İçeriğe Yönlendir

Arkadaşıma 400.000 TL Otomobil Önerisi

Hamza Bayram

Recommended Posts

Hamza Bayram

Merhaba, iş arkadaşım yeni nişanlandı araba almak istiyor. Benden yardımcı olmamı istedi ben de size danışmak istedim. Bütçesine uygun şöyle az yakacak, çok eski olmayan hatchback sedan farmetmez hangi arabaları önerirsiniz? İki kişi olacakları için büyük arabaya ihtiyaçları yok. 

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Fiesta 2004-2008 dizel, Fusion dizel, megane 2, Getz, bulabilirseniz 207.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

eski olmayan derken ne kadar eski olmayan? yeni otomobil alınmaz bu paraya zaten.

ben olsam w124 kasa dizel mercedes alırım klimalı filan. 50 sene daha binilir herhalde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Hamza Bayram yazdı:

Merhaba, iş arkadaşım yeni nişanlandı araba almak istiyor. Benden yardımcı olmamı istedi ben de size danışmak istedim. Bütçesine uygun şöyle az yakacak, çok eski olmayan hatchback sedan farmetmez hangi arabaları önerirsiniz? İki kişi olacakları için büyük arabaya ihtiyaçları yok. 

Teşekkürler. 

Fiat panda olabilir. 1.2 + lpg ile yakıtı baya az.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2
Mehmet Cihat yazdı:

aveo :)

1 Hafta önce otomatik 1.4 109 bin kmde 430 bin tlye sattık 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Mustafa Şahin2 yazdı:

1 Hafta önce otomatik 1.4 109 bin kmde 430 bin tlye sattık 

t250 kasa mı t300 mü

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Ozan Yurtsever yazdı:

honda jazz

şehir içi için çok güzel araba. 28 jant şehir bisikleti sığdırmıştım katlanır koltukları sayesinde. ama uzun yolda berbat.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Temiz olmak kaydıyla citroen c4 olabilir... o paralara diğer seleflerine göre dolu olur.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
Doğan Arşiray yazdı:

şehir içi için çok güzel araba. 28 jant şehir bisikleti sığdırmıştım katlanır koltukları sayesinde. ama uzun yolda berbat.

performans açısından diyorsunuz galiba. evet klasik atmosferik motor. yüksek devir çevirmek gerekiyor baya öbür türlü çok nazlı. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Ozan Yurtsever yazdı:

performans açısından diyorsunuz galiba. evet klasik atmosferik motor. yüksek devir çevirmek gerekiyor baya öbür türlü çok nazlı. 

cvt olduğu için çok bağırıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
(düzenlendi)

Doğan Arşiray yazdı:

cvt olduğu için çok bağırıyor.

ben manuel kullanıyorum ama uzun zamanda dizel kullandığım için yüksek devir çevirmeye çok alışkın değilim. araba 3 devirden sonra yavaş yavaş topluyor 4-5 bin devirlerde rampada falan bir tık daha iyi ama sonuç itibariyle uzun yolda evet güçsüz kalıyor hele de klima açıksa. 

tarihinde Ali Ozan Yurtsever tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...