İçeriğe Yönlendir

N11 Şikayetim

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Bir ara sürat kargo haricinde hiç bir kargodan şikayetim yok. Ptt kargo dahil. Sadece son zamanlarda tahmini teslim tarihi 10 gün sonrasını diyor ama 3 günde teslim ediyor. 

Bu arada satıcı yorumlarına bakmanın faydasından bahsedilmiş, ben de katılıyorum. Birisi yazmıştı. Bir ürün aldım, iki tane yorum vardı. Biri "15 günde zor geldi" diyordu, diğeri de bozuk geldi. Ama ben yorumları dikkate almadım, ürünü aldım. 15 günde geldi, kargoyu açtığımda bozuktu. 

• Mutlu 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ümit Türk yazdı:

N11 çıktı çıkalı hiç sevmedim. İsmi bile güven vermiyor :D . 

oysaki bir doğan ticaret komandid ltd öylemi?

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

PTT avm den tv aldımPTT kargo ile Çankırı dan Afyon a 2 günde geldi teslim edildi.Tek sıkıntı internetten yaptığım sipariş kontrolünde yolda görünürken bir anda siparişiniz teslim edildi olmasıydı.:biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mahmut Yıldız yazdı:

Bir ara sürat kargo haricinde hiç bir kargodan şikayetim yok. Ptt kargo dahil. Sadece son zamanlarda tahmini teslim tarihi 10 gün sonrasını diyor ama 3 günde teslim ediyor. 

Bu arada satıcı yorumlarına bakmanın faydasından bahsedilmiş, ben de katılıyorum. Birisi yazmıştı. Bir ürün aldım, iki tane yorum vardı. Biri "15 günde zor geldi" diyordu, diğeri de bozuk geldi. Ama ben yorumları dikkate almadım, ürünü aldım. 15 günde geldi, kargoyu açtığımda bozuktu. 

En azından yazdırmışlar o yorumu.. 

Çoğu zaman yorum bile yayınlanmıyor. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu arada bugün yaşadığım n11 sorunundan bahsedeyim. N11'den senede 1 ya da iki kez alış yaparım. İki tane adres kayıtlı. Geçerli adresi iş yeri adresi yapmama rağmen kargom eve geliyor. Geçen sene böyle olmuştu. Bugün yine böyle oldu.

Şuna da belirtmem lazım, hakkını vermek adına, dün n11 üzerinden Konya'dan aldığım ürün bugün öğlen elimdeydi. Yurt içi kargo ile geldi. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

sürat felakettir.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

sürat felakettir.

Yıllar önce öğrendik. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Doğan Arşiray yazdı:

oysaki bir doğan ticaret komandid ltd öylemi?

Başında doğan yazan kuruluşlar bana daha cazip geliyor mesela doğan medya :D ne yakışır sana :D 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ümit Türk yazdı:

Başında doğan yazan kuruluşlar bana daha cazip geliyor mesela doğan medya :D ne yakışır sana :D 

Doğan SLX ?

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Doğan Arşiray yazdı:

Doğan SLX ?

Yani araba marka modeli olmakta bir ayrıcalık tabi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Yeni güncelleme geldi

Usulca kimseye ses etmeden 2 gün daha iliştirmişler.

1134668947_WhatsAppGrsel2024-02-09saat14_23.44_a66689bc.jpg.d912855cae4758792431e95a6bc39f93.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

546699622_WhatsAppImage2024-02-09at15_14_12.jpeg.2f4fdadaad02d117817283a03c39be73.jpeg

Bazen Şaşırtıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

pttavm den lastik siparis ettik. lastiklerin raf omrunun gecmesinden endise efiyoruz, muayeneden gecemiyiz? 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ersen Tapan yazdı:

546699622_WhatsAppImage2024-02-09at15_14_12.jpeg.2f4fdadaad02d117817283a03c39be73.jpeg

Bazen Şaşırtıyorlar. 

Ptt şubesini arayım telefonu açan personele

"Şaşırt beni" mi diyim ?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Ptt şubesini arayım telefonu açan personele

"Şaşırt beni" mi diyim ?

Daha yaratıcı olmalısın. :kovboy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Doğan Arşiray yazdı:

pttavm den lastik siparis ettik. lastiklerin raf omrunun gecmesinden endise efiyoruz, muayeneden gecemiyiz? 

Ankara 'dan Çanakkale 'ye araya hafta sonu girmese 3 günde teslim edildi sayıyorum pttavm 'den aldığım lastiği.

image.png.f27e50c2859cd236f21ea49ce2b8df6a.png

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Amazon.com’dan (com.tr değil) bende çok memnunum ama bazen onlarda garip işler yapıyor.

Aynı üründen iki tane almışım. Pakette bir tane benim aldığım ürün, bir tane hiç alakasız bir ürün geldi. Aynı pakette bunlar. Kasıtlı yapılmış gibi.

Bir başka seferde XXX parça kodlu ürün almışım yine iki tane. Muadili farklı kodlu ürün geliyor. Üstelik bir tanesi ambalajsız. Sanki kullanılmış gibi. Neyse ki iade sorun olmuyor ama DHL kargo her yerde olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...