İçeriğe Yönlendir

Nissan Almera

Ali Gök

Recommended Posts

Sani Gerşon

Direksiyonun derisi bitmiş. Plastik ise erimiş gitmiş. Yeni kılıf dikilir buna, misler gibi olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Sani Gerşon yazdı:

Direksiyonun derisi bitmiş. Plastik ise erimiş gitmiş. Yeni kılıf dikilir buna, misler gibi olur.

Due yahu daha çiçek 😂

Olmadı diktirriz ama önce deneme 🤣

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

Due yahu daha çiçek 😂

Olmadı diktirriz ama önce deneme 🤣

direksiyona kırmız iplik kapılara da baklava dikiş :crazy:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Eski Japon direksiyonlar bence de güzel. Ama bu gitmiş. Çıkmacıda Aynı yıllara ait farklı modellerin direksiyonları uymaz mı?

Yorum bağlantısı
Ali Gök

se2t4i2.jpg7soqjp4.jpgyavru kurdu yıkadım ilçede yaşayınca akşam vaktimiz var bizim yahu

10  sene önce hyundai accentime özen  gösterdiğim günlerime döndüm b63a045.jpg

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Eski Japon direksiyonlar bence de güzel. Ama bu gitmiş. Çıkmacıda Aynı yıllara ait farklı modellerin direksiyonları uymaz mı?

Yok yahu direksiyon satın almaya para harcayamam şuan  boyama vs bişe üretemezsem kılıf diktirrim

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Öyle deme. 
C5 in direksiyonu kaplamak için 800 lira isterlerken 500 e sıfır orijinal direksiyon aldım ben. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Sani Gerşon yazdı:

Orjinalinde deri yok gibi.

Ali abi onu boyayamazsın. Yeniden kılıf dikilecek

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Ozyurek yazdı:

Öyle deme. 
C5 in direksiyonu kaplamak için 800 lira isterlerken 500 e sıfır orijinal direksiyon aldım ben. 

bakarım o zaman direksiyonada ama bu almera az olan bi araba olduğundan yedek parça sıkıntısı var bunlarda çıkmacılarda bildiğinden yüksek fiyat çekiyorlar genelde 

bir araştırma yapayım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Gök yazdı:

bunada kılıf dikmişler :S 

Cruise varmış direksiyonda. Onun için bile düşünülebilir :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

1r21sii.jpegalmera gelince şehir yüzü görmez oldu garibim anca bahçeye iş yapmaya gider oldu😂 direk amaca yönelik kullanım modu

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Gök
(düzenlendi)

125w9g0.jpeghkmykta.jpegna

navara için klasik bir pazar günü :D  yaktığı mazotun hakkını veriyor kerata 

jpnl676.jpegÖğlenden sonra dayımla almeraya giriştik biraz parça topluyordum geldi. teyp çerçevesi 3 yerden kırık japonlanmış iğrenç duruyordu değiştik, üstündeki teyp çalışmıyordu sigortadan abi dediydi satan direk sökükmüş zaten kabloları  jameson marka teyp aldım taktık , klima panelinin düğmeleri kırık yönlendirme çalışmıyor diğerleri de hep yapışkanla yapıştırılmış çok kötüydü internette sağlamını buldum komple klima panelini de değiştik. tertemiz oldu şimdi arabanın içinde yapacak bişe kalmadı 

arıza lambasını söndürmeye odaklanacaz artık bakalım becerebilecezmi 1 takım buji 1 takımda bobin siparişi vererek başladık işe gelsin sonucu paylaşırım uğraştıkta güzelleştikçe daha çok seviyorum sanırım :nazar:

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Ellerine sağlık güzel olmuş bir tanede 4 flaşör düğmesi bul bari elin değmişken 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Ellerine sağlık güzel olmuş bir tanede 4 flaşör düğmesi bul bari elin değmişken 

Sağolasın mehmet abi . aynen onunda boyası aşınmış onuda uygun bitane denk getirip alayım iyi fikir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ali Gök yazdı:

Sağolasın mehmet abi . aynen onunda boyası aşınmış onuda uygun bitane denk getirip alayım iyi fikir :)

kırık yok ise sticer yaptır. ölçüsünü al tabelacılar yapar. Kırmızı üstüne iki üçgen koysunlar gayet güzel olur 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

kırık yok ise sticer yaptır. ölçüsünü al tabelacılar yapar. Kırmızı üstüne iki üçgen koysunlar gayet güzel olur 

kırık yok sadece boyası gitmiş.   daha ucuz olurmu bilemedim ama bence bulurum ya düğmeyi bir bakinim iyice interntte 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ali Gök yazdı:

kırık yok sadece boyası gitmiş.   daha ucuz olurmu bilemedim ama bence bulurum ya düğmeyi bir bakinim iyice interntte 

kesinlikle daha ucuz olacaktır

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ali Gök yazdı:

Oysaki foto grafta kırıkmış (delik) gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...