İçeriğe Yönlendir

Dünyada UFO Konusu Yeni Seviyeye Geldi

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Aytac Sakal
(düzenlendi)

Orson Welles Radyo yayını ve sonrası olanlar.Amerikalılar bana göre konuyu sulandırıyor rahat bıraksalar...

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Dünyanın başına bela edilecek yeni projelerin ön hazırlıkları işte. Yavaş yavaş alıştırıyorlar ki yarın "X doğalgaz hattına, Z ülkenin başkentine uzaylılar saldırdı, biz yapmadık" denildiğinde insanlar "yok artık a.."demesin. Benim şaşırdığım da şu: forumda 2x2=4 sonucuna bile şüpheyle yaklaşıp kırk kere sorgulayan adamlar hemen bu hikayelere ikna olmuş bile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Furkan Avcı yazdı:

Amerikan ordusu o kadar ilerledi ki Irak tan bile zor çıktılar. 

Bu da biz süper gücüz teranesi... Bence yani... 

Son içerikleri dinlediniz videoları gördünüz mü?

Tam tersine "ne mok yiyecez abi"  dediler açıklamalarda.

Ahmet Çalışkan yazdı:

Dünyanın başına bela edilecek yeni projelerin ön hazırlıkları işte. Yavaş yavaş alıştırıyorlar ki yarın "X doğalgaz hattına, Z ülkenin başkentine uzaylılar saldırdı, biz yapmadık" denildiğinde insanlar "yok artık a.."demesin. Benim şaşırdığım da şu: forumda 2x2=4 sonucuna bile şüpheyle yaklaşıp kırk kere sorgulayan adamlar hemen bu hikayelere ikna olmuş bile.

videoları izlediniz mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sırf Amerikada gözlemlendiği iddia edildiği için bana pek inandırıcı gelmiyor. Dünya dışı yaşam mümkündür ve olması kuvvetlidir ama dünyaya gelip sadece ABD'de görülmeleri ve delil bırakmaları bana saçma geliyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bu da önceki açıklama videosu. Ama ilk paylaştığımı izleyin. (tercümeyi aktive edebilirsiniz)

Önder Özcan yazdı:

Sırf Amerikada gözlemlendiği iddia edildiği için bana pek inandırıcı gelmiyor. Dünya dışı yaşam mümkündür ve olması kuvvetlidir ama dünyaya gelip sadece ABD'de görülmeleri ve delil bırakmaları bana saçma geliyor.

Öyle bir iddia yok her yerde var diyor ve her yerde gözleniyor.

burası çok uzun olan hearing den bir kesit..

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mehmet Göktürk yazdı:

Bizde ise kumburgaz meselesi var en önemlisi, diğerleri de var gerçi de. özellikle çandarlı çiğli.

http://turkeyufocase.blogspot.com

Hocam sende baldizla otururken gördük demiştin yanılmıyorsam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Aslında birçok soruyu da akla getiriyor.

Son fırlatılan James Webb Uzay teleskobu 10 milyar dolara mal oldu ve şimdiye kadar görülemeyen çok şeyi görmeyi sağlıyor. Milyonlarca ışık yılı ötesini görebiliyor. Madem ki uzay araçları var ve geliyorlar nasıl görünmüyorlar gelirken. Ya da görünmeden gelebiliyorlarsa dünyada niye görünüyorlar.

Dünyalar savaşındaki gibi milyonlarca yıldan beri yer altında mı saklandıla?

Ya da zamanı ve uzayı bükmeyi mi öğrendiler. Yani solucan deliği oluşturabiliyorlar mı?

Böyle bir şey varsa bu gelenler de bizim gelecekteki torunlarımız mı?

Milyonlarca ışık yılı öteden gelebilen veya zamanı bükebilen bir teknolojiye sahip olan bir uygarlık varsa nasıl oluyor da dünyadaki radarlara yakalanabiliyor?

Aklımızda çok deli sorular.

dTabii ki Dogon Kabilesinin duvarlarındaki sirius sistemini nasıl çizdiklerini düşününce de insanın aklı karışmıyor değil.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hamit inan yazdı:

Hocam sende baldizla otururken gördük demiştin yanılmıyorsam 

Evet gördük 2013 te kadir gecesi günü. agustos mu neydi. çok entresandı. birkaç gündür dinliyorum yabancıları bazılarının anlattığı tiplere uyuyor.  çandarlı zaten bu aktivitelerde meşhur. https://www.hurriyet.com.tr/gundem/turk-pilotun-ufo-ile-it-dalasi-8756

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mehmet Göktürk yazdı:

Evet gördük 2013 te kadir gecesi günü. agustos mu neydi. çok entresandı. birkaç gündür dinliyorum yabancıları bazılarının anlattığı tiplere uyuyor.  çandarlı zaten bu aktivitelerde meşhur. https://www.hurriyet.com.tr/gundem/turk-pilotun-ufo-ile-it-dalasi-8756

Hocam Nicola Teslanin makeleleri var bir iki yerde denk gelmiştim. Bana bildiklerimi uzaylı ırk anlattı diye. İnsan oğlunun teknolojide hızla ilerlemesini sağlayan bir ırk var ve bu ırkın bir amacı var. Bir grup her daim dünyada vardı. Mahsur kalmış gibi düşünün. Fakat bir takım sebeplerden ortalıklarda aleni gezemiyor ve kendilerini ifşa edemiyorlardi. Şu an ifşa kısmına geçmek uzereler. Bunun içinde kendi teknolojilerini dünyalilara urettirmek bazı engelleri aşmak zorundalar. Olayı yıldız geçidi atmosfer ve frekans ile dağılan canlılar olarak düşünün 

İşin aslı eski kaynaklarda belirtilen türler arası birbiri ile melezlenmis  ve bizden çok daha önce dünyada bulunan enerji boyutunda varlıklar var. Bunların bir türü enerji formundan madde formuna geçiş bir süre devam edebiliyor fakat yüksek enerji harcıyor. Efsanelerde Yunan mitolojisinde geçen bilmem ne tanrıların aslı bu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Konuyla ilgili komplo teorileri asla bitmez. Biz neyiz o zaman. Ya da kimiz. Bu gezegende olma sebebimiz ne? Yoksa başka bir üst uygarlığın kobaylarımıyız da ara sıra gelip kontrol ediyorlar?

Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Fikret Özsoy yazdı:

Konuyla ilgili komplo teorileri asla bitmez. Biz neyiz o zaman. Ya da kimiz. Bu gezegende olma sebebimiz ne? Yoksa başka bir üst uygarlığın kobaylarımıyız da ara sıra gelip kontrol ediyorlar?

Dünya kavonoz gibi. Önce kaya parcalari yerleştirilmiş. Sonra onlardan kalan bosluklara kum. Daha sonra kumun arasında kalan bosluklara su doldurulurmus. Biz aslında o suyuz. Bu süreçte malzemelerde birbirine biraz karışmış.... Kavonozun dışında ise hepsinden biraz var ama kapağı kapalı. Kapak açılınca ekleme çıkarma başlayacak ve o kapak açılmak üzere 

Yıllar önce okumuştum nerede ise tam olarak tarih verilmis ve uzaylılar ile temas sağlandı denecek yazılmıştı. Sonra amaçlarından bahsedilmisti. O zaman evet komplo teorisi idi. Gerçekliğini zaman gösterecekti ve o zaman doldu. Şimdi birinci kısım gerçekleşiyor 

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Fikret Özsoy yazdı:

Aslında birçok soruyu da akla getiriyor.

Son fırlatılan James Webb Uzay teleskobu 10 milyar dolara mal oldu ve şimdiye kadar görülemeyen çok şeyi görmeyi sağlıyor. Milyonlarca ışık yılı ötesini görebiliyor. Madem ki uzay araçları var ve geliyorlar nasıl görünmüyorlar gelirken. Ya da görünmeden gelebiliyorlarsa dünyada niye görünüyorlar.

Dünyalar savaşındaki gibi milyonlarca yıldan beri yer altında mı saklandıla?

Ya da zamanı ve uzayı bükmeyi mi öğrendiler. Yani solucan deliği oluşturabiliyorlar mı?

Böyle bir şey varsa bu gelenler de bizim gelecekteki torunlarımız mı?

Milyonlarca ışık yılı öteden gelebilen veya zamanı bükebilen bir teknolojiye sahip olan bir uygarlık varsa nasıl oluyor da dünyadaki radarlara yakalanabiliyor?

Aklımızda çok deli sorular.

dTabii ki Dogon Kabilesinin duvarlarındaki sirius sistemini nasıl çizdiklerini düşününce de insanın aklı karışmıyor değil.

ingilterede yakalanan gemilerden birinde bi şekilde (nasılsa) okunan metin şöyle deniyor:   Güya 8100 yılından geri gelmişler.

Exploration of Humanity 666 8100
52.0942532N 13.131269W The middle of the Atlantic Ocean
Continuous For Planetary ADVAN???
Fourth Coordinate Continuout UQS CbPR BEFORE

16.763177N 89.117768W Benque Viejo del Carmen, Cayo, Belize
34.800272N 111.843567W Sedona, Arizona, USA
29.977836N 31.131649E Giza Desert, Egypt
14.701505S 75.167043W Just outside Nazca, Peru
36.256845N 117.100632E China, Shandong,Taian
37.110195N 25.372281E The Temple of Apollo, Portara, Naxos 843 00, Greece
Eyes of Your Eyes
Origin 
52.0942532N 13.131269W
Origin Year 8100

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Biri vardı ismi aklıma gelmedi. Tv’ye çok çıkıyordu. Gökyüzüne özellikle de gece boş boş bakmayın dikkatli bakın görebilirsiniz diyordu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Tek dünya devletinin ayak sesleri bunlar bir düşman lazım o da uzaylılar �şte o düşmana karşı tüm dünyayı birleştirip tek devlet tek dünya devlet, bugün ekonomik gücü teknolojik gücü elinde bulunduran o elit kesim o tek dünya devletinin de yöneticisi olmak için bu planı kurgulamıştır.uzaylı konuşsana gelince biz de uzaylıyız aslında koskocaman evrende o kadar galaksi içerisinde mutlaka başka akıllı türler de vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mustafa Yanar yazdı:

Tek dünya devletinin ayak sesleri bunlar bir düşman lazım o da uzaylılar �şte o düşmana karşı tüm dünyayı birleştirip tek devlet tek dünya devlet, bugün ekonomik gücü teknolojik gücü elinde bulunduran o elit kesim o tek dünya devletinin de yöneticisi olmak için bu planı kurgulamıştır.uzaylı konuşsana gelince biz de uzaylıyız aslında koskocaman evrende o kadar galaksi içerisinde mutlaka başka akıllı türler de vardır.

Tek dunya devletinin aslında yapımcısı bunlarsa 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Konuyu devşirme niyetim yok. İnanç boyutunda bakılırsa da yüce kitabımızda alemler geçer. Bu cinler melekler olarak kalmıyor ki onların türleri söylemi var. Kıt bilgim ve ilkokul'da gündüz vaktinde gördüğümü hâlâ hafızamın sakın silme bölümünde tutarım

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İlginç , Ruslarla anlaşıldı diyor Soğuk Savaş zamanında. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Servet Aydın yazdı:

Konuyu devşirme niyetim yok. İnanç boyutunda bakılırsa da yüce kitabımızda alemler geçer. Bu cinler melekler olarak kalmıyor ki onların türleri söylemi var. Kıt bilgim ve ilkokul'da gündüz vaktinde gördüğümü hâlâ hafızamın sakın silme bölümünde tutarım

Abdestsiz gezme abi. Genze suyu bol çek kuru yerde bırakma 😁😁😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

İnsan bazen zihninin götürdüğü yere gidebilmeli anlattıklarından kaçmaya çalışmak nereye kadar.

Yoğun şüphecilik önyargıyı doğurabilir bunlarda' ''belki'' gerçek olanın      görülmesini engeller.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Bu olaylar aslında sadece ABD de geçmiyor insanlar birşeyler görüyor ama nasılsa kimse inanmaz diye paylaşmıyor.Paylaşsada zaten dediğim gibi kimse inanmıyor.

Bundan yaklaşık 10 sene önce belki az belki çok nokia N serisi telefonumla videosunu bile çekmiştim ama net çıkmamıştı malum kamera kalitesinden dolayı.

Kış günü evin penceresinden kar yağacakmı diye dışarı bakıyordum.Hava kızıl ve bulutlu idi.Bir süre sonra sarı kırmızı gibi bir renk belirdi bulutların arasından ve baya yaklaştı.Hemen kamerayı açıp kayıt etmeye başladım.Işık baya yakındı yani bulutların altından görünecek kadar.Daha sonra camı açıp sesini dinleyeyim helikopter mi acaba diye düşündüm.Ama havada hiç ses yoktu eşimide çağırdım beraber ışığı izledik bir süre sabit durduktan sonra hızlıca sağ tarafa dönerek uzaklaştı.Saat gece 22:00 belki daha geç hava zaten bozuk kar bekleniyor bu saate helikopterin hemde bu havada olması imkansız dedim.Ama ne arkadaşlarıma nede benimle birlikte o ışığı gören karıma durumu açıklayamadım.

:) gece biryerlerin açık kalmış diyenler oldu.Bende daha sonra unuttum gitti zaten, inanan yok uğraşmaya değmez. Yıllardır kimseye bu olaydan bahsetmedim konu açılınca paylaşmak istedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Konuyu açınca ilk aklıma gelen soru, hearing nedir?

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Gelsinler, soracağım sorular var :)

Sen gidip sorsan abi :crazy:

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

Dünyanın en büyük film sektörü Amerikada,bunların hayatları film,her söyledikleri gerçek olacak diye bir şey yok,zamanında Irakta kitle imha silahları var diye kongrede kanıtlar ortaya koydular,işgal ettiler,milyonlarca müslüman öldürüldü,o da film çıktı

Uzay gerçekten çok büyük,illaki başka yaşam formları vardır ama öyle bir denge var ki ışık hızı ile gitmek bile bir yere yaklaştıramaz sizi,kimse kimseden haberi olmayacak şeklinde ayarlanmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

Hocam anlatsanız biraz sakıncası yoksa?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...