İçeriğe Yönlendir

Direksiyon Pompası

Hüseyin Dülgar
Çözüme git Mehmet Dagdeviren tarafından,

Recommended Posts

Hüseyin Dülgar

Merhabalar, 99 model mk2 mondeom var direksiyonu çevirdiğimde vınlama sesi geliyor ve bu ses 1-3 gündür daha şiddetli kaputu açtım direksiyon pompasından geliyor araştırdığım kadarıyla benimki arızalı bunu değiştirmek yada tamir ettirmek 2024 fiyatı ile tahmini ne kadar tutar bilen varsa cevaplayabilirmi sesi linke koydum videodan dinleyebilirsiniz.

https://uploadnow.io/f/RCSXZTZ

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Mehmet Dagdeviren

Eski aracım Ford ka için bundan 3-4 ay önce işçilik dahil 2.800 tl ödemiştim.Bide çekiciye 2000 ettimi sana 4800 :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dülgar
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Eski aracım Ford ka için bundan 3-4 ay önce işçilik dahil 2.800 tl ödemiştim.Bide çekiciye 2000 ettimi sana 4800 :)

Hocam parça orijinalmiydi ve değişim mi yaptılar yoksa tamir mi internetten bakınca 2.5-5 bin tl arası değişiyor parça fiyatı çünkü çok geçmiş olsun bu arada 😁

Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
Hüseyin Dülgar yazdı:

Hocam parça orijinalmiydi ve değişim mi yaptılar yoksa tamir mi internetten bakınca 2.5-5 bin tl arası değişiyor parça fiyatı çünkü çok geçmiş olsun bu arada 😁

Valla Parçanın orjinal olacağını zannetmiyorum.

Sonuçta 2001 model arabaydı.Ama sıkıntı yaşamadım.Parça değişti tamir yapılmadı.Sanırım tamirinide çok önermiyorlar.İşinin ehli bir ustaya götürmelisiniz bunlar eski araçlar ve herkes anlamıyor.Eğer sizin için sorun olmayacaksa İstanbul Maslakta Osman usta var.Ford araçları ciğerine kadar biliyor.Bi önceki aracımda Reno twingoydu edindiğim tecrübeler bu araçları her zaman bilen ustalara göstermek oldu.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Dülgar
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Valla Parçanın orjinal olacağını zannetmiyorum.

Sonuçta 2001 model arabaydı.Ama sıkıntı yaşamadım.Parça değişti tamir yapılmadı.Sanırım tamirinide çok önermiyorlar.İşinin ehli bir ustaya götürmelisiniz bunlar eski araçlar ve herkes anlamıyor.Eğer sizin için sorun olmayacaksa İstanbul Maslakta Osman usta var.Ford araçları ciğerine kadar biliyor.Bi önceki aracımda Reno twingoydu edindiğim tecrübeler bu araçları her zaman bilen ustalara göstermek oldu.

Teşekkürler hocam ama egedeyim istanbul çok uzak tanıdığım işinin ehli usta var birsürü mondeo bakıyor ona götüreceğim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...