İçeriğe Yönlendir

TOGG Aracım

Murat Sürmeli

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

yürüyen elektrikli cihaza nasıl plaka çıkıyor?

Elektrikli ufak scooterların yarısında plaka var yarısında yok, plakalı olanlar kask takmak zorunlu diye kimse plaka takmıyor, tecil ettirmiyor yani, yoksa plaka var da saklıyor değil, hiç plaka yok. Bayiden çıkarıp biniyorlar. Plakasız olunca ceza yazılmıyor(muş) martı binbin gibi e scooter olarak geçiyor sistemde, oturaklı scooter yani, ama plaka alırsan elektrikli motorsiklet oluyor. Veya aynı araç otomobil, kamyonet ruhsatlı minibüsler gibi yarısı e scooter yarısı motorsiklet olarak üretiliyor, bilgim yok. Komik bi durum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

internet çekmeyince çalışmıyor mu anlamadım?

esas, bunlarda sim kart mı var, interneti ne için kullanıyor, gb falan ne iş yani orayı anlamadım

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

esas, bunlarda sim kart mı var, interneti ne için kullanıyor, gb falan ne iş yani orayı anlamadım

Sim mi e-sim mi bilmiyorum ama hattı var, ileride planladıklarını yapabilirlerse araç konumu vs özellikler gelecek gibi gözüküyor, en azından henüz yayımlanmamış kitapçığında öyle yazmışlar. Şuan müzik dinleme, güncelleme ve haritada trafik yoğunluk bilgisi alma dışında bir işlevi yok

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şimdi bu e-simler de 1 yıl telefon no ya bağlanmaz ise kapanacak mı , vesile oldu

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Çağlar Bayur yazdı:

şimdi bu e-simler de 1 yıl telefon no ya bağlanmaz ise kapanacak mı , vesile oldu

imei kapanan sanıyorum, sim değil, yani imei kaydı kayıtsıza dönüyor aktif değilse

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sürmeli yazdı:

imei kapanan sanıyorum, sim değil, yani imei kaydı kayıtsıza dönüyor aktif değilse

yasa çıktı ya, 1 yıl iletişime bağlanamayan (sim kart takılmayan veya esim ise telefon no ile birleşmeyen) imei ler  kapanacak, e- sim lkullanan cihazlarda nasıl olacak onu anlamaya çalışıyorum , birçok araba aynı durumda

togg gruplarında mevzusu oldu mu hiç

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Çağlar Bayur yazdı:

yasa çıktı ya, 1 yıl iletişime bağlanamayan (sim kart takılmayan veya esim ise telefon no ile birleşmeyen) imei ler  kapanacak, e- sim lkullanan cihazlarda nasıl olacak onu anlamaya çalışıyorum , birçok araba aynı durumda

togg gruplarında mevzusu oldu mu hiç

Henüz o konulara geçecek kadar evrilemedik ne yazık ki :D 

Sabah açarken vites geçecek mi, oturum açmadan çalıştırmak zararlı mı vs konular genelde :) 

Bir de zamlar elbette, togglunun yüzü gülmi :( 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oturum işini duydum, düşünce olarak iyi de, birazcık ta ehliyetli birileri tasarlasaymış. zamanında servise müdür diye ehliyetsiz birini seçmişlerdi ona benzedi

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

Bunu anlatmıştım aslında. Araçlar, m2m cihazlar vs, bu kapsamın dışındalar.

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Eyüp Çetin yazdı:

https://www.instagram.com/reel/C0LuaN8Ni1b/?igshid=ZWI2YzEzYmMxYg==

İnstagramda togg kullanıcısı diye bir hesap var sivastan soğuk havalarda hergün 5-10 dk bekliyorum diyor çalışması için sizin ki de böyle mi? 

Belki görüyorsundur @Selçuk Bakış

Son güncellemeyi geçmemiş, benim de 2 kez başıma gelmişti, güncelleme sonrası başına gelen olmadı bildiğim kadarıyla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl, ısınmadan çalışmıyor muymuş.  

Çalışmadığı için nasıl ısınıyor o da ayrı bir konu 😊

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Bunu anlatmıştım aslında. Araçlar, m2m cihazlar vs, bu kapsamın dışındalar.

resmi gazetede yazıyor mu bu kapsam dışılık

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl, ısınmadan çalışmıyor muymuş.  

Pili ısıtıyordur ptc ile

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Mehmet Göktürk yazdı:

Pili ısıtıyordur ptc ile

Bu vites arıza ışığı pil ısısı ile ilgili değil de yazılımda parametre hatası gibi bir durum hocam. Soğuk havada vitesi parka boşa ileriye veya geriye geçiremiyordunuz, güncelleme yaptılar, şimdi normal

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Murat Sürmeli yazdı:

Bu vites arıza ışığı pil ısısı ile ilgili değil de yazılımda parametre hatası gibi bir durum hocam. Soğuk havada vitesi parka boşa ileriye veya geriye geçiremiyordunuz, güncelleme yaptılar, şimdi normal

Vites yok ki araçta. Çalışmam diyor sonuçta siz vites sanıyorsunuz pratikte kullanıcı olarak.

O dediğin parametre ısı işte.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

resmi gazetede yazıyor mu bu kapsam dışılık

Evet abi, onu da iletmiştim sana. Demek hiç kaale alınmıyoruz :onder2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hava çok soğuk ise çlaşıma diye parametre olur mu arabada? yazın antalyada da çok sıcak derse?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

hava çok soğuk ise çlaşıma diye parametre olur mu arabada? yazın antalyada da çok sıcak derse?

Der

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

iletide yoktu o kapsam dışışılk ondan sordum başka bir resmi gazete varsa okuyayım?

Mehmet Göktürk yazdı:

Der

lpg candır

Sani Gerşon yazdı:

vesile ile kot daha önemli aslında

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

while((T > 45) || (T < -10)){

*BattHeat = true;

}

*BattHeat=false;

Start();

sayıları değiştirive abey şeklinde olmuştur. Ama  MaxCurrent = MaxCurrent / 2;  gibi birşey yapmıştır illa..

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...