İçeriğe Yönlendir

Turbo Sümbül

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

Arka far hazır soluk iken, ön arkayı komple makyajlı far stop a çevirirdim. Bunlardaki eco modu gerçekten yakıtta etki ediyor mu ?

Valla Ebrar eco modu bu sıcakta klimayı öyle kötü yapıyorki, çoğunlukla kapatıyorum. Havalar soğusun fark varmı yokmu anlıyacam. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

45000 tl eksik var 

Anında İhtiyaç Kredisi. 70binTL herkese hazır.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Valla Ebrar eco modu bu sıcakta klimayı öyle kötü yapıyorki, çoğunlukla kapatıyorum. Havalar soğusun fark varmı yokmu anlıyacam. 

Duster 1.5 dizelde uzun yol da eco modu açınca arabanın gaz tepkisinin öldüğünü gözlemlemiştim. Belki de plasebo etkisidir.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Anında İhtiyaç Kredisi. 70binTL herkese hazır.

Benim ödeyebileceğim maksimum aylık vadeye istinaden halen 45000 tl açık oluşuyor. 

Ebrar Tüfek yazdı:

Duster 1.5 dizelde uzun yol da eco modu açınca arabanın gaz tepkisinin öldüğünü gözlemlemiştim. Belki de plasebo etkisidir.

Yooo baya baya gaz tepkisi azalıyor.  Eco mod açıkken gaz pedalında domates varmış gibi oluyor.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Yooo baya baya gaz tepkisi azalıyor.  Eco mod açıkken gaz pedalında domates varmış gibi oluyor.  

O zaman yanlış hissetmemişim, 5 kişi bagaj yüklü şekilde dik rampada yarım debriyaj yaparak kalkmıştım. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Benim ödeyebileceğim maksimum aylık vadeye istinaden halen 45000 tl açık oluşuyor. 

O zaman bütçede eksik yok, bütçe yok diyoruz biz buna.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

O zaman yanlış hissetmemişim, 5 kişi bagaj yüklü şekilde dik rampada yarım debriyaj yaparak kalkmıştım. 

Basıyon basıyon yemiyor sonra dip gaz basınca hepten geliyor patinaj yapıyor mesela 

Sani Gerşon yazdı:

O zaman bütçede eksik yok, bütçe yok diyoruz biz buna.

Okullar açılıyor ve ben sadece bu gün üniforması ve akıllı tartısı için 1000 tlden fazla parayı verdim. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Okullar açılıyor ve ben sadece bu gün üniforması ve akıllı tartısı için 1000 tlden fazla parayı verdim. 

Çocuk bakmak bu ülkede çok zor. Allah onun hep güzel günlerini göstersin, size de güç, sağlık ve para versin.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

üniforma tek üst mü

Abi ilk okul 2 sınıfa giden bir devlet okulu öğrencisi takım halde 500 küsür ödedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

sümbülün konuya yazdım sanıyorum, cruze a yazmışım :) 

Araba Kadiköyde bir site otoparkında 2 yıl yatmış. Ben satın almadan önce Mayıs ayında bir oto expere götürülmüş. Bataryası bittiği için tüm sensörleri arıza kayıtları ile dolmuş. Sonra takas Otokoca verilmiş. Ben alana kadarda 1 ayda bizim otoparkta yattı. 

Arabayı aldığımda 39140 kmde idi. Arac çok marşa basınca çok titriyordu. Yarı ölü çalışıyor gibiydi. Kullandıkca içindeki kurummu gitti yoksa kullandıkca açılmışmı bilmiyorum, şu an miss gibi çalışıyor. Titreşim seviye son bakımdan sonra normal hale geldi. Ustamız aracın diğer 0.9 turbolardan a

farkı olmadığını söyledi. Ben bunu diğer 0.9 Cliomuz ile kıyaslıyorum. Benimkisi daha az titreşim yapıyor.

Yalnız içerdeki boru tertibatı arabanın döşemesine çarptığı için garip sesler rölantide duyulabiliyor.  

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Yalnız içerdeki boru tertibatı arabanın döşemesine çarptığı için garip sesler rölantide duyulabiliyor.  

O sıkıntı imiş, bi süre sonra boruyu yerse hoş olmaz. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

ataryası bittiği için tüm sensörleri arıza kayıtları ile dolmuş. Sonra takas Otokoca verilmiş. Ben alana kadarda 1 ayda bizim otoparkta yattı. 

otokoç keklemiş seni o motorda hiç tesisat olmadığını fotusunu gördü tüm forum sensörler wifi olabilir mi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gülkokan yazdı:

güzel araba kıymetini bil

km düşük fiyat kelepir

sadece yakıtını koy gez

senin yerinde olsam lavoto obd2 taktırır bedavaya gezerim

ama sen farklısın bulursun takılacak yerler :)

Lpg takmak yerine Şirket arabamla geziyorum genelde. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabamın fabrikasyon Lpg kiti var. Landi larenzo marka olduğunu öğrendim..  Ama tabi 10 yıldır kimse ihtiyac duymamaış bende ihtiyaç duymam. 

vaporizator-gpl-landi-renzo-li10.jpg

6b71d14b2bdd6046a2c931fb616b0e11.jpg

01066894.gif

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

sen bunu elinde pek tutmazsın gibi geliyor, uzun yolda sürüşünü beğenmedin çünkü. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Evet beyler benzin ucuzken depoyu fulledim. Ama oda nesi hayvan gibi içti. Hayırsız epi topu 350 km yol yaptı , ondada 1000 tl yakmış..

IMG_1509.jpeg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

benzinde indirim bugün oldu mu

lpg 350 km de 560 tl harcatırdı max. fark bu kadar açıldı mı yahu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...