İçeriğe Yönlendir

Vasati 40 Çöp

Sani Gerşon

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Cam filmi seramik kaputa folyo gibi uygulamalar olacak mı oldu mu(makas kesmiyor) :D 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Köksal Yılmaz yazdı:

Cam filmi seramik kaputa folyo gibi uygulamalar olacak mı oldu mu(makas kesmiyor) :D 

Cam filmi kesin olacak. Folyo için şiddetle "yaptırma" diyor herkes. HAzır konusu açılmışken sorayım. Folyo 10bin TL istediler. Kaput, 2 çamurluk ve tavanda kalan küçük alan. 

Ben arabamı açık otoparka bırakıyorum ve kuşlar resmen kaportanın içinden geçiyorlar. Tecrübeli herkesin fikrine ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

sürekli hedef aliniyorsa seramik kurtarmaz. ppf sart ama iyi marka olmali. dandik marka olacaksa hic olmasin daha iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Sani Gerşon yazdı:

Cam filmi kesin olacak. Folyo için şiddetle "yaptırma" diyor herkes. HAzır konusu açılmışken sorayım. Folyo 10bin TL istediler. Kaput, 2 çamurluk ve tavanda kalan küçük alan. 

Ben arabamı açık otoparka bırakıyorum ve kuşlar resmen kaportanın içinden geçiyorlar. Tecrübeli herkesin fikrine ihtiyacım var.

su tut geç, uğraşma ve para harcama...

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Sani Gerşon yazdı:

tpu ppf olmalı, farlar da dahil olmalı tabi. stoplara da stek dynoshade hoş olabilir.

şiddetle yaptırma diyen hangi akla hizmet diyor anlayamadım. servislerin zorunlu tutup da kaput üzerinde pvc film kesmek için maket bıçağını dans ettirdiği araçların sahipleriyse anlayabilirim gerçi. 

bu arada hayırlı olsun abi, yalnız başlığı çözemedim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Umut Taşlı yazdı:

tpu ppf olmalı, farlar da dahil olmalı tabi. stoplara da stek dynoshade hoş olabilir.

şiddetle yaptırma diyen hangi akla hizmet diyor anlayamadım. servislerin zorunlu tutup da kaput üzerinde pvc film kesmek için maket bıçağını dans ettirdiği araçların sahipleriyse anlayabilirim gerçi. 

bu arada hayırlı olsun abi, yalnız başlığı çözemedim.

Yok onlar değil tabi ki :) Bi kaç büyüğüme sordum, yaptırma dediler. Boya kalkar, boya bozulur falan diyorlar bazı kişiler de.

Başlık için, imzama bakın, anlarsınız :D 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

su tut geç, uğraşma ve para harcama...

Aaaah ah, her yer Balıkesir olsa keşke. Öyle su falan, İstanbul'da nerdee :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ne kornası, Korna çalmıyoruz. Yavaş gidiyoruz :) 

Kornayı yavaş giderken önümüze atlayan yayalara ve araçlara kullanıyoruz :crazy: 

Sani Gerşon yazdı:

Sordum. Bilgi gelsin, buradan da paylaşırım.

Mustafa abi kendini emekli etmiş. 8 ay olmuş.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Kibrit iyidir de vergisi olmasa geçen yaz chr vardı mutlu mesut takılıyorduk ama performans uymadı bize.

Güzel günler de kullan kardeşim 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Sani Gerşon yazdı:

Cam filmi kesin olacak. Folyo için şiddetle "yaptırma" diyor herkes.

Bence şiddetle yaptırılmalı diye düşünüyorum

Sani Gerşon yazdı:

Boya kalkar, boya bozulur

Kaliteliyse bunların olması gibi bir durum söz konusu değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Özden

Hayırlı olsun :nazar:
Detay fotoları ve kullanım tecrübelerinizi bekliyoruz :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Kornayı yavaş giderken önümüze atlayan yayalara ve araçlara kullanıyoruz :crazy: 

Mustafa abi kendini emekli etmiş. 8 ay olmuş.

Sizde yine yapay ses var. Bizde yok :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sizde yine yapay ses var. Bizde yok :)

Evet, bi cızırtı yapıyor ama, İstanbul gürültüsünde kimse duymuyor ki :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fatih Keskin yazdı:

Kibrit iyidir de vergisi olmasa geçen yaz chr vardı mutlu mesut takılıyorduk ama performans uymadı bize.

Güzel günler de kullan kardeşim 

şimdikiler 140 beygir. Turbolu Vitara çay demlesin içsin :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Yok onlar değil tabi ki :) Bi kaç büyüğüme sordum, yaptırma dediler. Boya kalkar, boya bozulur falan diyorlar bazı kişiler de.

Başlık için, imzama bakın, anlarsınız :D 

Aaaah ah, her yer Balıkesir olsa keşke. Öyle su falan, İstanbul'da nerdee :) 

benzinliklerde falandamı mümkün değil, nasıl bir keşmekeş bu İstanbul arkadaş..

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

şimdikiler 140 beygir. Turbolu Vitara çay demlesin içsin :) 

Tansu aklıma geldi, şehir içinde oto çarpışma önlemeyi kapatıpmı geziyorsun, lank diye durunca arkadaki aracın duramama durumu için sordum.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Akaryakıt istasyonlarında pompada ödeme yaparken arkadan 3 araç bekliyor, aaah ah :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Sani Gerşon yazdı:

Akaryakıt istasyonlarında pompada ödeme yaparken arkadan 3 araç bekliyor, aaah ah :) 

Haydaaa, o zaman ne diyim, İstanbulda yaşamak her türlü dert desene, kaç sen oradan, bak bekarsında kurtar kendini:) hatta yurt dışı düşün :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Tansu aklıma geldi, şehir içinde oto çarpışma önlemeyi kapatıpmı geziyorsun, lank diye durunca arkadaki aracın duramama durumu için sordum.

sürekli kapatmakla uğraşılmıyor abi. Senede bir kere başıma geliyor o durum. Onu da göze aldım yapacak bir şey yok yani. Bendeki araba zank diye frene basmadan önce sinyal veriyor. O sıra ayağımı frene dokunduruyorum, biraz sakinleşiyor araç :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

sürekli kapatmakla uğraşılmıyor abi. Senede bir kere başıma geliyor o durum. Onu da göze aldım yapacak bir şey yok yani. Bendeki araba zank diye frene basmadan önce sinyal veriyor. O sıra ayağımı frene dokunduruyorum, biraz sakinleşiyor araç :)

iyi bari uyarsın bazen yola baksanda yani farkında olsanda gözünden kaçıyor, kör noktaya A sütünuna denk geliyor göremiyorsun, birkaç yerde okudum millet şak diye duruyor, kaldırımda giden adamı görüp duruyor diye okuyunca dedim bu nasıl iş...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

iyi bari uyarsın bazen yola baksanda yani farkında olsanda gözünden kaçıyor, kör noktaya A sütünuna denk geliyor göremiyorsun, birkaç yerde okudum millet şak diye duruyor, kaldırımda giden adamı görüp duruyor diye okuyunca dedim bu nasıl iş...

yok o kadar değil. Benim yaşadıklarımda hep önümdeki vurma ihtimalim olan şeylerde yaptı. 

Sani’nin arabasındaki sistem 3.nesil. Benimkinden daha iyi

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

hayırlı olsun, güle güle kullan. kazasız belasız...

arkadaşımla çok istedik bu arabayı, aylarca aradık, denk getiremedik.

sonra ikimiz de mayıs ayında e-c4x aldık.

konusunu ayrıca açacağım bi ara.

tekrardan hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin güle güle kullanın. Bence de mantıklı ve güzel bir araba, özellikle İstanbul için hibrit iyi bir seçim. 
içini merak ettik

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin güle güle kullanın. Bence de mantıklı ve güzel bir araba, özellikle İstanbul için hibrit iyi bir seçim. 
içini merak ettik

Benimkinin aynı :) 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benimkinin aynı :) 

Kadran ve teyp farklı.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...