdır almanlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Toggu çok seviyorum güzel araba ama kafamda ilk gelen kialardaki ihlas imajı oluştu siyasi malzeme olunca. 

Kia Capital miydi neydi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İlkay Başaran yazdı:

Toggu çok seviyorum güzel araba ama kafamda ilk gelen kialardaki ihlas imajı oluştu siyasi malzeme olunca. 

Kia Capital miydi neydi.

capital ama sephia daha çoktu. capital pahalıydı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

60b7f98e5bea34543b651e50f46631c7.jpg

fuara gelmişti, ön tekerler arası L profil kaynaklı, motor falan yok tabi orası dolgu, lokanta adisyon fişi gibi bir şeyle fabrikaya yatırımcılardan para toplanmıştı sonrası malum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

60b7f98e5bea34543b651e50f46631c7.jpg

fuara gelmişti, ön tekerler arası L profil kaynaklı, motor falan yok tabi orası dolgu, lokanta adisyon fişi gibi bir şeyle fabrikaya yatırımcılardan para toplanmıştı sonrası malum.

Keşke başarılı olsaydı mini s max

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...