İçeriğe Yönlendir

İş Arkadaşım Vier

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Nissan Navara Debrem arabası tork konverterli otomatik fikri çık aklımdan

Navara da güzeldir tabi. Ama sorento için bir deneme yap tam sana göre. Böyle bir araba varmıymış diyeceksin. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Turizmi ayağa kaldırmaya devam

neresi burası ?

IMG_5080.jpeg

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bugün Malezya ihalesini kazanarak büyük bir satış başarısı sağlayan Asfatdaydık

İstanbul Tersane Komutanlığı'nın içerisinde üretimi devam eden Savaş gemilerinin arasında gezdik. Harika şeyler gördük ama fotoğrafta paylaşamam

IMG_20240611_122750.jpg

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

benzer ihaleyi konu alan bir fransız filmi vardı, gaztecilere baskın falan heyecanlı bir yapımdı macron felan da konu içinde idi

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Egea nerede 📍

IMG_20240611_142209.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

benzer ihaleyi konu alan bir fransız filmi vardı, gaztecilere baskın falan heyecanlı bir yapımdı macron felan da konu içinde idi

ihale dedin ihaleciye gittim … 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

ihale dedin ihaleciye gittim … 

herkes bir gün ihaleciyei gider

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz

Bugün bol bol pc notebook ipad ile çalışıcaz. Sloganımızda Gpupdate/force olsun.

IMG_5297.jpeg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Sabah sabah olacak şey mi. Otoparkı kapatmış biri polisi aradım.

IMG_5421.jpeg

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

ülkenin zeka seviyesi son 10 yılda aşırı düştü

dünde rize de birisi bisikletini banka kapısına kitlemiş içerdekiler mahsur kalmış :)

• Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Ali Gülmez yazdı:

dünde rize de birisi bisikletini banka kapısına kitlemiş içerdekiler mahsur kalmış :)

Fıkra niyetine :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

geldimi araç sahibi ilk cümlesi ne oldu çok merak ediyorum. 

aynı sorun bizim garaj çıkışında da var yolun karşısı bakkal 

en masumu (aaa görmedim orada kapımı vardı çok özür dilerim)

iki dakikaya çıkıcam ne var yani bakkala uğradım.

hele bir keresinde saatlerce servis aracının biri girişi kapatmış saatlerce ulaşmaya çalıştım ulaşamadım 

servis firmasını aradım onlarda şoföre ulaşamamışlar yalan tabi. yarım saatten fazla aracın başında bekledim. ama gün görmemiş beyitler ile 

yok gelmedi. beni takip ettiğini çevredeki binaların birinde olduğunu tahmin ettiğim için arabayı dışarı park edip eve girer gibi yaptım düştü arkadaş.

sonrası o kadar küfrü yedikten sonra hiç bir şey diyemeden çekti gitti ya bir kelime bile etmez mi insan tabi beni çevrede bırak Allah'ından bulsun, uğraşma gerek yok gibi laflar ile mahallenin tüm esnafı engelledi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Sabah sabah olacak şey mi. Otoparkı kapatmış biri polisi aradım.

IMG_5421.jpeg

Şöyle tamirhanedeki tekerlekleri krikolarla giricen arkadan yola dik halde bırakıcan bir daha yapıyor mu? 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Polis araç sahibini aramış aracı çekmesini istemiş hanımefendi geldi. Akşam dişini çektirdiğini anestezi altında aracini buraya park ettiğinin farkında olmadığını söyledi arabasını çekti nere park ettiğini dikkat ettim tanımadığım biriydi. Bizim eve 100 metre uzakta bir kapıya park etti oradaki evine giriş yaptı. Yani bizim kapıyı nasıl bulmuş da park etmiş şaşırıyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çok basit. Boş yer orası vardı bıraktı gitti :)

Bu kadar kalabalıkta niye boş olduğunu da sorgulamadi büyük ihtimalle şanslı bile hissetmiş olabilir kendini o boşluğu gördüğünde 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Sivas öncesi antreman

IMG_5442.jpeg

IMG_5443.jpeg

IMG_5444.jpeg

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ali Darbaz yazdı:

Polis araç sahibini aramış aracı çekmesini istemiş hanımefendi geldi. Akşam dişini çektirdiğini anestezi altında aracini buraya park ettiğinin farkında olmadığını söyledi arabasını çekti nere park ettiğini dikkat ettim tanımadığım biriydi. Bizim eve 100 metre uzakta bir kapıya park etti oradaki evine giriş yaptı. Yani bizim kapıyı nasıl bulmuş da park etmiş şaşırıyorum

Ne güzel kafa yahu, ben de dişimi çektirince bilinçsizlik hali içinde birilerini ezeyim, dişime morfin yapılmıştı, hatırlamıyorum diyeyim bundan sonra. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Cem Işık yazdı:

dişime morfin yapılmıştı, hatırlamıyorum diyeyim bundan sonra. 

Benim dişim de uyuşmuyor.. Ata vursak bayılırdı diyorlar ben napcam :shok: 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bizde de var aynı otopark sorunu, içeride araba var görüyor bırakıp gidiyor. Gece gündüz vs yok, 2 gün kalıyor ses etmezsen. 

Ya da tam tersi içeri gireceksin çekmiş biri. İçeride araba yok diyor kendince ama içeriyi kullanmak isteyen ne yapacak düşünemiyor. 

Bu arada polise arattığım halde ısrarla çekmeyen dahi oldu. Tekrar arayınca onlar da çaresiz gibi davranıyorlar. 

En güzeli çekeceksin şehrin dışında bir yere ne ile giderse gitsin

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Düğün günü damadın ailesinin arabasının otoparkının önünü kapatmışlardı. Onun yüzünden vito kiralayıp düğünü 2 saatte başlatabilmiştik. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ümit Türk yazdı:

Ben genelde lastiklerini yarıyorum. 

Aslında en etkili ve kesin yöntem bu lastikle olacak iş değil. 

IMG_4008.jpeg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...