İçeriğe Yönlendir

Ottocast Kablosuz Carplay Adaptörü

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Metin Akbal
Metin Uzunoğlu yazdı:

Ford mondeo için oluyor mu bilginiz varmı? 

Abi Samsun'da Ford için donanım ekleyen bir yer gördüm ama android auto yapılıyor mu bilmiyorum. Instagram reels te denk gelmişti.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Ozyurek
Serkan Gülderen yazdı:

mehmet abi selamlar ürün linki bu mu 

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09Q176WHH/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A21Q4IANCZA3KF&th=1

son aldığın yani?

Aynen bu... Memnunum ben.. Ben de bu fiyata almışım.. 

Gerçi bi indirim görünüyor bende ama sebebini hatırlamadım şimdi.. 

Sipariş Özeti
Ürün Ara Toplamı:
1.890,00 TL
Kargo ve Paketleme:
0,00 TL

KDV Öncesi Toplam:
1.890,00 TL
KDV:
0,00 TL

Toplam:
1.890,00 TL
Uygulanan Promosyon:
-283,50 TL
İthalat Ücreti Depozitosu
340,20 TL

Genel Toplam:
1.946,70 TL
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Gedik
Sani Gerşon
Murat Gedik

Teşekkür ederim. Bunun boyutları daha mı büyük acaba. Kutu boyutları yazmış ama cihazın boyutları yazmamış. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Gedik yazdı:

Teşekkür ederim. Bunun boyutları daha mı büyük acaba. Kutu boyutları yazmış ama cihazın boyutları yazmamış. 

Yok, aynı boyutta. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

https://www.teknobiyotik.com/ottocast-play2video-apple-carplay-android-auto-netflix-youtube-all-in-one-kablosuz-arac-interface.html?ref=akakce&v=1.82.7

Şu cihazı kullanan var mı acaba. Bunda video filan da oynatılıyor. Çocuklar için bazen bir şeyler açmak sanki iyi olabilir. Bunun boyutları biraz daha büyük ama oraya sığar gibi sanki. Hem harici portu da var cep telefonunu şarj etmek için. Ya da usb bellek takmak için. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Gedik yazdı:

Merhaba arkadaşlar ben de bunu almayı düşünüyorum SuperB 3 için oradaki küllüğe koyup kapağı kapatabilir miyim yoksa dışarıda mı kalıyor. Emin olamadım. Kullanan var mı?

Kol dayamada torpidoda fala nyok mu usb girişi.. Var olabilir. 

Bu alet kibrit kutusundan hallice büyük bir şey.. 

Murat Gedik yazdı:

https://www.teknobiyotik.com/ottocast-play2video-apple-carplay-android-auto-netflix-youtube-all-in-one-kablosuz-arac-interface.html?ref=akakce&v=1.82.7

Şu cihazı kullanan var mı acaba. Bunda video filan da oynatılıyor. Çocuklar için bazen bir şeyler açmak sanki iyi olabilir. Bunun boyutları biraz daha büyük ama oraya sığar gibi sanki. Hem harici portu da var cep telefonunu şarj etmek için. Ya da usb bellek takmak için. 

Anlamadım bu cihazı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kol dayamada torpidoda fala nyok mu usb girişi.. Var olabilir. 

Kol dayamada veya torpidoda görmedim usb girişi Mehmet abi. Ama dediğinize baklırsa sığar. 

Şimdi de araştırırken androidbox gibi olanı mı yoksa sadece android oto olanı mı alsam arada 1000 TL fark var kararsız kaldım :-) . Ben biraz düşüneyim. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Anlamadım bu cihazı.. 

Bu cihaz tıpkı tvbox gibi çalışıyor. Kendi ana sayfası var. Oradan ister android otoya ister apple carplay a bağlanıyorsun. Ayrıca içinde netflix ve youtube yüklü. Telefonun internetini wifi olarak paylaşıp oradan da video izleyebiliyorsun. Hem wifi hem bluetooth ile bağlanıyor cep telefonuna istediğin özelliği kullanabilyorsun. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benzerlerine göre hem kalitesi yüksek hem de ucuz görünüyor o sebeple tereddüt etmiştim.. 

Anlayamadığım şey, hem kendi başına bir android cihaz.. Hem de carplay, android car işlevini görüyor..

Acaba, internet paylaşmadan sadece carplay olarak kullanılabilir mi ?  

Artısı, android olması. istediğin işlemi yap. istediğin uygulamayı aç. ekran yansıtıyor. 

Eksisi, harita vb işlemler için önceden telefonda tanımla hazırla işlşmeleri olamayacak. mecburen araç ekranında işlemler yapılacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mehmet Ozyurek yazdı:

Acaba, internet paylaşmadan sadece carplay olarak kullanılabilir mi ?  

Evet abi zaten carplay ya da android auto ya girince internet bağlantısı kesiliyor direk. Sadece kablosuz carplay olarak kullanılabiliyor. Hem de ya da android oto kullanılabilir.

Kablosuz android oto da ve carplay'da video oynatma olmadığı için böyle bir şey yapmışlar. Aracın kendi ekranında video oynatmak için. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Satılık ottocast carplay

2 aylık.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Göktürk

Benim telefonda ücretsiz youtube özelliği var vodafon red. arabamda ise carplay yok. Dün yeni bir 9 inç carplay oynatıcı dashcam ve geri kamera ekran aldım 100 dolar. Ancak carplay olduğundan youtube yine çalışmayacak. Bu yukardaki cihaz "kablolu" carplay için çalışıyor. benim derdimi acaba düz HDMI girişli ekran mı çözecekti? araya bunu koyup? Ama o zaman da "tethering" yaptığım için youtube ücretsiz hesabım kullanılamayacak gibi anlıyorum. 

Cihaz yarın geliyor yorumları yaparım. Aldığım cihaz bu yorumunuz varsa beklerim. Ayna için olanını almadım. Ayna için olanını belki defender a alırım. Bunda da güneşten korumak gerekecek tahmin ediyorum. 

https://www.amazon.com/dp/B0C73VBPQY/ref=pe_386300_440135490_TE_simp_item_image

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

Benim telefonda ücretsiz youtube özelliği var vodafon red. arabamda ise carplay yok. Dün yeni bir 9 inç carplay oynatıcı dashcam ve geri kamera ekran aldım 100 dolar. Ancak carplay olduğundan youtube yine çalışmayacak. Bu yukardaki cihaz "kablolu" carplay için çalışıyor. benim derdimi acaba düz HDMI girişli ekran mı çözecekti? araya bunu koyup? Ama o zaman da "tethering" yaptığım için youtube ücretsiz hesabım kullanılamayacak gibi anlıyorum. 

Cihaz yarın geliyor yorumları yaparım. Aldığım cihaz bu yorumunuz varsa beklerim. Ayna için olanını almadım. Ayna için olanını belki defender a alırım. Bunda da güneşten korumak gerekecek tahmin ediyorum. 

https://www.amazon.com/dp/B0C73VBPQY/ref=pe_386300_440135490_TE_simp_item_image

Hocam.. Bu cihazın kendinde carplay alıcı var anladığım kadarıyla.. 

Sana lazım olan, telefona kuracağın bir uygulama.. Ancak bu uygulamayı iosâ kuramıyorsun.. Android gerekiyor.. 

En son Alpay çalıştırmıştı.. @Alpay Sumer

Alpayın kurduğu bir nevi mirror link.. Tv, youtube vs çalıştırabliyoesun.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Cihaz geldi. Carplay çalışıyor. Airplay de var görünüyor. Ama airplay çalışmadı. Onun dışında aslında ekran felan iyi ama iade edeceğim gibi duruyor. Airplay çalışsa sanırım youtube izlemek mümkün olabilecekti.  Aşağıdaki resimde diyeceksiniz ki araçta carplay var. evet var ama o kiralık araç. 

image.png.aac8f07a53053d55b25901533f487bb3.png

image.png.bfa5a5b982d60dd3a4a8121bdc196e61.png

image.png.834733b653276de9210a7521ed18f1b5.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

Güncel:  Bu ürünü iade ettim. Daha da indirimli ve kaliteli bir ürün aldım. bugün geldi denedim oldukça başarılı. kamera 4K. Tepkiler hızlı. Airplay çalışıyor. Yolda giderken video izleyebiliyorum. Ayrıca ekran formatı yatay çok başarılı ve şık olmuş. Boot zamanı iyi. hemen bağlanıyor.

Yeni aldığım ürün şu: 

https://www.amazon.com/dp/B0CRYZVZ6Q?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

Ben burda amazondan aldım ama aliexpress te de aynısından olduğuna eminim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hem ucuz hem iyi, satmaz bu :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Alpay Sumer

Kabloda sorun oldu.. Simdi bundan kullanan kimler var? siz neyle baglaniyorsunuz? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben kullanmaya devam ediyorum. Şikayetim yok. . 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben kullanmaya devam ediyorum. Şikayetim yok. . 

hangi kabloyla? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...