İçeriğe Yönlendir

Supersport Uzun Yol Aracı Önerisine İhtiyacım Var

Hakan Sınır

Recommended Posts

Hakan Sınır

Merhaba değerli forum üyeleri Uzun yol için Cabrio Supersport konforlu bir araç arıyorum sizce California mı yoksa 911 mi yada başka önereceğiniz marka modelde olur ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

430İ Xdrive iyidir. Yumuşak akışı var. 911 4S biraz sert bana göre. Kısa mesafede keşfettiğim bunlardı

M 2021, 911 2007 veya 8 idi. Teknoloji farkı var haliyle

M daha geniş. Arka ile işim yok deniyor ise 911 derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hakan bey hangi ülkeden yazıyorsunuz? Türkiye değildir diye tahmin ediyorum, bütçe ne civarda?

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
(düzenlendi)
Cem Işık yazdı:

Hakan bey hangi ülkeden yazıyorsunuz? Türkiye değildir diye tahmin ediyorum, bütçe ne civarda?

Şimdi niye böyle yazdın Cem hocam. Benim ülkem insanı alamaz mı? :biggrin: :f1:

tarihinde Erdoğan Temur tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

O değilde, Hakan bey Bilgi İşlemci'ymiş. Ben de IT'yim. Ben niye soramıyorum böyle sorular :yildizlar: 

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

O değilde, Hakan bey Bilgi İşlemci'ymiş. Bende IT'yim. Ben niye soramıyorum böyle sorular :yildizlar: 

Senin araç talep edilebilecek aracı karşılıyor. Bekâr olman cabası. Vizyonun dar🍆

• Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Neden supersport ile uzun yol?

Bir aile otomobili olarak RS6 derim ben. Bagajı da geniş, mis gibi.

2024-audi-rs6-performance-motion-front-1

• Beğen 5
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arkadaşım uzun yola gidecek ise ferrolarını veya porşlarını lüks çekici ile yollar o da arkadan maserati yi tercih ederdi gitmek için. ben porş tercih ederim uzun yola vesile ile cabrio ve konfor aynı cümlerde garip durur

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Sani Gerşon yazdı:

O değilde, Hakan bey Bilgi İşlemci'ymiş. Ben de IT'yim. Ben niye soramıyorum böyle sorular :yildizlar: 

Atlanta vs istanbul farkı :)

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Ne yazılımmış arkadaş, birisi yurtdışına gider 600k ile döner, öbürü cabrio uzun yol arabası sorar. Ne okuyup nerede çalışmışşız da kapıda araba varken servis beklemişiz. Ne diyeyim size  bereketi çok olsun.

Yazmadan geçemedim bu arada, benim tercihim Opel Cascada olurdu. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Erdoğan Temur yazdı:

Alır yahu, neden alamasın? Pek alışık olmadığımız bir soru kalıbı olunca kesin yurt dışıdır diye düşündüm. Vizyon darlığım var benim 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Sani Gerşon yazdı:

Fakir detected. Biz kahvaltıya 911 ile gidip buncha helikopter ile devam ediyoruz :D 

Çağlar Bayur yazdı:

arkadaşım uzun yola gidecek ise ferrolarını veya porşlarını lüks çekici ile yollar o da arkadan maserati yi tercih ederdi gitmek için. ben porş tercih ederim uzun yola vesile ile cabrio ve konfor aynı cümlerde garip durur

Senin neden böyle arkadaşların var?

Cem Işık yazdı:

Alır yahu, neden alamasın? Pek alışık olmadığımız bir soru kalıbı olunca kesin yurt dışıdır diye düşündüm. Vizyon darlığım var benim 😅

Alır mı? %5 hadi %10. Gerisi bir ömür çalışsa alamaz sanki. Dar olan vizyon değilde ekonomi gibi görünüyor. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Cem Işık yazdı:

Hafta sonu sanayide LPG ci arkadaşın yanına uğradım.
Almanyadan full modlu pistten çıkma BMW motosiklet getirmiş.
Kaça malettin dedim.
1,3 milyon dedi.
Üniversite okuyan aklıma tüküreyim dedim :))))

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sahın yazdı:

Senin neden böyle arkadaşların var?

kader, yapcak bişi yok, vesile ile ferroyu manevra yaparken mustange sürtünce mustangin marşbiyeline denk geliyor, bu bilgi nerede işe yarar bilmem ama

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

Vizyon darlığım var benim 😅

bizde, kronik motivasyon eksikliği ve buna bağlı gelişen vizyon darlığı şikayeti var. şaka değil ciddi bir tespit. şanssız ve kalabalık bir coğrafyanın getirdiği bir yan etki.

Hamit inan yazdı:

Üniversite okuyan aklıma tüküreyim dedim :))))

Üniversite vizyon, analiz yeteneği vs katıyor doğru. Ama bunlar bizde paraya dönmeyen şeyler. Şimdiki bu farkındalığım 10 yaşındayken olsaydı, babam, o ruh hastası ilk öğretmeni yüzünden ben okula gitmek istemediğim için bana sunduğu, okula gitmezsen evin bütçesine katkıda bulunmak zorundasız seni halil ustanın yanında çırak olarak çalıştırmamız lazım , sen seç ya ilk okul yada çıraklı dediğinde, halil yerine nermin seçimimi farklı yönde kullanırdım! kaldı ki halilin yaratabileceği travma tamamen babamın kontrolünde olacağından daha az sorunlu bir yetişkinliğim olurdu. nihayetinde şu anda belki 10 tane oto servis dükkanım olmuş olurdu. şaka filan değil.

• Beğen 5
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

430İ Xdrive iyidir. Yumuşak akışı var. 911 4S biraz sert bana göre. Kısa mesafede keşfettiğim bunlardı

M 2021, 911 2007 veya 8 idi. Teknoloji farkı var haliyle

M daha geniş. Arka ile işim yok deniyor ise 911 derim

ya birşeyi de denememiş ol...

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

10 tane oto servis dükkanım olmuş olurdu.

22 dükkanlı servisçiye iflas edecen dediğimin 5. yılında etti. iş değil valla. ben olsam 10 tost büfesi açardım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Biz fakirler konudan çıkalım da, kasmasın bari.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bana 2019 senesinde senin 2023 de bineceğin araba 100 km de 165 tl yakacak deseydi biri sevinçten uçardım. MAserati alacam kesin diye. Clioymuş ya :(

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erdoğan Temur yazdı:

arabayı alır da buradan fikir almaz bence... çünkü kimsede bunlar yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

Bana 2019 senesinde senin 2023 de bineceğin araba 100 km de 165 tl yakacak deseydi biri sevinçten uçardım. MAserati alacam kesin diye. Clioymuş ya :(

Şantiyeden uzaklaş. Zayıflama çayı sat. 
Maseratinin yolu çaydan geçiyor. 

• Beğen 2
  • Mutlu 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Şantiyeden uzaklaş. Zayıflama çayı sat. 
Maseratinin yolu çaydan geçiyor. 

o eleman kendi canını almış....... haberde vardı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

o eleman kendi canını almış....... haberde vardı.

Evet öyle DEDİLER 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Doğan Arşiray yazdı:

bizde, kronik motivasyon eksikliği ve buna bağlı gelişen vizyon darlığı şikayeti var. şaka değil ciddi bir tespit. şanssız ve kalabalık bir coğrafyanın getirdiği bir yan etki.

Üniversite vizyon, analiz yeteneği vs katıyor doğru. Ama bunlar bizde paraya dönmeyen şeyler. Şimdiki bu farkındalığım 10 yaşındayken olsaydı, babam, o ruh hastası ilk öğretmeni yüzünden ben okula gitmek istemediğim için bana sunduğu, okula gitmezsen evin bütçesine katkıda bulunmak zorundasız seni halil ustanın yanında çırak olarak çalıştırmamız lazım , sen seç ya ilk okul yada çıraklı dediğinde, halil yerine nermin seçimimi farklı yönde kullanırdım! kaldı ki halilin yaratabileceği travma tamamen babamın kontrolünde olacağından daha az sorunlu bir yetişkinliğim olurdu. nihayetinde şu anda belki 10 tane oto servis dükkanım olmuş olurdu. şaka filan değil.

Valla benimkide şaka değil "Okuma oğlum gül gibi mesleğin var sanada sanayide dükkan açarız demişti " Baba sözü dinlemeyenin iki yakası bir araya gelir mi ? :)))

Çağlar Bayur yazdı:

10 tost büfesi açardım

İnternet kafeyi devredince tostcu açacaktım 2-5 ay araştırdım müthiş kazandırıyor. Samsun merkezde öğlen yemeğine çıkan öğrenci sayısı 5000-10000 arasında idi. Derken mühendisliği kazandım :)

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...