İçeriğe Yönlendir

TOGG Aracım

Murat Sürmeli

Recommended Posts

Murat Sürmeli
Murat Sahın yazdı:

Sol arka lastiğin sıcaklığı neden diğerlerinden yüksek? :unsure2: Evet, takıntılıyım :crazy:

Menzil deneyimledin mi abi?

Ankara -afyon yaptım, 400 gider zorlasan uzun yolda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Murat Sahın yazdı:

Sol arka lastiğin sıcaklığı neden diğerlerinden yüksek?

Sensörler tırt olabilir yada güneş ve dönüş açısı vs etki etmiş olabilir diye düşünüyorum, çok önemli değil o kadar fark da, hissetmezsin :D

Az önce çektiğimde de sağ taraf sıcaktı :unsure2:

IMG_20231023_100842_582.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

zaman alacak. Kimbilir bugüne kadar kaç para harcandı. Satışlar bunu ne kadar karşıladı

satışlar devede kulak oranı hiç sorma tek basamak anca, zaten satışı yok şuan, dediğim gibi, dışarı binlerce adet ve sürekli satılmadığı sürece iş zor, ki o daha zor bu haliyle kimseye satamazsın, hatta bu olmadıkça dost acı söyler batar bu iş, kimse kusura bakmasın, bence strateji hatası yaptılar, siyasete fazla girdiler ve Mehmet hocanında dediği gibi bu işin ucu bize çaktırmadan ne kadar girdi oda belli değil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Ali Cihangiroğlu yazdı:

satışlar devede kulak oranı hiç sorma tek basamak anca, zaten satışı yok şuan, dediğim gibi, dışarı binlerce adet ve sürekli satılmadığı sürece iş zor, ki o daha zor bu haliyle kimseye satamazsın, hatta bu olmadıkça dost acı söyler batar bu iş, kimse kusura bakmasın, bence strateji hatası yaptılar, siyasete fazla girdiler ve Mehmet hocanında dediği gibi bu işin ucu bize çaktırmadan ne kadar girdi oda belli değil...

Başarısız olursa bayağı mutlu olursun hocam sanki

• Beğenme 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Murat Sürmeli yazdı:

Sensörler tırt olabilir yada güneş ve dönüş açısı vs etki etmiş olabilir diye düşünüyorum, çok önemli değil o kadar fark da, hissetmezsin :D

Az önce çektiğimde de sağ taraf sıcaktı :unsure2:

IMG_20231023_100842_582.jpg

Takıntılıyım demiş miydim? :spiteful:

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bir yerden başlamak gerekiyordu ama başladığımız yer başlamamız gereken yer miydi acaba, o ayrı bir konu. 

Baya baya girmiştir kesin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ahmet Hasan Şendağ yazdı:

yoo neden olayım, hem bu fikre nereden kapıldın söylermisin?  sadece gerçekçiyim, yurt dışına satış olmazsa bu işin yürümeyeceğini biraz düşünen herkes bilir, başlasınki iş yürüsün büyüsün bizde alalım...

bu arada biz zaten senelerdir yerli araçta üretiyoruz satıyoruzda hatta şuan kullanıyorumda, bunun üstüne yerli bir markamızında ortaya çıkması çok daha iyi olur, bunu neden istemeyeyim...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yoo neden olayım, hem bu fikre nereden kapıldın söylermisin?  sadece gerçekçiyim, yurt dışına satış olmazsa bu işin yürümeyeceğini biraz düşünen herkes bilir, başlasınki iş yürüsün büyüsün bizde alalım...

bu arada biz zaten senelerdir yerli araçta üretiyoruz satıyoruzda hatta şuan kullanıyorumda, bunun üstüne yerli bir markamızında ortaya çıkması çok daha iyi olur, bunu neden istemeyeyim...

Hocam senin mesajlarını kime okutsam benim yaptığım yorumu yapar. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Siyasal malzeme yapmayın arabayı

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Mehmet Göktürk yazdı:

Siyasal malzeme yapmayın arabayı

Bence de. Togg’u siyasal malzeme yapmayın

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

valla burada siyaset malzemesi yapan yok. yapanlar başka yerde...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bence de. Togg’u siyasal malzeme yapmayın

He önce yapmayın doğrudur..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

Sol arka lastiğin sıcaklığı neden diğerlerinden yüksek? :unsure2: Evet, takıntılıyım :crazy:

Menzil deneyimledin mi abi?

egzoz çıkışı varmış o lastiğin yanında :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sende de var birşeyler :crazy:

İnek neden kuyruğunu sallıyor?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Oğuzkan Erışık yazdı:

ya togga motor takacak, ya her arabayı kibrit sanıyor, yada togg alacak :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Oğuzkan Erışık yazdı:

tog değil çünkü :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

tog değil çünkü :) 

Kuyruk ineği sallıyamıyorda ondan.

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çift olanları da varmış. :crazy:

TOGG.jpg.3efbe12877d41f292aee48492dfd830f.jpg

• Mutlu 4
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Tamer Topaç yazdı:

TOGG.jpg.3efbe12877d41f292aee48492dfd830f.jpg

Tamerin attığı fotoğraf sonrası arabayı yaktık, konu kapanabilir :D 

Allah korusun bu arada :) 

Powerbanki ve park modunu usb üzerinden tetikledim, kapasitede yada şarj akımında bir sorun olduğunu düşünüyorum, o sebeple şuan park sonrası belki ilk 1-2 saati kaydediyordur diye düşünmekle birlikte incelemeler devam ediyor.

IMG_20231023_152924_746.jpg

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

TOGG a ilk mod sizden diye bi video çekin paylaşın hemen yarın. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Beyazını gördüm.. çok yakışıklıydı. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben de sık görmeye başladım. Çoğalıyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Murat Sürmeli yazdı:

Sabah klimayı açmadan ve sakin sakin gittim, Cinnah yokuşu da olmasına rağmen 15kws ortalamayı gördüm. Ama bu şekilde kullanmak en azından benim için zor :)

IMG_20231023_073432_608.jpg

Daha önce klima açık ve normal kullanımda 20kws imiş. Ben kasmam sanırım ama hipermilciler için daha da kasılabilir :)

IMG_20231009_073813_063.jpg

Bu sabah da koltuk ısıtıcısı açıp klimayı kapatarak gittim aynı yolu, klimasız 15, klimalı 20kwh olan ortalama koltuk ısıtmada 16kwh oldu

IMG_20231025_072553_956.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Murat Sürmeli yazdı:

Tamerin attığı fotoğraf sonrası arabayı yaktık, konu kapanabilir :D 

Allah korusun bu arada :) 

Powerbanki ve park modunu usb üzerinden tetikledim, kapasitede yada şarj akımında bir sorun olduğunu düşünüyorum, o sebeple şuan park sonrası belki ilk 1-2 saati kaydediyordur diye düşünmekle birlikte incelemeler devam ediyor.

IMG_20231023_152924_746.jpg

Araba zaten powerbank değil miydi? Neden ekstra powerbank koyduk ki? Şarjı mı bitiyor yoksa :D 

Murat Sürmeli yazdı:

Bu sabah da koltuk ısıtıcısı açıp klimayı kapatarak gittim aynı yolu, klimasız 15, klimalı 20kwh olan ortalama koltuk ısıtmada 16kwh oldu

IMG_20231025_072553_956.jpg

Nasıl olacak ki bu işin sonu. Yorganla araba kullanan arkadaş ta var zaten aramızda... Yazın klima açınca nasıl olacak ki tüketim

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

Araba zaten powerbank değil miydi? Neden ekstra powerbank koyduk ki? Şarjı mı bitiyor yoksa :D 

Nasıl olacak ki bu işin sonu. Yorganla araba kullanan arkadaş ta var zaten aramızda... Yazın klima açınca nasıl olacak ki tüketim

klimada sıkıntı yok. Elektrikli klima, kayışlı klimadan az yakıyor. Ama ısıtma sıkıntı. 

aslında togg gibi bi arabaya ısı pompası koysalardı bedava ısıtırdı ne güzel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...